Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
18. jún 2008

pamätám, ja so mmala modré a pchala som si do nich nohavice... 😀

vesi
18. jún 2008

ja som mala ružové 😀

monkula
18. jún 2008

lekno, čítam dozadu, no ty si zase hviezdila... že kefa medzi nohami... 😀 😀 😀
Som sa tu rehotala ako blázon... 😀
A pengi, fuuuuj, žena a takého bobra? 😝 😝
MM sa pod pazuškami holí a ja som rada... mne sa to páči... 😀

monkula
18. jún 2008

inak ahojte... 😀

danielitka26
18. jún 2008

ahoj monkula

monkula
18. jún 2008

a pamätáte na také čierne lesklé elasťáky? Tuším boli aj fialové... 😀 😀

vesi
18. jún 2008

ja sa pamätám a mala som aj ružové. a pamätáte flanelky? a svetre o 3 čísla väčšie... 😀

susik77
18. jún 2008

vesi: ja som bola na flanelkach 🙂 manzel je este aj teraz cez zimu 😎
aj mm sa holi pod pazuchami. ja na tych chlpoch nic eroticke nevidim 😀 😎

monkula
18. jún 2008

flanelkýýý, ja som boal frajerka ,mne kúpila babka ☹ ☹ , ešte aj s kapucňou, ako mi ju závideliiii 😀 😀
Vesi, rifle, biele ponožky a tie botasky, o ktorých sme už debatovali, tie s tým veľkým hrubým jazykom... 😀 😀

danielitka26
18. jún 2008

a polokošele a na to hrubé štrikované svetre k tomu rifle

a elasťáky som mala aj čierne aj ružové aj fialové a tiež k tomu som nosila také prdlžené štrikované pulovre

vesi
18. jún 2008

aj ja som mala flanelky 😀 a prvé značkové botasky Puma s tým jazykom 😀

vesi
18. jún 2008

a ešte som mala červené rifle a červenú riflovú bundu 😀

monkula
18. jún 2008

susik, veru a ešte keď má tie chlpiská žena, no fuuuj...
A ten smrad, ktorý okolo seba niektoré ženy šíria, horšie, ako muži... 😅 😅 Minule taká predo mno stála v bille, tričko z osilonu a furt sa hmýrila a máchala tými rukami ,no smrad, a MM ma čakal vonku aj on, že akurát okolo mňa prešla taká žena, ako smrdela, a ja že, stála predo mnou, viem... 😀

vesi
18. jún 2008

moni, presne, ale ked na kupku z vody vyšla mladá baba s porastom okolo bikín..bleeee a tie chlpy sa jej mokré tak natiahli a ťahali po stehnách...

certica
18. jún 2008

vidim, ze som k teme - prave som sa cerstvo oholila 😀 , aj maleho okupala

danielitka26
18. jún 2008

ja sa budem holiť pri sprchovaní za nejakú hodku čiže tiež budem k téme 😀

monkula
18. jún 2008

aj ja som mala červené rifle... 😀 😀
Vesi, fúúúj, tie chlpy... mňa by MM asi zabila, keby som takto išla na kupko, alebo by sa ku mne nehlásil... 😀 😀
čerti, vidíš, si k téme... 😀

vesi
18. jún 2008

to som ešte bola slobodná a boli sme tam s kamoškou, no mali sme dosť 😀
a ked dávali na STV zostrihy zo starých relácií a tam bola nejaká speváčka a tiež s bobrom pod pazuchami, sme sa rehotali 😀

monkula
18. jún 2008

hej, to bola tá šľahnutá Máziková..
A Chiara mi pred chvíľkou odpila z kávy 😲 😲 a teraz kričí haaam haaam... 😀

danielitka26
18. jún 2008

monkula tak budete mať veselo v noci ked nebude haji s kávy 😀 😀 😀

peťka čertíková maťko je poriadny valibuk 😀 ale je nádherný

certica
18. jún 2008

dani, to jedna aprilovka bola zvedava, ake speky ma z kilove babo, tak som ho cvakla 😅

julova
18. jún 2008

ja dnes nestiiiihaaaaaam 😀

a pamatate si štucne? 😀...mne mamina ustrikovala 😀
a na zakladke som bola taky maly svist a mama mi doniesla z prahy taky komplet - pruhovany rolak a kamasle 😝 ...a vsetci "velki" osmaci ma volali zlata vcielka 😅 ...a ja som si pripadala ako trestanc 😀

a Peta ma na predch. stranach pobavila ze "poondena" niekomu pisala - som si nostalgicky na svoje priezvisko za slobodna pospominala 😀

julova
18. jún 2008

Peti - no tolko nemala nasa Terezka ani v 5 mesiacoch..ale je skvely...a on Ti ma taky mudry pohlad uz od malicka 😀 😉

vesi
18. jún 2008

zuzi, aj ja som mala štucne, mama sa na mne vybúrila 😀

peti, malý je zlatučký 🙂

danielitka26
18. jún 2008

možno bude inžinierom keď vyrastie 😀

vesi
18. jún 2008

ja by som skôr povedala, že má šibalský kukuč a to mi je jasné po kom 😀

julova
18. jún 2008

tak to bez debaty, Moni 😀

monkula
18. jún 2008

vesi, aj mne je to jasné... 😀
A moja Chiarka bude mať 17 mesiacov a má o dve kilá viac, ako maťko.. 😅 😅

Ja som "ucho", ja si štucne nepamätám... Ale môj Jarko ich nosí... 😀 😀 😀

vesi
18. jún 2008

moni 😀 😀

zuzi, bavili sme sa s Tinou o tom, že stretko by sa mohlo konať v prešporskej kúrii, alebo ako sa to volá, kúsok od starého tesca, určite vieš čo myslím...

monkula
18. jún 2008

ja viem čo myslíš, ale mňa na stretko nikto nepozvaaal ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😀