Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
28. jún 2008

ja chcem zmrzkuuuuuu

certica
28. jún 2008

dani ahoooooj! 😀 ja som mala - magnum 65% kakao, akoze na obed

sticker
28. jún 2008

Ahojte. MM odišiel do roboty a tak budem sama s babami a budem sa venovať 🙂 . Len škoda, že ide asi pršať, tak nepôjdeme von. A možno ich mierne zababuším a aspoň pred barák zbehneme. Inak Janku nemám šancu unaviť 😝 😅

sticker
28. jún 2008

A inak, na raňajky som mala kávu 😅 (hanba mi, viem) a na obed normálne kelovú polievku a 2 palacinky a zase kávu. A rada by som už len piť, ale akosi pocit smädu nechodí 😒 tak uvidím, čo ešte napracem do seba 😅

danielitka26
28. jún 2008

peťuli dnes som zvažovala v jednote že si ho kúpim a potom som si povedala nie ...dám si nanuk a večer budem bažať po zmrzke to by bolo veela sladkého na mňa za deň a tak som si konečne splnila svoj dnešný sen a mala som zmrzku 😵 😵 😵

danielitka26
28. jún 2008

a k obedu som papala trošku zeleninovej polievky s krupicovými haluškami a segedínsky guláš bez knedle a na raňajky melón tot vsio moje dnešné papaníčko 😵

susik77
28. jún 2008

ahojte 🙂
ja dnes uz radsej bez zmrzky 😎 teraz som mala veceru-cottage s rajcinami, mnam 🙂
dnes sme dokonc. obkladacky v kuchyni a upratovali. pre malu som uz skoro vsetky veci zbalila na dovcu 🙂

penguin1
28. jún 2008

caute cicusky!
ako ste sobotovali? ja klasika, doobeda v zahradke som sa sismala 😀 poobede som bola doma vo faze nicnerobenia 😀 😀 a teraz som sa vratila z biku 😎 a moje papanicko?! na ranajky chlebik slnecnicovy s maslom, rajcina, paprika, na obed varene zemiaky a zeleninovy salat, a teraz PO biku 😠 mam rozok so syrom a zeleninu... 😉 ja nemozem jest pred veskerym sportom, bo mi je potom zle az ked dojdem, ale potom to zas neprospieva mojmu telu 😖 😀 😝 a este ma neskoro vecer caka zmrzka 😵

penguin1
28. jún 2008

ale akosi nechapem, ze sa so mnou nic nedeje... nejde to dole ani za svateho 😠 😠 😠 😝

danielitka26
28. jún 2008

penguiiii ahoj láska neboj niesi sama ktorej to nejde anejde dole :( ja som teraz hladná lebo naposledy som jedla asi o druhej poobede ale toto ani tak celkom nieje hlad to skôr vymýšlam a tak mám na večeru 1,5litra čistej vody 😀 😀 😀 (to od hladu )

penguin1
28. jún 2008

dani, ak vydrzis do rana nic nejest, tak klobuk dole 😎 😀 😀 😀 ja by som nevydrzala... 😝 😔 😅

danielitka26
28. jún 2008

ja už mám po večeri 1,5litra vody v sebe ...a takto žijem bežne že max od štvrtej poobede nejem iba pijem vodu a raňajkujem niekedy aj o deviatej 😝 😝 to mi potom už feest dobre škvŕka v bruchu

penguin1
28. jún 2008

joooj, dani... 😀 😀 ja ked prvy raz zacujem skvrkanie, musim rychlo daco zjest, bo po case by to isto poculi aj susedia... 😀 😀 😀 😀 ale od pondelka nasadzujem tvrdy rezim, bez sladkeho, jem len do piatej a cvicim rano aj vecer 😝 (no, len kolkoraz som uz takto zacinala, a vydrzala som dva dni 😀 😀 😀 😀 😀 )

danielitka26
28. jún 2008

dva dni 🙂))))))) to si dobrá

mňa nejaké tri dni po sebe chytala neskutočná chuť na sladké tak som jeden deň zožrala celú študentskú pečať druhý deň mi padli za obeť také plnené piškóty a další deň dalšia polka študentskej 😠 😠 😠 a potom sa čudujem že stojím s váhou 😖

sticker
28. jún 2008

Danielik - to ako dokážeš vypiť na večeru 1,5 L vody 😕 Za deň toľko nevypijem ☹ To keď vypiješ, naozaj nie si hladná? 😅

certica
28. jún 2008

no cafte,
ja coko acidko a 1/2hrusky 😀
dani, to mas ale podla mna strasne dlhu pauzu medzi poslednym jedlom a ranajkami, moze ti to dost spomalit metabolizmus...
pengi, uz som sa daaavno chcela spytat, co robis? ci pracujes nejak z domu. ma to len tak zaujalo, ze si furt v zahrade 😀 😎 . inak moj jediny sport poslenu dobu je kojenie 😝 a popripade sex 😀

danielitka26
28. jún 2008

odcházím ...papa sa neteším na pondelok zase nebudem mať z váhy nič dole 😠

sticker
28. jún 2008

certi - apropo sex - mám svalovicu na zadku po včerajšej masáži 😅 😝

danielitka26
28. jún 2008

sticky tak ťa riadne manžel pomasíroval 😀 😀 😀

danielitka26
28. jún 2008

to ťa masíroval na zemi ked tá svalovica ???? či to bol pokus o syna ??? 😵 😵 😵

certica
28. jún 2008

jeezis masaz, to je moja druha laska 😎 . ja som mala vcera len taku kratku masaz chodidiel, ale to fakt mooozem

sticker
28. jún 2008

😅 Pozerali sme telku a ja som potrebovala chrbát vymasírovať .......................😅 😵

danielitka26
28. jún 2008

mne pitie problém nerobí len potom to cikanie 😅 behám ako odtrhnutý vagón 😀 no a už som vypila další liter čiže 2,5 litra a to nepijem nasilu..chutí mi tá voda ....

peťka ale ja niesom hladná ...ja ked by som si večer dala tak asi len nasilu 😖

danielitka26
28. jún 2008

vymasírovať chrbát a svalovicu máš na zadku ?? 😀 😝

aj ja milujem masáže a bráchova bývala ma vždy vedela dobre vymasírovať ..škoda že jej dal kopačky

penguin1
28. jún 2008

certi, som studentka 😀 😀 😀
joooj, masaz by som si dalaaaaaaaaa 😎 😝 ale chodidiel nie 😀 😀 ja aj ked idem na pedikuru, mam z toho soky este tyzden po tom... 😀 😀 😀 sa vzdy s tetou pedikerkou narehoceme, bo ja som strasne stegliva na chodidlach... 😀 😀 😀

danielitka26
28. jún 2008

peťka všetko naj naj naj k zajtrajším meninkám veľa zdravíčka šťastíčka a lásky a pusku k tomu posielam 😵

penguin1
28. jún 2008

baby, nevolajte sa menom, mam z toho gulas 😀 😀 😀 neviem, kto je kto 😝 😀 😀
ale aj ja zelam petke vsetko len to naj k meninkam!!! 😉 😵

danielitka26
28. jún 2008

pengui ešte keby si vedela ktorá je peťka však ?? 😀

penguin1
28. jún 2008

sak prave 😅 😀 😀 😀

danielitka26
28. jún 2008

certica je peťka 😉