• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
ja chcem zmrzkuuuuuu
28. jún 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ahoooooj! :grinning: ja som mala - magnum 65% kakao, akoze na obed
28. jún 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. MM odišiel do roboty a tak budem sama s babami a budem sa venovať :slight_smile: . Len škoda, že ide asi pršať, tak nepôjdeme von. A možno ich mierne zababuším a aspoň pred barák zbehneme. Inak Janku nemám šancu unaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. jún 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inak, na raňajky som mala kávu :sweat_smile: (hanba mi, viem) a na obed normálne kelovú polievku a 2 palacinky a zase kávu. A rada by som už len piť, ale akosi pocit smädu nechodí :unamused: tak uvidím, čo ešte napracem do seba :sweat_smile:
28. jún 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťuli dnes som zvažovala v jednote že si ho kúpim a potom som si povedala nie ...dám si nanuk a večer budem bažať po zmrzke to by bolo veela sladkého na mňa za deň a tak som si konečne splnila svoj dnešný sen a mala som zmrzku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k obedu som papala trošku zeleninovej polievky s krupicovými haluškami a segedínsky guláš bez knedle a na raňajky melón tot vsio moje dnešné papaníčko :dizzy_face:
28. jún 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja dnes uz radsej bez zmrzky :sunglasses: teraz som mala veceru-cottage s rajcinami, mnam :slight_smile:
dnes sme dokonc. obkladacky v kuchyni a upratovali. pre malu som uz skoro vsetky veci zbalila na dovcu :slight_smile:
28. jún 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute cicusky!
ako ste sobotovali? ja klasika, doobeda v zahradke som sa sismala :grinning: poobede som bola doma vo faze nicnerobenia :grinning: :grinning: a teraz som sa vratila z biku :sunglasses: a moje papanicko?! na ranajky chlebik slnecnicovy s maslom, rajcina, paprika, na obed varene zemiaky a zeleninovy salat, a teraz PO biku :angry: mam rozok so syrom a zeleninu... :wink: ja nemozem jest pred veskerym sportom, bo mi je potom zle az ked dojdem, ale potom to zas neprospieva mojmu telu :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este ma neskoro vecer caka zmrzka :dizzy_face:
28. jún 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale akosi nechapem, ze sa so mnou nic nedeje... nejde to dole ani za svateho :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penguiiii ahoj láska neboj niesi sama ktorej to nejde anejde dole :( ja som teraz hladná lebo naposledy som jedla asi o druhej poobede ale toto ani tak celkom nieje hlad to skôr vymýšlam a tak mám na večeru 1,5litra čistej vody :grinning: :grinning: :grinning: (to od hladu )
28. jún 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, ak vydrzis do rana nic nejest, tak klobuk dole :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: ja by som nevydrzala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile:
28. jún 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám po večeri 1,5litra vody v sebe ...a takto žijem bežne že max od štvrtej poobede nejem iba pijem vodu a raňajkujem niekedy aj o deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mi potom už feest dobre škvŕka v bruchu
28. jún 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, dani... :grinning: :grinning: ja ked prvy raz zacujem skvrkanie, musim rychlo daco zjest, bo po case by to isto poculi aj susedia... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale od pondelka nasadzujem tvrdy rezim, bez sladkeho, jem len do piatej a cvicim rano aj vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: (no, len kolkoraz som uz takto zacinala, a vydrzala som dva dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
28. jún 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dva dni :slight_smile:))))))) to si dobrá

mňa nejaké tri dni po sebe chytala neskutočná chuť na sladké tak som jeden deň zožrala celú študentskú pečať druhý deň mi padli za obeť také plnené piškóty a další deň dalšia polka študentskej :angry: :angry: :angry: a potom sa čudujem že stojím s váhou :confounded:
28. jún 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielik - to ako dokážeš vypiť na večeru 1,5 L vody :confused: Za deň toľko nevypijem :frowning2: To keď vypiješ, naozaj nie si hladná? :sweat_smile:
28. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte,
ja coko acidko a 1/2hrusky :grinning:
dani, to mas ale podla mna strasne dlhu pauzu medzi poslednym jedlom a ranajkami, moze ti to dost spomalit metabolizmus...
pengi, uz som sa daaavno chcela spytat, co robis? ci pracujes nejak z domu. ma to len tak zaujalo, ze si furt v zahrade :grinning: :sunglasses: . inak moj jediny sport poslenu dobu je kojenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a popripade sex :grinning:
odcházím ...papa sa neteším na pondelok zase nebudem mať z váhy nič dole :angry:
certi - apropo sex - mám svalovicu na zadku po včerajšej masáži :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky tak ťa riadne manžel pomasíroval :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ťa masíroval na zemi ked tá svalovica ???? či to bol pokus o syna ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeezis masaz, to je moja druha laska :sunglasses: . ja som mala vcera len taku kratku masaz chodidiel, ale to fakt mooozem
28. jún 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: Pozerali sme telku a ja som potrebovala chrbát vymasírovať .......................:sweat_smile: :dizzy_face:
28. jún 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pitie problém nerobí len potom to cikanie :sweat_smile: behám ako odtrhnutý vagón :grinning: no a už som vypila další liter čiže 2,5 litra a to nepijem nasilu..chutí mi tá voda ....

peťka ale ja niesom hladná ...ja ked by som si večer dala tak asi len nasilu :confounded:
28. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymasírovať chrbát a svalovicu máš na zadku ?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj ja milujem masáže a bráchova bývala ma vždy vedela dobre vymasírovať ..škoda že jej dal kopačky
28. jún 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, som studentka :grinning: :grinning: :grinning:
joooj, masaz by som si dalaaaaaaaaa :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chodidiel nie :grinning: :grinning: ja aj ked idem na pedikuru, mam z toho soky este tyzden po tom... :grinning: :grinning: :grinning: sa vzdy s tetou pedikerkou narehoceme, bo ja som strasne stegliva na chodidlach... :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťka všetko naj naj naj k zajtrajším meninkám veľa zdravíčka šťastíčka a lásky a pusku k tomu posielam :dizzy_face:
28. jún 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nevolajte sa menom, mam z toho gulas :grinning: :grinning: :grinning: neviem, kto je kto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ale aj ja zelam petke vsetko len to naj k meninkam!!! :wink: :dizzy_face:
28. jún 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengui ešte keby si vedela ktorá je peťka však ?? :grinning:
28. jún 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak prave :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica je peťka :wink:
28. jún 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok