Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
18. jún 2008

musim ist maleho zobudit, nakrmit, ideme trochu po lekaroch zas. no ale prsat by nemuselo 😠

danielitka26
18. jún 2008

a oficiálna oslava je až v sobotu 😉

danielitka26
18. jún 2008

no ved aj ja idem po úradoch len mi je ešte zbytočné tam letieť ked začínajú o osmej 😝

danielitka26
18. jún 2008

peťka mi už asi zdúchla 😕

sticker
18. jún 2008

Ahojte. No s tým dažďom to nevyzerá dobre 😒 Aj keď nie je zima, ale hlásili 100% riziko 😕 Kiež by sa im to nesplnilo 😅 My ideme do mesta a tak hádam.....Inak, zatiaľ sa držím - včera som posledné jedlo mala o piatej. Už mám "návštevu" - dnes prišla, tak dúfam, že to bude len lepšie 🙂 😉

certica
18. jún 2008

prepac zlatko 😀 , zduchla... teraz mam medzipauzu medzi lekarmi. ideme na poradnu za hodinku

vesi
18. jún 2008

baby, čo nespíte?!!! 😀 😀

elise
18. jún 2008

dobré ránko🙂
danielitka aká bola oslava? 😀 😀 😀

dnes mám na raňajky kávu a cereálne tyčinky na obed zeleninovú polievočku a grilované mäsko s mrkvičkou 😝 😝

vesi
18. jún 2008

ahoj elise, ja som mala celozrnnýchlieb so šunkou, na obed cestoviny s kuracím mäsom a dalej ešte neviem 🙂

elise
18. jún 2008

včera večer mi manžel ponúkol pohár červeného vína tak som zhrešila alkoholom ale ked to bol iba jeden pohár tak je to dobé že?

vesi
18. jún 2008

prepáč, prišla moja mama, tak som musela odbehnúť.

pohár vína nevadí, ja si tiež väčšinou cez víkend dám s manželom, len nesmie byť s kolou 😝 a najlepšie suché. niekde som dokonca čítala, že lepšie je dať si červené ako biele...

vesi
18. jún 2008

len ked si ja dám víno, tak by som k tomu aj niečo chrumala (napr. oriešky, tyčinky) tak to radšej nekupujem 😀

danielitka26
18. jún 2008

aaaaaaaahojteeeeeee 😀 😀 😀 😀

navik
18. jún 2008

aawwooj Dani 😀 😀 😀

navik
18. jún 2008

dnes som na cisto porusila vsetko co som si slubila ako napr sladkosti ale moyem yato ked teta mary sa blizi 😔 😀

danielitka26
18. jún 2008

ahoj navik ....aj ja som zase žula cukríky z bonboniéry 😠 😠 😠 😠 už som sama na seba nasratá ...a dnes cvičím ako drajula ..tento týždeň nieže schudnem ale priberiem ..ale čo už ked som sprostá 😠 😠 😠 😠

certica
18. jún 2008

hehe, ze krvava mary 😀 , nuz nech zije, ja uz dufam koncim...
caaaute 😎 😎

vesi
18. jún 2008

aj ja už čakám kedy mary vypadne, totálne som všetko porušila, cvičenie nehrozí ked mám návštevu 😝 nabrala som 1kg späť 😠 😠

vladkaz1
18. jún 2008

Ahojte tak ako ste natom?
Ja momentlne nemm cas mal m zasa horucky ,mi stale nieco ☹

lekno
18. jún 2008

Nazdar holky 😉 Ja som včera už neprišla. Vôbec sa mi nedalo pripojiť na Koníka 😒 A až teraz sme prišli s krpcami z očného. Boli sme na kontrolu v ZA. Vladka čau, dlho si tu nebola 😉 Čítam, že máš malého chorého 😒 Ja som bola minulý týždeň v utorok s malou na očkovaní a tiež je od vtedy stále chorá. Od utorka do nedele mala stále teploty, a od pondelka zasa kašle, smrká. Ja neviem, furt jej čosi je...
Vesi neboj, mrcha odíde a zasa sa to pohne 😉

lekno
18. jún 2008

Čerti, ja čítam že KRAVA MERY 😀

danielitka26
18. jún 2008

leknúšik vladenka má dievčatko 😅

vladka vitaj

lekno
18. jún 2008

Jááááj, ja kefa 😀

danielitka26
18. jún 2008

kefa ?? nie náhodou kartáč???

lekno
18. jún 2008

Dani čau 🙂
Musím ísť, sopliaci ma už vyhadzujú, chcú sa hrať na počítači 😠 Tak snáď zas niekedy zavítam 😉 Pa pa herečky 🙂

lekno
18. jún 2008

Dani, dívala som sa medzi nohy, zatiaľ kefa 😀

certica
18. jún 2008

lekno, dobre ze hovoris, musim sa konecne oholit 😲 😀

danielitka26
18. jún 2008

veru aj mne by sa patrilo to strnisko oholiť 😉 😀

penguin1
18. jún 2008

caaaaaaaaaaaaaau, babulkyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!
konecne mam opraveny pc!!! tyzden mi nesiel, taka som bola nervozna.. 😠 . a ako sa mi mate? nejdem to citat dozadu, ved ste zas pisali ako ceski zandari... 😀 😀 ja som v pondelok ani miery nemala ako poslat... ale o to budu lepsie teraz v pondelok 😝 inak, ako sa drzite? ja len tak, mala som teraz trosku zdravotne problemy, tak to moc neslo... ☹ 😔 ale snad sa to zase upravi 😵
tot, akurat citam, ze mate doma kefy... fuuu, aj ja, zeny, aj ja... 😀
a dnes som stretla znamu, mala tielko a ked dvohla vyssie ruku a videla som ten prales... fuuuuuuuuuj 😀 😀 😝 😝 🙄 🙄 normal som sa jej spytala, ci jej to nevadi... ale zas ked chce byt bio... natural... nech sa paci, ale len doma, nie medzi ludmi 😀 😀 😀 😀

danielitka26
18. jún 2008

penguiiiii vitaaaj 🙂 sa teším že si zase tu si mi chýbala ...no jaaa by som prales veru nezniesla ani pod pazuchou ani dole 😀 ale napr nohy si neholím lebo mám také mini a bledučké chĺpky že ich nieje vôbec vidno a každý sa pýta či si ich holím