• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
uff, tak neviem či je to až taký dobrý nápad... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jún 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a poslala som to :sweat_smile: . Aspoň že tam nič nešlo hore :grinning: :grinning: :grinning: Mala by som sa naozaj nad sebou zamyslieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Ozaj, dokedy budeme takto krásne spoločne chudnúť? Dúfam, že to nie je nejako časovo obmedzené :sweat_smile: :grinning:
23. jún 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, pri mojom tempe až do dôchodku :grinning:
23. jún 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker - dokedy nedosiahneme nase "cielove" hodnoty...ale bacha na anorexiu :grinning: :wink:
23. jún 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, že anorexiu, tak u mňa nehrozí :grinning:
23. jún 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ne ze by u mna hej...ale aj tak bacha :grinning:
23. jún 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky - zaratala som aj ten vypadnuty vlas :grinning:...kazdy minusovy gram potesi :grinning:
23. jún 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak miery som poslala aj ja, na to, ze som sa cely vikend trapila a poriadne som nejedla, je to bieda, ale aspon, ze uz to ide trosku dole. v septembri ideme na dovolenku a rada by som sa obliekla do plaviek. :slight_smile:
23. jún 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - Ty si číslo!!! To si nemusela rátať :grinning: :grinning: :grinning: Vypijem rannú kávu a bude to naspäť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A tá anorexia naozaj nehrozí :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, ešteže ťa mám, kávu som nepila :sweat_smile: a ja, že čo mi chýba. tento tt nosím nikolku do škôlky ráno ja, tak to mám rozhádzané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jún 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - ja práve naopak mám doma obe. A preto som napálená!!!! Vytočená!!!! A ešte neviem čo všetko! Inokedy pijem kávu po škôlke. U nás vodím len ja. Aj pre ňu chodím len ja.
23. jún 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziku doufam ze me nevyskrtnes kdyz sem az tak moc nechodim, nejako nestiham :sweat_smile:
23. jún 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
selu, pokial posielaš miery, tak by to malo byť O.K. :slight_smile:
stiki, od budúceho tt mám aj ja doma obidve, celé prázdniny a v septembri ma odvezú na psychiatriu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď to, vesi. Sa stretneme na tej psychiatrii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .. Ale ja si zvyknem a nabehneme na nejaký stereotyp, mňa najviac vytáča mm a to jeho rozmaznávanie staršej. To potom nepočúvam nič iné, iba "tááátííííí, ja chcem tááátíííínáááá". Vieš si predstaviť ako vtedy vyzerám. A to som býk :grinning: :grinning: :grinning: Na
23. jún 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, viem, aj u nás som ja prísnejšia a deti si potom robia s MM čo sa im zachce a potom ked si s nimi nevie poradiť, tak mu hovorím ako si si ich naučil, tak ich máš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jún 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, tak si dáme stretávku v septembri na psychoške :grinning:
23. jún 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, posilam pravidelne ikdyz ne s moc velkou oblibou :grinning:
...navic jsem ted musela prestat jist hodne veci kvuli ekzemku, co se male udelal, takze jsem uplne v pasti :angry: :pensive: ...musim jist ted i to, co bych si nikdy nedala, jen kvuli tomu, abych nejedla 7 dnu v tydnu porad to stejne :cry:
23. jún 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pro zdravi malicke cokoliv, ikdyby mi ty kila nemely jit dolu, ona je pro me prednejsi :dizzy_face:
23. jún 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
selu, jasné, maličká je dôležitejšia ako nejaké to kg navyše :wink:
23. jún 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar žáby :wink: Tak ja som v sobotu na birmovke zjedla obed a večer gril. klobasku s chlebom a horčicou a zeleninou a dovolila som si 2 zákusky :zipper_mouth: :pensive: . Včera boli ešte dozvuky, tak som si dala na obed guláš a za 4 hoďky 2 malé grilované stehienka. Dokonca som odolala zákuskom a torte :wink: No a dnes žiadna zmena :angry:
Tak som si od jedu dala na raňajky kávu a tri zákusky :rolling_eyes: Ale ostatné som šupla do mraziaka a pokračujeme ďalej v chudnutí-nechudnutí :fearful:
23. jún 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknúšik neboj ani ja som nešla dole ale zabijem sa ked som pekná ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiež som zhrešila ale už to beriem akosi ako samozrejmosť že každý víkend musím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jún 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaf Dani :wink: Čo by si sa zabíjala, pro jedno kvíti slunce nesvíti :wink: Ako sa máš?
23. jún 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale pomaličky včera som bola v žiline aj som hajala a dom došla až dnes ráno ...včera som sa dozvedela že ideme nie na jednu ale na tri svadby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 12.7. 6.9. a 26.10 takže mám č robiť aby som bola laňka
23. jún 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale 6.9. máme dve takže si musím vybrať na ktorú pojdeme či do za alebo do pd :confused:
23. jún 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty brďo! Tak to sa ideš mať dooooobre :dizzy_face:
23. jún 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no joooo tak treba sa zabaviť hlavne ked sú to ludia z partie hlavne ked sú ako tvoja rodina a najhlavnejšie že nám je spolu skvele aj na dovču idene spolu ...som zvedavá ako budem tam chudnúť :zipper_mouth:
23. jún 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulííík tak duchonka sa koná od 2.8. do 9.8. tak chcem stretkooo len mi hod nejaký kontakt na teba do ip nech sa potom dohodneme :wink: :wink: :wink:
23. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: . Danielik - tento týždeň ma neohúriš teda mínusovými číslami ako minulý? :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja sa teším aspoň z toho, že nepriberám. Aj keď v tomto horku by som veru potrebovala mať aspoň o 10 kg menej a nie 5 ako mám vysnívané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jún 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, tebe to ide dobre. A dá sa chudnúť vždy a všade, len si treba nájsť ten správny systém a nepodľahnúť pokušeniam, čiže ODOLAŤ!!! :wink: :slight_smile:
23. jún 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok