• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
julova sup sup s nimi :grinning:
28. máj 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka - veru tie prve dni su riadny "hard-core" :grinning:...ale ked si zaludok zvykne, tak je to fajn...ja uz sa teraz predpripravujem, aby to pre mna v pondelok nebol taky velky sok :grinning:

a aky si mala jedalnicek? a zhodila si len v kg alebo aj nejake tie cm ubudli? :confused: :slight_smile:
28. máj 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PONDELOK
Raňajky: ½ celozrnného pečiva a pohar odtučneného mlieka alebo kefíru
Desiata: polovica konzervy nepresladeného kompótu – asi 200 g
Obed: filetu z tresky opečte na lyžičke olivového oleja, namiesto prílohy malá konzerva cícera alebo cukrovej kukurice
Olovrant: druhá polovica kompótu
Večera: uvarené ryžové rezance premiešané s dusenou zeleninou - veľkosť porcie po uvarení maximálne 250 g

UTOROK
Raňajky: dva plátky knäckebrotu natreté syrom žervé
Desiata: šalát z polovice čerstvého ananásu a dvoch pokrájaných plátkov šunky
Obed: štvrť litra instantnej polievky s cestovinami
Olovrant: veľký pomaranč
Večera: konzerva tuniakového šalátu s celozrnným pečivom

STREDA
Raňajky: nasucho opečte dve celozrnné hrianky, na každú položte plátok nízkotučného syra alebo hydinovej šunky
Desiata: štvrť litra odtučneného čerstvého alebo acidofilného mlieka
Obed: kocku rybieho filé uduste na vode domäkka, jemne osoľte, posypte kôprom. Šťavu vylepšite dvomi lyžičkami kečupu. Dá sa jesť aj nastudeno.
Olovrant: citrusové ovocie – najlepšie horkastý grapefruit
Večera: dva väčšie zemiaky uvarte v šupke, nahrubo pokrájajte a posypte na kocky pokrájanou a opraženou anglickou slaninou, ale tuk nechajte na panvici. Pridajte zopár prepolených koktejlových paradajok, osoľte a okorente.

ŠTVRTOK
Raňajky: do nízkotučného jogurtu pokrájajte ovocie – hrušku alebo malé jablko
Desiata: dve mandarínky alebo jeden pomaranč olúpte, pokrájajte na kúsky a posypte dvomi lyžičkami müsli
Obed: uvarte špagety – v surovom stave asi 70 g. Na lyžičke olivového oleja osmažte 30 g pokrájanej šunky a zopár malých pokrájaných šampiňónov. Poduste, ochuťte a dajte na špagety. Posypte parmezánom.
Olovrant: to isté čo na desiatu
Večera: na lyžičke olivového oleja spente malú cibuľu a pridajte 100 g pokrájaných kuracích pečienok. Orestujte a ochuťte. Namiesto prílohy si dajte 100 g sparenej zeleniny.

PIATOK
Raňajky: ½ konzervy fazule v rajčinovej omáčke a polovica celozrnného pečiva
Desiata: nízkotučný jogurt
Obed: jedno celé kuracie stehno upečené bez tuku a miska šalátu z čerstvej zeleniny
Olovrant: jedno väčšie jablko alebo hruška
Večera: dve vajcia upečte na dvoch plátkoch šunky alebo aglickej slaniny. Zajedajte druhou polovicou pečiva z raňajok.

SOBOTA
Raňajky: nízkotučný biely jogurt
Desiata: 30 g müsli zalejte 1,25 dcl odtučneného mlieka
Obed: malý pstruh osmažený na lyžičke olivového oleja a miska zeleninového šalátu
Olovrant: ovocie podľa chuti
Večera: balíček mrazenej zeleniny poduste alebo sparte, pomiešajte s pokrájaným plátkom údených kuracích prsíčiek a ochuťte.

NEDEĽA
Raňajky: krajec celozrnného chleba so sardinkovo syrovou nátierkou
Desiata: štvrť litra odtučneného čerstvého alebo acidofilného mlieka
Obed: do šalátu z čerstvých paprík, uhoriek a rajčín zamiešajte kúsky pečeného kuracieho mäsa – maximálne 100 g, pokvapkajte olivovým olejom a ochuťte.
Olovrant: strapec hrozna – najviac 200 g
Večera: morčací alebo hovädzí steak prudko opečený na lyžičke olivového oleja, namiesto prílohy hlávkový šalát.

a ospravedlnujem sa za dlhy prispevok :zipper_mouth: :pensive: :grinning:
28. máj 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka wau pekne si zhodila kilecka za dva tyzdne.. :D ja by som xcela zhodit 6 kg tiez ..tak uvidime ci sa k tomu dopracujem svojim neustalym maskrtenim :sweat_smile: :grinning:
28. máj 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, super, dík. Už to mám uložené v PC. :wink:
28. máj 2008 o 17:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://lesk.zoznam.sk/cl/10170/152151/Magdalena-schudla-20-kg-Som-ina-zena-
Ja som drzala a a ja drzim tuto dietu :wink: ...mozno, ze uz ju poznate z Modreho konika :slight_smile:
Sli aj kila dole aj cm, nakolko to viem, ze sa uz vmestim do svojich vytuzenych letnych nohavic :dizzy_face: :wink:
28. máj 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka a čo je to za diétu???
28. máj 2008 o 17:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada :wink:...a sleduj vikend....to je oproti inym dnom normalne "obzerstvo" :grinning:
28. máj 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj díkes...idem to mrknúť.... :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 17:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova :dizzy_face: :dizzy_face: to teda hej!!!
28. máj 2008 o 17:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj junovka...tak Ty nas sem pridi aj 8.6. povzbudit, kolko mas dole kg aj cm :dizzy_face: :slight_smile:
a vdaka za tip :slight_smile:
28. máj 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova pekny dikes posielam :wink:
28. máj 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Babulky :wink:

Ja som dnes totalne zla ... teda okrem ranajsieho behu ... ku kurciatku som mala hranolky a ku kavicke dve muffiny :angry: :confounded: ... ale od pondelka uz natvrdo ... mozete ma prist aj vybicovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Janka, neboj sa o mliecko ... aj ja plne kojim a pekne naplno cvicim ... len treba zacinat pomalicky a uvidis, ci to bude mat na drobca alebo mliecko nejaky vlpyv :slight_smile:

Junovka ... tu dietku som drzala 2x uz aj ja (pred svadbou) ... a naozaj sa pri nej da pekne schudnut, ale vzdy sa to po case nejak vysplhalo naspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kukenzi ... super tabulka ... kolko sa nas nazbieralo :dizzy_face: ... par mesiacov a SVK bude plne krasnych sexi stihlych zienok :slight_smile:
28. máj 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
july, ja si miery nemeram,ja to viem podla oblecenia :wink:

Dada, ako myslis, co je to za dieta?? :confused:
28. máj 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tak maminka je sikulka, ked sa tak pekne stravuje ... asi nam budes posielat jedalnicek vzdy v nedelu vecer na cely tyzden :slight_smile:
28. máj 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikakatka, u mna sa po januari nevysplhala, drzim si ju nadalej, dokonca este kilecko som schudla, ani sama neviem ako, ale rada by som mala 68 kg pri vyske 180 cm :sweat_smile: :pensive:
28. máj 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja budem musieť improvizovať z toho čo bude doma, lebo z tej obrovskej materskej toho veľa nenakúpim :angry:
28. máj 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, to je teda fakt :confounded: ...ale teraz ked uz je zelenina a ovocie o trosku lepsie, aj lacnejsie...tak sa da, nie?A najlepsie mate baby tie, ktore mate vlastnu zahradku :wink:
28. máj 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Junovka, ale zase je pravda, ze ked ja nie som na ziadnej diete alebo ked si nedavam pozor, tak zozerem vsetko, co nezozere mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
A tak ty si ina dlhana ... ja mam 168cm (manzelik mi stale hovori, ze mojim noham chyba tak 10cm :grinning: ) momentalne 64-5 kg ... ale rada by som 58 :astonished:
28. máj 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka, to áno, zeleninu kupujem aj teraz, skôr som mala na mysli rôzne ryby a podobné veci. ale dnes som si upiekla grahamový chlebík :grinning: jedávam jeden krajec na raňajky a niekedy jeden na večeru s rastlinným maslom, bez salámu, príp. plátok šunky a paradajku a pod. od dnes sa pripravujem, že najneskôr o 17.00 a aj som to stihla :grinning: už len vydržať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, a ty si myslis, ze ja nezerem??? :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne o 22h pri telke :sweat_smile: :pensive:
28. máj 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka - tak aj ja budem skusat podla oblecenia...meranie by mohlo zbytocne "stresovat" - ale ked oblecenie pusti, to bude radostiiii :grinning:...a staci ze sa do tabulky budeme merat...dufam ze bude po tyzdni nejaka zmena :sweat_smile: :pensive: ...ja by som chcela mat pri 162 cm 48-50 kg (to je strop) :zipper_mouth: :pensive: ...cize asi tak podobne ako Ty na svoju vysku a cielovu vahu :grinning:

Katka - veru - klobuk dolu pred nou...vari si kazdy den na ten dalsi - male porcie...ale ked si clovek zvykne :wink:...a kludne Vam teda mozem davat "svoj" jedalnicek na dalsi tyzden...poprosim ju, aby mi vyhladala aj tie pre kojacie maminy a potom na kazdy tyzden dopredu, aby mi dala aspon v piatok, nech si mozte cez vikend nakupit aspon na pondelok :wink:

a sa Ti lahko hovori o bicovani, ked si tak daleko :grinning:...ale do pondelka je povolene :wink:...to len ja uz sa radsej pripravujem...ty mas zasa plus to behanie :wink:
ježiš baby, zase píšete o mne :zipper_mouth: :grinning:
a čo je najhoršie, dojedala som vždy po deťoch :pensive: , ale dnes už nie :grinning:
28. máj 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni a medzi jedenim aby sme nemysleli na žradlo, tak budeme vysivat :grinning:
28. máj 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze...idem si robit veceru, idem do skrinky po spagety a tam sa na mna "vyskieraju" chipsy...to ma MM na svedomi :angry: ...taaak rychlo som tu skrinku zavrela :zipper_mouth: :grinning: :wink:
28. máj 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, :grinning: presne tak, škoda, že vyšívanie nie je šport pri ktorom sa chudne. to by som vyšívala ako dračica :grinning:
28. máj 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja som uz hladna, vcera uz bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hodim do seba este asi 2 nektarinky, 1L mineralky a pol litra zihlavoveho caju....a idem spat :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat VECERA :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika - veru aj ja :grinning:...a aj to oslepnutie pri vysivani by sedelo na "Sportom k trvalej invalidite" :grinning: :grinning:

junovka :grinning:...ja si dam v krize pred spanim asi kalerab trosku :grinning:
28. máj 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok