• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
vesi, veď vieš, kde so mvyrastala ,tak mi to nemusíš hovoriť... :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč, niekedy ma dostanú do kolien aj východniari :grinning: , ale aj bratislavčania vedia zaperliť :grinning:
20. jún 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš, vychodniarske dva-dve ,to je jedno?
To si ešte nepočula skloňovať Záhorákov, oni chodia do Bille, kupujú Here a cez víkendy sa napchávajú pečeeenkami... :grinning:
20. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - boli sme ja moja mamina a moji 2 bratia :slight_smile:...a o mesiac mam 32 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. jún 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, aj ja mám narodky v júli, ktorého?
A ocina ste nechali samého? :wink:
20. jún 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak nejako a ešte budem ísť, tak to ma kedysi vytáčalo do vývrtky :grinning:
20. jún 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a padá dážď... a jasné, budem ísť... :grinning:
20. jún 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - ocino s nami uz nebol...nasi su rozvedeni - este sme boli decka :wink:....a ja som 23. jula :grinning:
20. jún 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som spolužiaka ktorý rád používal budem ísť a ked som prekrútila očami, že ako to skloňuje, tak nechápavo na mňa pozrel, že a ako sa to dá ináč povedať... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co takto "idem vonku"... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte idem do baby :grinning:
20. jún 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, baby kde trčíte, nechali ste nás prepadnúť až na druhú stranu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. jún 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodujeme :grinning: ale nie, rozmyslam od rana, co budem dnes varit a na nic som neprisla :astonished:
21. jún 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že hodujeme... :grinning: :grinning: ja mám od včera čínu, tak nevarím :grinning:
21. jún 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny!
ani ja neviem, co budem varit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale viem, ze na ranajky som zozrala dva rohliky :angry: tak mi chutili... s maslom, salamou a zeleninkou... :sunglasses: ale teraz budem len pit a na obed asi nieco lahke a male... :grinning:
21. jún 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar devušky :wink: Ani ja nevarím, jdeme na birmovku, takže obed máme tam a zajtra sú ešte "poprávky" čiže guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: No nechcem vidieť tú váhu v pondelok :angry:
21. jún 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tie rozmeeeeeeeeeeeeeeeeeeery :sunglasses:
21. jún 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, tie rozmeryyyy... dnes som tasila stare teplaky, do kelu, som akoby natiahnuta v elastakoch... :grinning: :grinning: :grinning: esteze som sama doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. jún 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne pred chvíľou ama povedala, že bráško chystá poobede grilovačku, kuracie mäsko, takže si dám bez chleba so zeleninkou :grinning:
21. jún 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som sa prave dozvedela, ze ideme robit na obed karfiol, varene zemiaky a salaaaaaaaaat :dizzy_face:
ejha, ale take grilovane masko zjedene vonku na teraske by som si dala... :grinning: :grinning:
21. jún 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste vonku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: nech sa mi tie speky pripecu, a neputaju tolku pozornost,,,
21. jún 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, poradte mi co jete na veceru, ja uz vacsinou chlieb so syrom a zeleninu, ale z toho som uz o 2 hodiny zase hladna
21. jún 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, východňári požávají běžně spojení budem ísť
21. jún 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
nina, ja dnes robim americke zemiaky a zeleninovy salat... :dizzy_face:
21. jún 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bezne mavam obed neskor, okolo 13-14 hod, :wink: a na veceru mavam bud "pozostatky" z obeda :stuck_out_tongue_closed_eyes: , alebo jogurty, acidka, kyslu smotanu posypanu solou s chlebom, zeleninu, ovocie, :sunglasses: alebo co najdem v chladnicke.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbite ma, ale robila som tortu na studeno, bolo treba spotrebovat domaci tvaroh a maliny, tak som pred chvilou vramci ochutnavky zjedla dva kusky :fearful: :grinning:
21. jún 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cvicit sa mi v tomto horku nechce, sa potim uz len pri kojeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak sme späť z grilovačky, aj sme sa vykúpali v bazéne a som totálne KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

m311... ja viem , mám tam rodinu, môj muž aj mama sú východniari, aj moja naj kamoška a ja som tam chodila na strednú, takže viem ako to tam je, ale niektoré výrazy ma dostanú vždy a znova, môj muž žije už 10 rokov na západnom slovensku a teraz to príde už aj jemu smiešne :wink: :grinning:
21. jún 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, nezabijeme, jaaaak by si naaam chyyyybala :sunglasses: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja pojdem o chvilu von, ze na pivo, som zvedava, kolko chipsov sa bude tuzobne na mna pozerat... :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok