• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
sticky mám niečo dole ale nieje to bohviečo lebo tento týždeň som absolútne necvičila :angry: :angry: :angry: :angry: akosi som nestíhala samé oslavy a tak som aj dopadla
23. jún 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ja vás opúšťam zase večer na chvíločku ...zatím papa
23. jún 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja pádim, hladné krky volajú :sunglasses: Pa pa bambuľky :wink:
23. jún 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda danielik!!! Že 9 cm z pása!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: No klobúk dolu. Ty to naozaj berieš poctivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:
Blahoželám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky trosku vas zanedbavam....ale snazim sa nezrat.... :grinning: :grinning: :grinning:
ked je teraz take pocko vonku krasne ani doma sa mi sedet nechce... :slight_smile:
inak Gratulko vsetkym chudulkam k ich uspechom... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojte kočky :grinning:

zuzi mas IP :wink:
huura konecne sli cm dole z pasu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sticky to mas pravdu my sme "prve odzadu" :grinning: :grinning:
23. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo ha ha ha, halo lo lo lo, halo hahalolo halo halo,
čujte sa sa sa, čujte čo čo čo, čujte čo čujte sa v svete stalo...
Vylezte šmiraci :grinning:
23. jún 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko :sunglasses: :grinning: ... co som vyhrala? :grinning: zeby zhodene kila :confused:
23. jún 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez ste spekulantky? :grinning: :grinning: :wink:
(mi doslo na mail):

Na Slovensku ziju len dva druhy ludi - normalni a spekulanti: Normalni - chodia na dovolenku do Egypta, na Maldivy, kazde 4 roky menia auto za novy model, stravuju sa v restauraciach, pozeraju televizne noviny na svojich 100 cm plazmach, a pocuvaju svoje hi-end stereo. Spekulanti - spekuluju nad tym, ako prezit od vyplaty k vyplate...
23. jún 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ja poriadna špekulantka :grinning: Lebo mám riadne špeky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jún 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čerti Bingóóó :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prídi si po cenu
23. jún 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaaaaaaaaaute!
baby, ze mozem poslat miery aj zajtra :confused: dnes rano som zaspala, a mala som take fofry, ze som na vazenie a meranie ani nepomyslela... :frowning2: :angry:
ale dnes som mala velice dobry den! :sunglasses: ranajky celozrnna zemla, obed zeleninovy salat, vecera kelova polievka :dizzy_face: az na teraz, tlacim nanuk :grinning: :grinning: :grinning: a este asi pojdem na pasu do zahradky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné že môžeš :wink:
23. jún 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, ty co robis, ked mas v pase dolu 9 cm? :astonished: ale kazdopadne, gratulacia!!! :sunglasses: :wink: no, ja som zvedava, co mi zajtra ukaze meter... :confounded:
23. jún 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby, keby sa tak z tepla chudne, tak máme minimálne 5kg dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz sme prišli domov a okrem nohavičiek som všetko zhodila :sweat_smile: . To sa nedá vydržať. Ale v meste som zjedla polovicu gofry a ľadovú kávu :sweat_smile: . No ale idem si dať moje brušáky a tak hriech nebude moc vidieť :grinning:
23. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: sticky, ja v tomto horku nohavicky zasadne nenosim... teda, nahadzujem si ich prave az po prichode domov, aby som nechodila uplne na evu :grinning:
23. jún 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ozaj vesi, ty co robis..? :confused: rotanujes? :grinning:
23. jún 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda certi :confused: :grinning: Ja by som si netrúfla ísť von bez spodného prádla :sweat_smile: . Keď schudnem, tak o rok budem chodiť :sunglasses: :grinning:
23. jún 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, bez podprdy ani ja :grinning:
23. jún 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :grinning:
snažím sa nežrať, ale decentne jesť, nie vždy sa mi to podarí, takže ked chcem aj kg dole, musím pritvrdiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zajtra určite nie, máme na obed pečený bôčik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dám si len jeden kúsok, keby som si varila zvlášť, tak to neutiahneme finančne, čo ma privádza k tomu, že som aj ja špekulantka :grinning:
23. jún 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože baby. Mňa mm tak dráždi :angry: On si k telke prinesie chlieb so zabíjačkovou paštétou :angry: . A tú ja tak zbožňujem! Vonia to tu cez celú obývačku a ešte k tomu uhorky. No zabiť ho je málo :angry: :grinning:
23. jún 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a kam sme to klesli ??? som vás vyťahovala až z druhej strany :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to keď tu niesom ja tak chudulky sa o stránku nestarajú ::??? nesmeiem klesnúť až ne dno .. :wink:

krásny letný deň vám prajem lásky moje :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som uvarená vo vlastnom pote :angry:
24. jún 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, my sa dnes chladime doma pekne. teda ak sa to da nazvat chladenim, ale celkom sa da. vikimu som na balkon hodila vanicku s vodou, nech sa hra trochu, krpaty spi len tak v plienke. akurat ma stve, ze nam tu vrtaju a idu nam zateplovat barak, takze o hluk mame do zimy postarane :sweat_smile:

ja som dnes nejaka hladna, tak to zapijam vodou :grinning: a je to aj vidno, mi az mlíko stříká :astonished:
24. jún 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len zapíjaj peťulka ja´idem na stavbu sa pariť :(
24. jún 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau baby!!!
tak ako? teplucko, teplucko?! :sunglasses: dani, neboj, myslim, ze aj ja som uvarena vo vlastnom pote... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ale ja teplo mozem, takze pohoda... sprcha u nas tece non stop... :grinning: :grinning:
som sa dnes konecne pomerala, idem to poslat, bo rano som uz nestihala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
a ako papame? teda okrem povinnych tekutin,... :grinning: ja na ranajky rohlik s medom, na obed kapustovy salat a teraz akosi na mna dolieha nieco ako chut na sladke :grinning: :grinning: :grinning: takze pojdem do zahradky na exkurziu :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok