• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
penq - krásny samodebat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dnes má byť riadne teplo a ja som vypila iba 4dcl čaju :unamused: A malá mi práve stláča prevísajúce sadlo na bruchu :sweat_smile: . Sedím len v rifliach a toho sadla sa dobre chytá. a vždy keď skríknem "au", tak stlačí znovu :angry: . Veď mi to nemusí pripomínať, ja viem, že ho tam mám :sweat_smile:
20. jún 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky, mozno ti robi anticelulitidnu masaz... :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam upratane, este zem umyt a hajde do sprchy... :sunglasses: snad som nejake to deko vypotila :rolling_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak ja mám dnes zas očistný deň. :frowning2:
Včera sme boli v Poľsku a nič na mňa sa nenašlo :confounded: :confounded: :confounded: , až potom som si kúpila sukňu, ale prišla som domov a nakoniec som zistila, že mi vôbec nesedí, nemám si čo k nej obliecť :angry: , takže na promócie pôjdem asi v mechu alebo som včera vravela manželovi :angry: , že pôjdem v pyžame. :wink: To by bolo najlepšie a ja sa v ňom aj najlepšie cítim. Chodila by som v ňom celý deň :sunglasses: :grinning:
20. jún 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :grinning:
pengi pekný monolog :grinning:
ja som upratovala, varila, práve som skončila, o hodinku dám deti spať a budem relaxovať :grinning:
20. jún 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vesi, ja uz relaxujem, bebe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: popijam si kavicku a pozeram si fotky... :sunglasses: a len mi to dodava inspiraciu, aby som so sebou dalej nieco robila... :grinning: :grinning: ked vidim, aka som bola kedysi kraaaaaaasna :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi :grinning: :grinning: , musím ísť, deti už pýtajú jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut
20. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mam sietu :grinning: :grinning: dufam ze aspon na 2 hodky :dizzy_face:
20. jún 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sietu=siestu :wink:
20. jún 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze relaxujes? :wink: kavicka, nohy vylozene a pohodaaaaaaaaaaaaa :sunglasses:
20. jún 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy co vsetky robite? :astonished: :astonished: sa opalujete, aby vam speky neboli videt, coooo?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nejako .. :wink: a rozmyslam ci si nieco mlsnem abo zazeniem to vodou...kamos mi priniesol dezert kamasutra a ja som slusna :grinning: predsa neodmietnem ho ochutnat :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengui ja radsej ani na slkno nejde bo sa skryje od mojich pneumatik na bruchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, toto sa aj mne stava... ked sa vycapim na dvor, slnko zajde :grinning: :grinning: :grinning: nasi sa mi smeju, ked chcu chladok v zahrade, posielaju ma opalovat sa :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chuduľky!!!
20. jún 2008 o 12:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaaaaaaau dada :wink:
20. jún 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penguin1 ...čááááááááááááááu!!!!
20. jún 2008 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mame? :sunglasses:
20. jún 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomaličky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale v pohodke...mala by som dokončiť seminárku, aby som sa zaradila medzi tretiakov, ale keďže funguje MK a net.......nejak sa mi to nedá.....stále čosi snorím...behám...netíkujem....
...malá spí, neviem dokedy... :wink: :wink: :wink:
a chudnutie? No tak dolu to nejde, ale hlavné je, že ani hore :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vy sa ako mávate???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2008 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, ja tiez utesujem, ze ked nie dole, aspon nie hore... :grinning: :grinning:
a co studujes? :wink:

BABY, HODILA SOM INZERAT DO BAZARU, NA MOBIL 5310 XM, NIK NECHCE?! :slight_smile:
20. jún 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penguin1...študujem v Nitre na UKF, Fakulta stredoeurópskych štúdií a odbor Kultúrna a sociálna antropológia :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 13:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty koky... :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že díky :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 13:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas nieco o cloveku, nie?!
20. jún 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj dadi... fuha to mas zaujimave studium :wink:
20. jún 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo....antropológia je veda o človeku. A keďže kultúrna a sociálna, tak človek v kultúre, v dejinách....apod. :wink:
20. jún 2008 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám všetky skúšky z druháku spravené....len túto seminárku odovzdať a je predo mnou tretí-bakalársky ročník :sweat_smile:
20. jún 2008 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik ahojky a díkes... :wink:
20. jún 2008 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok