• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
cau dani!!!!!
no, ja som tmava od prirody, ja ked sa neoholim,,, juuuuj kopec srandy! :grinning: :grinning: a akonahle zistim, ze mi cosi rasi uzaj utekam s kamoskou pod sprchu :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pengi :grinning: ja neznesiem prales ani doma, ani v zime :grinning:
18. jún 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska=ziletka... som to uviedla na spravnu mieru... :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne som pochopila :grinning:
no, ja nastastie nie som hustoporastova, ale teda tiez rada na hladko (obratko :grinning: . ak tu niekto nahodou aj strikuje, ze vesi :grinning: )
baby moj sa somnou nebavil ked som ho raz za spania oholila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale potom zistil že je to fajn a teraz už je ok len pod pazuchou že ho môžem oholiť až keď bude vystretý v drevenom spacáku skôr nie :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
vesi, caaaaaaaaaaaaau!!!
napodobne, stale upravena... sak nikdy neviem, kde sa ocitnem :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som pochopila :grinning:
18. jún 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi :grinning: ja tiež nie som až tak hustoporastová, ale vadí mi to :grinning: aj muža som k tomu pred rokmi dokopala poznámkami, ked bol v telke nejaký chlap s pralesom pod pazuchami, že fuj, pozri aký bobor :grinning:
18. jún 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, presne čo ked ma zrazí auto? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, moj tiez prisiel asi pred 2 rokmi na chut holeniu (bacha, nie ze niekto bude citat honeniu. vsak lekno :grinning: ), len ked mu to zacina vyrastat, tak mna to picha a lezie mi to na nervy
18. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, moj sa holi pod pazuchami, "aj tam", ale na hrudi ja nechcem... ja sa v tom rada hrabkam, ked zaspavame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengui hoc som uz 4 roky pribrzdena ale tot som nastastie poxopila :grinning: :grinning: :grinning:
Dani tak tvoj ma dobre tvrdy spanok sikulka :grinning: :grinning:
moj to nejak ponal zatial len odspodu :grinning:
peťka ty si číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, časom sa prepracuje aj vyššie :grinning:
keby vedel, co to zas o nom rozsirujem, ma zabije :grinning: ... aaaaale sak ma pozna :grinning:
navik to bol pod vplyvom alkoholu tak sa mi to podarilo ...ale ten cirkus potom ...hehe chudáčik to nevedel prežiť

pengui ani ja hrud nedovolím iba dole a rýpem stále že aj pod pazuchou ...možno ho k tomu do konca roka dokopám uvidím či sa mi to podarí
18. jún 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam, ci tato tema nejak suvisi so zdravym chudnutim... a v podstate hej, ved ked sa zbavis porastu, nejake tie gramy, u niekoho aj deka idu fuc :sunglasses:
peťkaaa sa bavím ...to za ten včerajší plač je dnes smiech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
este tu chyba monkula, oni sa tusim holia cela rodina :grinning:
18. jún 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi :grinning: :grinning: my mse to už v nejakej téme preberali ak sa nemýlim :grinning:
18. jún 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi svatu pravdu mas :wink: :sunglasses:
18. jún 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj sa holi ale len v lete ale tiez ho musim dokopat nech to praktizuje cely rok ;)
18. jún 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, na chvilu vas opustam, idem este zbehnut pre jahody... :sunglasses: :sunglasses: nie ze tu zas napisete sto stran!
18. jún 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám jahody tatianu v krabičke ...viete aká som sprostá ja som ju celú na posedenie zožrala :angry: :angry: :angry: no dajte niečo pri mňa viac to nevidíte

a že 215g ja odpadnem ...čo sa mne robí že sa neviem kontrolvať :angry:
18. jún 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, ty musis byt z tych jahod uz preondena :grinning: . dufam, ze bez slahacky!

hej, julova a ty de si? spehujes, ci hadzes cifry do tabulky? :grinning:
18. jún 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radšej som mala mať narodky v decembri lebo teraz sa len dráždim čo dostanem sežerem :angry: :angry: :angry: :angry:

baby zbite ma lebo ja sa asi nezobudím že to nesmiem
18. jún 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok