• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
pamätám, ja so mmala modré a pchala som si do nich nohavice... :grinning:
18. jún 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala ružové :grinning:
18. jún 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, čítam dozadu, no ty si zase hviezdila... že kefa medzi nohami... :grinning: :grinning: :grinning:
Som sa tu rehotala ako blázon... :grinning:
A pengi, fuuuuj, žena a takého bobra? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MM sa pod pazuškami holí a ja som rada... mne sa to páči... :grinning:
18. jún 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte... :grinning:
18. jún 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monkula
18. jún 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pamätáte na také čierne lesklé elasťáky? Tuším boli aj fialové... :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pamätám a mala som aj ružové. a pamätáte flanelky? a svetre o 3 čísla väčšie... :grinning:
18. jún 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi: ja som bola na flanelkach :slight_smile: manzel je este aj teraz cez zimu :sunglasses:
aj mm sa holi pod pazuchami. ja na tych chlpoch nic eroticke nevidim :grinning: :sunglasses:
18. jún 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flanelkýýý, ja som boal frajerka ,mne kúpila babka :frowning2: :frowning2: , ešte aj s kapucňou, ako mi ju závideliiii :grinning: :grinning:
Vesi, rifle, biele ponožky a tie botasky, o ktorých sme už debatovali, tie s tým veľkým hrubým jazykom... :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a polokošele a na to hrubé štrikované svetre k tomu rifle

a elasťáky som mala aj čierne aj ružové aj fialové a tiež k tomu som nosila také prdlžené štrikované pulovre
18. jún 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala flanelky :grinning: a prvé značkové botasky Puma s tým jazykom :grinning:
18. jún 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som mala červené rifle a červenú riflovú bundu :grinning:
18. jún 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, veru a ešte keď má tie chlpiská žena, no fuuuj...
A ten smrad, ktorý okolo seba niektoré ženy šíria, horšie, ako muži... :sweat_smile: :sweat_smile: Minule taká predo mno stála v bille, tričko z osilonu a furt sa hmýrila a máchala tými rukami ,no smrad, a MM ma čakal vonku aj on, že akurát okolo mňa prešla taká žena, ako smrdela, a ja že, stála predo mnou, viem... :grinning:
18. jún 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, presne, ale ked na kupku z vody vyšla mladá baba s porastom okolo bikín..bleeee a tie chlpy sa jej mokré tak natiahli a ťahali po stehnách...
18. jún 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze som k teme - prave som sa cerstvo oholila :grinning: , aj maleho okupala
18. jún 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa budem holiť pri sprchovaní za nejakú hodku čiže tiež budem k téme :grinning:
18. jún 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala červené rifle... :grinning: :grinning:
Vesi, fúúúj, tie chlpy... mňa by MM asi zabila, keby som takto išla na kupko, alebo by sa ku mne nehlásil... :grinning: :grinning:
čerti, vidíš, si k téme... :grinning:
18. jún 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som ešte bola slobodná a boli sme tam s kamoškou, no mali sme dosť :grinning:
a ked dávali na STV zostrihy zo starých relácií a tam bola nejaká speváčka a tiež s bobrom pod pazuchami, sme sa rehotali :grinning:
18. jún 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to bola tá šľahnutá Máziková..
A Chiara mi pred chvíľkou odpila z kávy :astonished: :astonished: a teraz kričí haaam haaam... :grinning:
18. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula tak budete mať veselo v noci ked nebude haji s kávy :grinning: :grinning: :grinning:

peťka čertíková maťko je poriadny valibuk :grinning: ale je nádherný
18. jún 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, to jedna aprilovka bola zvedava, ake speky ma z kilove babo, tak som ho cvakla :sweat_smile:
18. jún 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes nestiiiihaaaaaam :grinning:

a pamatate si štucne? :grinning:...mne mamina ustrikovala :grinning:
a na zakladke som bola taky maly svist a mama mi doniesla z prahy taky komplet - pruhovany rolak a kamasle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a vsetci "velki" osmaci ma volali zlata vcielka :sweat_smile: ...a ja som si pripadala ako trestanc :grinning:

a Peta ma na predch. stranach pobavila ze "poondena" niekomu pisala - som si nostalgicky na svoje priezvisko za slobodna pospominala :grinning:
18. jún 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - no tolko nemala nasa Terezka ani v 5 mesiacoch..ale je skvely...a on Ti ma taky mudry pohlad uz od malicka :grinning: :wink:
18. jún 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj ja som mala štucne, mama sa na mne vybúrila :grinning:

peti, malý je zlatučký :slight_smile:
18. jún 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno bude inžinierom keď vyrastie :grinning:
18. jún 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som skôr povedala, že má šibalský kukuč a to mi je jasné po kom :grinning:
18. jún 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bez debaty, Moni :grinning:
18. jún 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, aj mne je to jasné... :grinning:
A moja Chiarka bude mať 17 mesiacov a má o dve kilá viac, ako maťko.. :sweat_smile: :sweat_smile:

Ja som "ucho", ja si štucne nepamätám... Ale môj Jarko ich nosí... :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni :grinning: :grinning:

zuzi, bavili sme sa s Tinou o tom, že stretko by sa mohlo konať v prešporskej kúrii, alebo ako sa to volá, kúsok od starého tesca, určite vieš čo myslím...
18. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem čo myslíš, ale mňa na stretko nikto nepozvaaal :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :grinning:
18. jún 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok