• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
hellou zuzi no ale ja práve teraz potrebujem dať veeela dole ved svadba je za necelé dva týždne a ja s váhou stojím už druhý týždeň na tom istom :angry: :angry:
27. jún 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki - vy ste kraaasna rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: ...a ty (podla fotiek) posielas asi zle udaje do nasej tabulky :angry: ...ved aka si kocka :confused: :wink: :dizzy_face:

a kde ste kupili taku super "postel" pre Janku? :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky nestihla som sa ozvať tiež na jankinu postel je super ale podla poschodí by ste ju mali ešte doplniť detičkami :grinning: :grinning: :grinning: a fakt ste krásna rodina a ty si taká modelka že ja ťa navrhujem ako maskota tejto diskusie a chcem byť taká tenká ako si ty :dizzy_face:
27. jún 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno modelky :grinning: :grinning: ja som schudla iba pol kg ide to pomaly ale ide :grinning: :grinning: :sunglasses:
27. jún 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
modelky modelky ja stojím váhou už druhý týždeň ...asi musím prestať aj piť aby to zišlo zase dole :angry: :angry: :angry:
27. jún 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocendy!
ja som sa zastavila... :unamused: :angry: ani hore, ani dole... :confounded: vcera som sa fotila s kamoskou, a keby ste videli to brusisko!!! :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: normalne som tie fotky rychlo dala prec... :sweat_smile: :confused: sa hanbim... :cry: ale ked sa na seba pozeram sama, nepripadam si tucna :grinning: :grinning: :grinning:
a uzaj idem smirovat stickine fotky... nech sa pridam i ja k chvalospevu :grinning: :grinning:
27. jún 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa k chvalospevu :grinning: :grinning: :grinning:
sticky, ste moc sympaticka a uzasna rodinka! :dizzy_face:
27. jún 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte, len vas pozdravim takto pred vikendom. ja tiez stagnujem uz hadam cely mesiac, vlastne odkedy som sa rozhodla, ze idem chudnut :grinning: :confused:
27. jún 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a tu su nejake recepty na ladovu kavu so studenou vodou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby ste vedeli... :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.nescafe.cz/sk/recepty-frappe.aspx
27. jún 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengui ja kaffeee nepijem rada by som ale nemôžem :unamused:
27. jún 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to sem dala len preto, ze ste sa smialy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ked som povedala, zalievat kavu studenou vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nieeeeeee..... :wink:
dani, ja kavu mozem, neskodi mi, ale zeby som bola na nej zavisla ako niektori, ze bez nej nejdu z domu, tak to ee :sunglasses:
a preco nemozes?
27. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, rozmyslam, ze sa zajtra nakopnem zmrzkou s jahodami, co vy na to? :grinning: :sunglasses:
27. jún 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik zmrzka sa môže ja ju tiež ládujem :grinning:
27. jún 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, aj ja mam zmrzku kazdy den :sunglasses: :grinning:
27. jún 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee, zrovna mam na nu c hut, tak asi si dam :wink:
27. jún 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, a zas mas na chvilu pokoj od jedenia :grinning: :grinning:
ja sí uz cuckam ladovu kavu... :sunglasses: nemala som sejker, tak som to vymiesala v pollitrovej flaske... :grinning: :grinning: :grinning: ze som bohovska... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :dizzy_face:
27. jún 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penguin :wink: jednička :wink: :dizzy_face: vynašla si sa zlepšovákom :grinning: :wink:
27. jún 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise, ja ked si nieco zaumienim... :grinning: :grinning: neni o com... :grinning: vymyslam, pokym to nemam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len skoda ze to neni tak s chudnutim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :pensive: :sweat_smile: :rolling_eyes: ale keby sa to dalo zo dna na den... :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, baby, idem daco porobit k obediku, nech potom nezozerem celu chladnicku so spajzovou prilohou :grinning: :grinning:
27. jún 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte :dizzy_face: . Dúfam, že sa nenahneváte (jul a danielka), ale rehotala som sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Keď si všimnete, na fotkách sa snažím byť len od pása hore, aby nebolo vidieť ostatné. A dnes som si obliekla tričko a nič som nerobila, len som ho sťahovala dolu, lebo špeky ho vytláčali hore. A tak som mala tričko - špeky a potom opasok. No náááádherný pohľad :grinning:
certi - presne ako píšeš, odkedy je to oficiálne, tak nič!!!!! A danielik určite neprestaň piť. Ja si myslím, že preto nechudnem, že nepijem. A potom ma to niekedy chytí večer a to je už neskoro :unamused:
27. jún 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengui mám s srdiečkom problémy tak od januára nakávičkujem inak som ju milovala a ťažko sa jej zriekala kedže som kavovala aj štyrikrát denne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladenka akú okaňu máš ...je krásna a najkrajšia v tom kočíku ked spinká ..hned by som ju spapala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar Boubelky :pensive: :sweat_smile: Aj ja stojím s váhou :angry: :angry: :angry:
Stiky, ty ma neštvi, že špeky :angry: To ja keby som ti dala ešte polovicu zo svojich, tak ti to neublíži! Ty ty ty! :wink:
Juli, aké nové foto :slight_smile:
27. jún 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, vcerajsia zmrzka zabrala, mam dole 1 kg :dizzy_face: uz mam 78-77.5 :dizzy_face: snasd dam dole este 1 kg do dovci-odchadzame buduci piatok :slight_smile:
28. jún 2008 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dovce nebudem drzat tak prisnu dietu, a potom ked sa vratime pokracujem :wink:
28. jún 2008 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik - Ty si zhodila vďaka zmrzke? :confused: Asi som zle čítala, niekde si už o tom písala, však? Skúsim to pohľadať :sunglasses:
28. jún 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule, včera mi vôbec nešiel net, strašne ste mi chýbali :grinning:
28. jún 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker: ano, ja tak fungujem od zaciatku :sunglasses: drzim dietu cely tyzden, stojim na vahe, dam si zmrzku a mam kilo dole :grinning: :sunglasses:
28. jún 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik to je super :grinning:
28. jún 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papulienky vy to tu poriadne flákate :(
28. jún 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok