• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Zuzi, ten jedalnicek pre kojacie maminky by bol super ... aspon ja sa budem tesiiiiiiit :wink:
A od utorka som uz na SVK, tak ma mozete prist bicovat na Liptov :grinning:

Mne je nejak z tych muffin zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak mi treba, ked som pazrava :angry:
28. máj 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Monkula no s Termo -4kg ale akonáhle som prestala uzívat tak to mám naspäť a to nejem cvicim tak ja neviem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
_Teraz som zacala korculovat tak uvidíme ale mám pocit že som pevnejsia po týždni tak sa tesím :grinning:
28. máj 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka, co je to Termo? :astonished:
28. máj 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka je priklad toho, ze ked tu vedome "zamlcime" svoje prehresky, tak Panbozko nas aj tak potresta :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka a nepovolila si v stravivaní počas užívania Therma? Pretože vtedy váha stagnuje, alebo len mierne klesá...
Vilkakatka, Thermo-x je prostriedok, ktorý rýchlo spaľuje tuky, ale je vyslovene nevhodný počas dojčenia, takže ruky preč... Okrem toho má dosť vedľajších účinkov, ako je búšenie srdca, nervozita, depky...
28. máj 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka, ja som sa len pýtala, že čo je to za diétu a ty si presne v tom istom čase napísala aká to je diéta.... :grinning: chápeš?
28. máj 2008 o 18:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nezabudajte si davat jedlo na maly tanier - bude to vyzerat ze je ho viac :wink:
28. máj 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada :wink:
28. máj 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja práve rozmýšľam, s čím začať? Aerobick, behanie alebo korčule???? Fakt neviem, všetko ma baví tak na rovnako....ale terz rozmýšľam, že to nejako spojím a napríklad 1xaerobik,3xbeh a 2x korčule do týždňa.....nedeľa bude bez športu :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a dokedy byvate hore, ked chcete mat posledne jedlo o 17.00 resp. 18.00 ???? :confused:
zuzi, už mám pripravené detské taniere, hlboký aj plytký, saška bude prekvapená z čoho mama papá :grinning:
saskarisko.....ja do 23:30 až 00:00 :confused: :unamused:
28. máj 2008 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska, ja dakedy aj do 23h :wink: Ja zase si na maly tanierik nedavam, v mojej diete je napisane kolko toho mam zjest :grinning: :grinning: :wink: ...teda az na salat :confounded:
28. máj 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, dakujem za vysvetlenie ... ja len preto, aby som bola vzdelana :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ja na taketo finty moc nie som :confused:

Zuzi ... ja sa priznam vzdy a vsade :grinning: :grinning: :grinning: Ale verim, ze od pondelka vas tu len budem karhat a bicovat :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka - ved aj v "mojom" jedalnicku je mnozstvo...ale aby to psychologicky posobilo ze je toho viac, tak preto maly tanier :grinning:

ja chodim niekedy spat aj po polnoci :confused: ...ale to uz lezim, len pozeram niekedy dlhsie na TV..ale spravidla tak o 23.00 :slight_smile:
28. máj 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebolo by vyhodnejsie radsej jest kazde 4 hodiny a menej, t.j. ked ste tak dlho hore, preco si nedat este o nejakej 21.00 nejaku zeleninu na skusnutie ???? ved potom ste este dost dlho hore :confused:
U mna tiez nehrozi koncit s jedlom o 17, kedze kojim a to by mi uz o druhej rano vyhravali hudci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja tiež tak do 22.30 - 00 hod.

baby a poradte, je to musli so sušeným ovocím, namočené v sojovom mlieku alebo bielom jogurte dietne?resp. je to dietnejšie ako krajec chleba?
saska...tiež rozmýšľam na 4-hodinovkou,....pár stránok dozadu som písala, že kamoška tak schudla a drží sa celkom pekne... :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, podla mna ano, ale biely jogurt by mal byt light.A preco chces davat susene ovocie???
28. máj 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, podla mna je musli vzdy dost sladke ... teda je tam cukor, prip. med a v susenom ovoci je tiez dost kponcentrovaneho cukru ... ja by som radsej volila cornflakes, prip. branflakes (tie mam ja radsej) alebo len samotne ovsene vlocky a nakrajat cerstve ovocie+jogurt
28. máj 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko - ja jem male porcie, ale 5x denne a najneskor budem jest o 19:00 :wink:...a uvidime...pred spanim si dam este vodu, pripadne kalerab (nie cely :grinning: )
28. máj 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa to len tak napadlo, väčšinou je v obchode musli so sušeným ovocím a pod. teda aspoň tu u nás veľký výber nie je. jogurt viem, že light, niekto dáva aj do mlieka, ale ja neznášam mlieko, preto som sa zaujímala aj o sojove mlieko...
28. máj 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, takže budeš tlačiť kaleráby do hlavy, hmm? :confused: :grinning:
28. máj 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kukajte si zlozenie potravin, pretoze nie kazdy light vyrobok je naozaj light. byvaju tam skryte cukry a umele sladidla.

Inak moj realny ciel je 64 kg, teraz mam 69. ak pojde vaha nizsie ako 64 kg, budem len rada, ale radsej sa budem drzat s realitou pri zemin. :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mam po veceri...nebolo to zle :grinning: (mala som tie spagety, co su na stvrtok na obed - zatial improvizujem)...a teda na malom tanieriku ich bolo dost :grinning:...tak a teraz uvidime, co sa bude diat, kedy pride kriza :grinning:

Moni - daj si radsej do jogurtu cerstve ovocie...jablcko, hrusku :wink:
28. máj 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika - "kaleraby do hlavy" :grinning: :grinning:...a sama sebe dokonca :grinning:...som to dopadla :grinning:
28. máj 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na ranajky je super - pol jablcka (postruhat) alebo banan (rozpucit), obycajne ovsene vlocky cca lyzica, 2-3 orechy (vlaske), popr. tekvicove semienka (neprazene) a 1 jogurt. vsetko spolu zmiesat
28. máj 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok