• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
už počujem malú v izbičke mrmlať...neviem do kedy tu s vami vydržím... :dizzy_face:
20. jún 2008 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, seminarku zvladnes, ked si zmakla skusky... :wink: noo, bakalarsky rocnik je faaaajn... :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pen...najfajnejší!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. jún 2008 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čágo bélo šílenci :grinning: Pingy idéééééš :wink:
Daduš čao :wink:
Navik a to čo je za dezert??? :confused: Rýchlo hoď ochutnať.Ci to sa osobne skúša? :grinning:
20. jún 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknuš sérvus... :dizzy_face:
20. jún 2008 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to budu asi coko figurky v polohaach :grinning: :grinning: aj my sme to mali doma :grinning: :grinning: inspiracia jak svet :grinning: :grinning: :grinning:
nazdis leknoooooooooooooooooo :wink:
20. jún 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, neboj, zvladnes a potom ten pocit, ked si Bc.... ina paradicka :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses:
20. jún 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty si??? :dizzy_face:
20. jún 2008 o 13:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: NO, my to nemusíme mať ani čoko. Minule som prišla synátorovi na rodičko a učiteľka mi hovorí: poďte, niečo vám ukážem, čo Dominik kreslil a strčila mi do ruky malý papierik, na ktorom boli perom pokreslené všetky možné sezuálne polohy. Som si myslela, že ma šľak trafí. Som hrala všetkými farbami :grinning: A to je len piatak. Som zvedavá, čo bude robiť za chvíľu :angry:
20. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sexuálne som myslela. Už to ani napísať neviem :grinning:
20. jún 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, baby idem...prídem...pa
20. jún 2008 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno awoj pocuvaj uz som na neho zabudla :grinning: :grinning: :grinning: a ako som citala hnedkaj som utekala pre neho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pengui tak presne supis inspiracia a akurat prilsa "vhod" mangel neni cele tri doma :angry: ..mozno dovtedy ho nezjem cely :sweat_smile: :grinning:
20. jún 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, IP
lekno, teda super... a ktovie, pokom to diite je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik, sak sa inspiruj sama, a potom, ked ti muzik pride, ho prekvapis... :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuvajte ma, zeny... tie, co maju konfekcnu 44 a viac... kde kupujete plavky? ja som doteraz mala trojuholnikove z quelle, ale teraz tam moje cislo nemaju... :cry: a ked si v obchode pytam 46, teta mi ukaze take babkovske :angry: ze nohavicky skoro a la podprsenka... vysoke a take blä :frowning2: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
20. jún 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Navik, čo si sama neurobíš :grinning:
Pingy, veď ja furt doma, ja som už taká hlúpučká, že už ani neviem, čo to je :sunglasses: :grinning:
20. jún 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pingy, kým ti v obchode nepovie: "padáky nemáme", tak je to o.k. :wink: Najlepšie to bude na Evu :grinning:
20. jún 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, dojdi na skolenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Penguin, neviem skadial si,ja by som ti poradila - ak nemas Nitru daleko. Maju pekne a celkom v dobrej cene plavky a cislo 44,46 aj vacsie a moderne, takisto ak aj saty aj sukne - proste co maju v malom cisle, maju aj vo vacsich, nie len pre trpaslikov.
20. jún 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. Poto sa dohodneme :grinning:
20. jún 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia, dakujem! len nitru nemam najblizsie... ale jeden nikdy nevie, kde sa cez prazdniny ocitnem :grinning: :grinning:
nemaju online obchod? alebo daj kontakt na predajnu.. keby naahodou :wink:
20. jún 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem za napady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ten mobil nik nechce? :angry:
20. jún 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vies co, takych obchodov je viac - ja ti nieco pozriem a poslem, ale toto treba vidiet a vyskusat, zdanie velakrat klame a tu sa da dobre nakupit aj viacej
20. jún 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia, to je jasne, ze to treba skusit, len ked na moju velrybiu postavu nic nie je mozne kupit, tak aj takto treba zariskovat... :wink:
a dik :slight_smile:
20. jún 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha mamina mi priniesla dukatove buchticky :slight_smile: a myslite ze som odolala kdeze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte co mate nove
dadi a co studujes? nieco prudko zaujimave?
20. jún 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, tak som sa doplazila aj s deťmi z vonku, už sme všetky osprchované a padám od únavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dnes som vynechala večeru, lebo som sa napchala arašidami :sweat_smile: alight colou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vesi...
ja tu pribezne smirujem a nikde nikoho... ale ste ospravedlnen, ked je vonku taak pekne :sunglasses:
ja mam za sebou obed v podobe spagiet :wink: , vecera bolo acidko a par malin :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam :dizzy_face:
20. jún 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok