• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
ahooooooooooooooooj,
baby ja mam tolko roboty... :sunglasses: okolo domu, v zahrade... :rolling_eyes: na cvicenie ani nepomyslim... :grinning: :grinning: a ako sa mi mate? :dizzy_face: co nove? uspechy? :sunglasses: ci nebodaj neuspechy? :astonished: ja som sa dnes rano tak nenapadne postavila na vahu... a stale rovnako, tak som bola aj rada, ze som neskocila nahore... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes dam serku pri panelaku... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech aspon kilo do pondelka zmizne, sak ako bude vyzerat ta tabulka... :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, kde ste všetky :grinning: susik, takže dámska jazda - ty, kamoška a Veronika :grinning:
u mňa raz takto prespala kamoška, ked mala nikolka asi 4 mesiace, spala so mnou a s malou v jednej izbe, to sme ešte v noci krmili a rano mi kamoška nevyspatá zahlásila " zistila som, že ešte nie som pripravená na dieťa" :grinning:
19. jún 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vesi!!!
19. jún 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau pengi, ja som si už dala brušáky, lebo doma odolávam vianočke a perníku a nedonesie moja mama višňovo tvarohový koláč?!!! :angry:
19. jún 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme sa vrátili z cirkusu a keď som tam videla mladú akú mala postavu a vyhadzovala tam 5 veľkých lôp, tak som si povedala, že idem chudnúť :grinning: :grinning: :grinning: .
Ale ráno mi váha ukázala kilo navyše :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Nechápem, veď keď to porovnám s minulým týždňom, tak tento týždeň dokopy nič nejem :confused: :rolling_eyes: :frowning2: . Či to robia krámy....naozaj neviem :frowning2: Ale vôbec ma to nepovzbudilo :frowning2:
19. jún 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja chcem mat zimu, nosit bundu aby tie vahove rozdiely neboli hned take okate
19. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes furt hladna, som zozrala jahdove gule s grankom pred hodinou :rolling_eyes:
19. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, ten visnovo-tvaroh. kolac by mi bol tiez bodol :grinning:
19. jún 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, mala som ho dať radšej tebe, teraz by som nemala výčitky svedomia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, aspon sme na tom rovnako :grinning:
19. jún 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada, že v tom nie som sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem pozerať panelák, tak sa zatial majte :grinning:
19. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, kolac by som si dala aj ja... ja som dnes mala na ranajky jogurt, na obed varene zemiaky a moracie prsia, a na veceru zemiaky varene so zel salatom... a teraz misu maliin :grinning:
19. jún 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ale akosi mi nejde pitie... :frowning2: nealko tekutin, jasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam aj flasu pri sebe a nic... :rolling_eyes: len mi to stoji v krku... :angry:
19. jún 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaj, baby, ja som cvicit zabudla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry: tak pri ordinacii :sunglasses: slubujem! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. jún 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto? jaaaj, ordinacia :grinning: :grinning:
19. jún 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dat tie cvicenia, nech mam pokoj... :sunglasses:
19. jún 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polovicka za mnou :grinning: a stale som samomluvna?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo, uz aj druha seria za mnou :wink:
19. jún 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no, zeny... ked teraz odidem, isto sa vsetky dovalite... :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, babulky!
a prva. beebee :grinning:
20. jún 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este spite? :astonished: alebo ste rychlo zbehli s deturencami von, kym neni taky hic? :sunglasses: :sunglasses: ja mam za sebou pol litra vody, idem trosku upratat, co sa dnes rata do cvicenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zatiiiim :wink:
20. jún 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze to nebude posledny polliter dnes... :unamused: flasu mam pri sbe, tak snaaaad :angry:
20. jún 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam taky pocit, ze sa sem vsetky pozerate a uchechtavate sa, ze si pisem sama so sebou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby schovka??? :grinning: :grinning: :grinning: dani, vesi, monkula, dada, sticki, susik, certi, julovka, lekno... ja vas vidim... raz, dva, tri, vyklepane... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, najvyssi cas ist upratovat,,, :grinning: :grinning: este pat minut pri peeceecku a som zrela do pezinka :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj pengui :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pozeram ze to ide pekne ;)
20. jún 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik, ty kde si bola schovana?! :grinning: jaaaj, za skrinou som nepozerala... :grinning: :grinning: 1:0 pre teba :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pobehat s tou prachovkou, bo ranajkujem az PO... :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj vidis a tak som vykukoval a ty nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. jún 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sup sup pobehaj a potm ..bru xut

my sa ideme troxen prevetrat :wink:
20. jún 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok