Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
23. jún 2008

sticky mám niečo dole ale nieje to bohviečo lebo tento týždeň som absolútne necvičila 😠 😠 😠 😠 akosi som nestíhala samé oslavy a tak som aj dopadla

danielitka26
23. jún 2008

ok ja vás opúšťam zase večer na chvíločku ...zatím papa

lekno
23. jún 2008

Aj ja pádim, hladné krky volajú 😎 Pa pa bambuľky 😉

danielitka26
23. jún 2008

pa pa 😀 😀 😀

sticker
23. jún 2008

Teda danielik!!! Že 9 cm z pása!!! 😕 😕 😕 😕 😕 No klobúk dolu. Ty to naozaj berieš poctivo 😝 😉 🙂
Blahoželám 🙂 🙂 🙂

dannynka
23. jún 2008

ahojte babulky trosku vas zanedbavam....ale snazim sa nezrat.... 😀 😀 😀
ked je teraz take pocko vonku krasne ani doma sa mi sedet nechce... 🙂
inak Gratulko vsetkym chudulkam k ich uspechom... 😵 😵 😵

navik
23. jún 2008

Awojte kočky 😀

zuzi mas IP 😉
huura konecne sli cm dole z pasu 😀 😀 😀 😀

sticky to mas pravdu my sme "prve odzadu" 😀 😀

lekno
23. jún 2008

Halo ha ha ha, halo lo lo lo, halo hahalolo halo halo,
čujte sa sa sa, čujte čo čo čo, čujte čo čujte sa v svete stalo...
Vylezte šmiraci 😀

certica
23. jún 2008

matelko 😎 😀 ... co som vyhrala? 😀 zeby zhodene kila 😕

julova
23. jún 2008

😀 😀 😀 😀

julova
23. jún 2008

tiez ste spekulantky? 😀 😀 😉
(mi doslo na mail):

Na Slovensku ziju len dva druhy ludi - normalni a spekulanti: Normalni - chodia na dovolenku do Egypta, na Maldivy, kazde 4 roky menia auto za novy model, stravuju sa v restauraciach, pozeraju televizne noviny na svojich 100 cm plazmach, a pocuvaju svoje hi-end stereo. Spekulanti - spekuluju nad tym, ako prezit od vyplaty k vyplate...

lekno
23. jún 2008

Tak to ja poriadna špekulantka 😀 Lebo mám riadne špeky 😝 😀

lekno
23. jún 2008

Čerti Bingóóó 😝 Prídi si po cenu

penguin1
23. jún 2008

caaaaaaaaaaaute!
baby, ze mozem poslat miery aj zajtra 😕 dnes rano som zaspala, a mala som take fofry, ze som na vazenie a meranie ani nepomyslela... ☹ 😠
ale dnes som mala velice dobry den! 😎 ranajky celozrnna zemla, obed zeleninovy salat, vecera kelova polievka 😵 az na teraz, tlacim nanuk 😀 😀 😀 a este asi pojdem na pasu do zahradky 😀 😝

lekno
23. jún 2008

Jasné že môžeš 😉

penguin1
23. jún 2008

vesi, ty co robis, ked mas v pase dolu 9 cm? 😲 ale kazdopadne, gratulacia!!! 😎 😉 no, ja som zvedava, co mi zajtra ukaze meter... 😖

sticker
23. jún 2008

Teda baby, keby sa tak z tepla chudne, tak máme minimálne 5kg dolu 😝 Teraz sme prišli domov a okrem nohavičiek som všetko zhodila 😅 . To sa nedá vydržať. Ale v meste som zjedla polovicu gofry a ľadovú kávu 😅 . No ale idem si dať moje brušáky a tak hriech nebude moc vidieť 😀

certica
23. jún 2008

😀 sticky, ja v tomto horku nohavicky zasadne nenosim... teda, nahadzujem si ich prave az po prichode domov, aby som nechodila uplne na evu 😀

certica
23. jún 2008

no ozaj vesi, ty co robis..? 😕 rotanujes? 😀

sticker
23. jún 2008

Teda certi 😕 😀 Ja by som si netrúfla ísť von bez spodného prádla 😅 . Keď schudnem, tak o rok budem chodiť 😎 😀

certica
23. jún 2008

no, bez podprdy ani ja 😀

vesi
23. jún 2008

čaute baby 😀
snažím sa nežrať, ale decentne jesť, nie vždy sa mi to podarí, takže ked chcem aj kg dole, musím pritvrdiť 😝 ale zajtra určite nie, máme na obed pečený bôčik 😝 ale dám si len jeden kúsok, keby som si varila zvlášť, tak to neutiahneme finančne, čo ma privádza k tomu, že som aj ja špekulantka 😀

sticker
23. jún 2008

Bože baby. Mňa mm tak dráždi 😠 On si k telke prinesie chlieb so zabíjačkovou paštétou 😠 . A tú ja tak zbožňujem! Vonia to tu cez celú obývačku a ešte k tomu uhorky. No zabiť ho je málo 😠 😀

danielitka26
24. jún 2008

ahojte a kam sme to klesli ??? som vás vyťahovala až z druhej strany 😝

to keď tu niesom ja tak chudulky sa o stránku nestarajú ::??? nesmeiem klesnúť až ne dno .. 😉

krásny letný deň vám prajem lásky moje 😀 😀 😀

danielitka26
24. jún 2008

inak som uvarená vo vlastnom pote 😠

certica
24. jún 2008

caute, my sa dnes chladime doma pekne. teda ak sa to da nazvat chladenim, ale celkom sa da. vikimu som na balkon hodila vanicku s vodou, nech sa hra trochu, krpaty spi len tak v plienke. akurat ma stve, ze nam tu vrtaju a idu nam zateplovat barak, takze o hluk mame do zimy postarane 😅

ja som dnes nejaka hladna, tak to zapijam vodou 😀 a je to aj vidno, mi az mlíko stříká 😲

danielitka26
24. jún 2008

tak len zapíjaj peťulka ja´idem na stavbu sa pariť :(

penguin1
24. jún 2008

cau baby!!!
tak ako? teplucko, teplucko?! 😎 dani, neboj, myslim, ze aj ja som uvarena vo vlastnom pote... 😝 😠 ale ja teplo mozem, takze pohoda... sprcha u nas tece non stop... 😀 😀
som sa dnes konecne pomerala, idem to poslat, bo rano som uz nestihala 😝 😉
a ako papame? teda okrem povinnych tekutin,... 😀 ja na ranajky rohlik s medom, na obed kapustovy salat a teraz akosi na mna dolieha nieco ako chut na sladke 😀 😀 😀 takze pojdem do zahradky na exkurziu 😀 😀 😀