• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
ja som sa z toho čaju minule skoro poblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja, ale ked ho vyluhuješ presne 20 sekúnd a nie viac, tak sa dá. ked ho lúhuješ dlhšie, tak je bléééé :grinning:
18. jún 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho luhujem 4 minutky a celkom mi ide :sweat_smile: :grinning:
18. jún 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, už som ťa chcela sprdnúť, že kde sa flákaš po kadejakých témach a nás zanedbávaš :grinning: ja som niekde čítala, že stačí 20 sekúnd, ináč by som ho do seba nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nejde ani po 2sekundách ani po troch minútach jednoducho nemusím ,...ani čierny čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čaje celkovo neznášam, ale hlad je sviňa :grinning:
18. jún 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, nejak vas nestiham. Stale nejaka akcia :slight_smile: vcera poradna s malou a vecer posed. u kamaratky, dnes zase nakupovanie veci na dovcu :slight_smile: inak, to nakupovanie mi super pomaha na chudnutie :slight_smile: to vzdy zhodim aspon pol kila, kedze si tam nejdem nic kupit na jedenie ani nejdem vacsinou do restiky, mam pri sebe max 1 jablko a obed doma potom tak okolo 14. Samozrejme, varit sa mi potom poobede nechce, tak si spravim max. zelen. salat. :slight_smile:
Dnes som si kupila super plavky-cele, cierne, perfektne padnu a super zakryju moje hrozne brucho :sunglasses:
18. jún 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj susik, aspoň nemusíš cvičiť :grinning: aj ja chcem také plavky :grinning:
18. jún 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi: inak sranda je, ze som tam bola pred tyzdnom, ziadne take nemali, ponukali mi 2-dielne a dnes tam mali akurat 1 a prave moje cislo :slight_smile: este som si kupila stahov. nohavicky a 3/4-tove nohavice.Akurat som nevidela zidne letne saty, co by sa mi pacili :unamused: Asi si kupim nej. suknu a top. Nejak mi tato posl. moda nesekne....
18. jún 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
móda nemóda dnes nosí každý to v čom sa dobre cíti :dizzy_face:
18. jún 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniel: noo, ale ja mam pocit, ze si neviem najst skoro nic, co by bol moj styl :cry: to som pobehala cely obchodak v Prahe :cry:
18. jún 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, to je môj problém, minulý rok som si kupovala plavky, celé na mňa nemali, tak som kúpila polovičné a o šatách ani nehovorím, žiadne mi nepadli do oka. na budúci mesiac si idem niečo pozrieť, som zvedavá či aj niečo kúpim :unamused:
18. jún 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi: no, ja som fakt rada, ze som tie plavky zohnala cele...inak, jamam probl. aj s topankami...tiez sa mi nepaci dnesna moda...som skor klas. tip :sunglasses:
18. jún 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, ja som neprišla chuť topánkam do guľata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale ja chodím len k našim do bazéna, tak stačia aj tiepolovičné, medzi ľudí by som sa neodvážila :grinning:
18. jún 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, presne! :sunglasses: ani ja tie zagulatene spice nemusim, pripada mi to take smiesne :grinning:
ja zas lepsie vyzeram (aspon si myslim) v polovicnych nez celych plavkach
18. jún 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, mne tie topánku pripomínajú detstvo, vtedy sa také nosili a mne sa to zdá tiež smiešne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. jún 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take cvickove :grinning:
18. jún 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarmilky, ci jak sa tomu nadavalo :grinning:
18. jún 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, jarmilky :grinning: a modré trenky k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. jún 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zase vadia tie ultraspicate topanky :stuck_out_tongue_closed_eyes: s mojim vysokym nartom sa tam neviem narvat, vzdy trpim par tyzdnov, kym ich rozchodim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik , na mne zas lepšie vyzerajú tie špicaté, aj ked zas prehnane špicaté nemusím :grinning:
18. jún 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ani tie uplne spicaky zas nemusia byt, lebo to mam potom nohu jak dva clny za sebou :grinning:
vesiiii, fuuuj tie modre trenkace :astonished: ,ja som to neznasala. uz vtedy som pochybovala o krase svojich stehien :grinning: . tak som zavidela chalanom trenkace :sunglasses:
18. jún 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, aspoň, že už neboli, ked som chodila na strednú, síce som bola chudá, ale aj tak, chodila by som kanálmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez nebola tlsta, ale to bol taki antisexi strih, ze az... :grinning:
18. jún 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taki=taky :astonished:
18. jún 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked, zober si, že nebol problém vybrať si oblečenie, lebo nikde nič poriadne nebolo, juj, ked si spomeniena kamašle, alebo ako sa to volalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. jún 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, tak tie som duplom neznasala. boze, kde na to chodis? ja uz som normalne zabudla. a teplaky, aj tie kamasle niekedy dole na nohe s takym uskom, co sa uchytilo okolo boty, pamatas? :grinning:
18. jún 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pamätám :grinning: a menčestráky do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie kamašle sú srandovné a hlavne potom tie vydraté diery na kolenách a záplaty :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej a pamätáte na tie klasické snehule?
18. jún 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok