Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
2. júl 2008

caute, ja som sa tiez rano nastartovala - na striedacku voda s coko acidkom 😀 . mne su tie ovocne strasne sladke...

vesi
2. júl 2008

ja pijem obyčajné 1%, ale viac mi chutí vanilkové, len u nás to nízkotučné nedostať 😝

sticker
2. júl 2008

Teda baby 😠 😠 Som nás vyťahovala až z druhej strany 😠
No ale kto by bol za pc, keď je tak pekne 😀 😀 Dnes som prvýkrát vypila vyše dvoch litrov vody 🙂 . Ale aj tri kávy 😅 a jednu kofču 😅 A moja váha si zo mňa robí asi dobrý deň - zhadzujem presne po desatinkách 😀 😀 😀

vesi
2. júl 2008

čaute, kde sa všetky flákate? 😠 😀

susik77
2. júl 2008

Ahojte, my uz robime posledne balenie veci, zajtra poobede vyrazame na sk pre moju mamu, v piatok v noci smer Bibione 😉
Inak, dnes rano som to dotiahla uz na 76.5 kg, v Taliansku pocitam, ze sa vratim tak o 2 kila hore 😀 😎
Ale aspon rozbehnem metabolizmus 😀 😀 😀
Tak sa tu majte krasne, pekne chudnite 🙂
Dnes som hovorila muzovi, ze mam zo seba teraz horsi pocit ako ked som mala v aprili o 10 kil viac a povedal mi, ze to je to anorekticke myslenie 😎

sticker
2. júl 2008

susik - príjemnú dovolenku a nemysli na kilá, ale si to pekne uži aj za nás 😉 🙂 . No a vitaj medzi nami anorektičkami 😀 😀 😀

susik77
2. júl 2008

sticker: diky, majte sa tu krasne, ked sa vratim, hodim sem fotky 🙂

sticker
3. júl 2008

Pekné ráno prajem 🙂 . Raňajkujem kávu a vôbec necítim hlad. Už mám za sebou aj ocot - bŕŕŕ 😝 . Už teraz viem, že keď ho miniem, nekúpim si nový 😀 . Ale asi to trošku pomáha (samozrejme aj s nežraním 😀 ), lebo kg idú po desatinkách dolu. A to sa na obed normálne najem - ako drevorubač. Ale zase z toho sójového mäsa hádam toľko nepriberiem 😅

penguin1
3. júl 2008

dobre ranko, prvaaaa 😀
susik aj ja zelam krasnu slnieckovu dovolenku 😵
joooj, dnes som "ranajkovala" octovu vodu 😀 😀 😀 ale hned nato som musela vypit sladku vodu so sirupom, a zjest kusok rozka so salamom... 😀 😀 😀 fuu, iny humus... 😖 ale verim, ze sa da na to naucit 😀 😝

penguin1
3. júl 2008

teda sticki, takto ma predbehnut o minutu 😀 😀

zuzana1979
3. júl 2008

dobre ranko babenky, tak mne sa za posledne dni nejak nedari ist s vahou dole. stagnujem. budem uz musiet pridat to cvicenie, lebo stravou to uz nejde.

susik77
3. júl 2008

caute, my vyrazame dnes o 15.baby a co tak vymenit tu octovu vodu za tobolky -jablcny ocot? 😉

susik77
3. júl 2008

teraz som citala v casopise dieta, ze jablcny ocot je super na nastartov. metabolizmu 😉 este ze je super melon, papaja a ananas 😉

sticker
3. júl 2008

Peng - odpusť. Na budúce počkám 😀 😉 Zuzi asi potrebuješ niečo na rozbehnutie. Mne teda zabral ten ocot. Zvykla som si, ale ťažko. Mám nachystaný pohár čistej vody, hneď po tom octe 😀

certica
3. júl 2008

dobre ranko 😎
ja uz som dnes stihla aj s krpcom von vybehnut na chvilu, zas bude horko...
az teraz ranajkujem - nektarinku a kusok melona

susik, krasnu dovolenku a stastnu cestu 🙂

baby, do tej octovej vody si mozete dat lyzicku medu. aj ked ja teda med nemusim 😅

susik77
3. júl 2008

peti: diky 🙂
inak, moj zaludok by asi ocot nezvladol 😒 teraz ked tak malo jem, kazdu chvilu mam vela kyseliny a musim si davat Rennie ☹

vesi
3. júl 2008

čaute babule 😀
susik, prajem príjemnú dovolenku, uži si to a nemysli na kilá 😉
ja by som radšej brala tie tobolky ako piť ten humus 😝 😝 😝

zuzana1979
3. júl 2008

ved to, octovu vodu by som asi ja nezvladla. nechcem sa zas az tak tyrat. 🙂

nina81
3. júl 2008

co to tu citam, ocot, no teda ja som raz omylom pri ochutnavani jedla si dala lyzicku octu urcenu do salatu, strasne fuuj

vesi
3. júl 2008

nina, baby myslia jablčný ocot, aj ked aj ten je bleee 😀

sticker
3. júl 2008

Ja som skúšala aj med, ale to mi chutilo ešte menej 😅 😝 . Veď keď nedýcham, tak sa to dá vypiť 😀 . Teraz som zjedla špenátovú polievku a trochu ryže so sój. mäsom po Julke a som plná. ale vypila som aj 1/2 litra vody. Snažím sa fakt piť. Moc sa teším na pondelok. Teda, ak budú dobré výsledky. Ale hádam, keď sa tento týždeň tak snažím, niečo uvidím a nebudem sa hanbiť (konečne) 😅

vesi
3. júl 2008

ahoj stiki 😀
vypi každú hodinu pohár vody a máš pitný režim splnený 🙂

sticker
3. júl 2008

No ja viem, tak by sa to malo robiť. No ja sa idem napiť, keď som smädná a to nie je moc často 😅 Preto pijem, vždy keď som v kuchyni a vidím, že som dlho nepila 🙂

monkula
3. júl 2008

baby, ja som dnes tú tukožčútsku polievku vyšmarila do záchoda, včera som zjedla na obed trošku kuracieho mäaska, s troškou kašičky a potom len tú polievku, dnes zase a na obed mi prišlo tak strašne zle, že keby som sa nepridržala KL, ta ksa tam vycapím na zem... som ju hneď aj vyliala...
Poto mma napadlo, čo sa čuduje, keď jedna porci má 34 kcal, to mi nemôže dať energiu... 🙄 🙄 🙄

lekno
3. júl 2008

Nazdar Devušky 😉
Monkula che che 😀 😀 Ja som s tou polievkou kedysi tiež nevydržala dlho. Po čase mi už liezla ušami 😠 Asi to málokto vydrží dlhšie jesť. Česť výnimkám 😉
No, ja som momentálne zdutá ako balón, začína mi mrcha 😠

monkula
3. júl 2008

lekno, aj mne príde mrcha.. 😠 😠 😠

vesi
3. júl 2008

moni, kašli na to, daj si niečo dobré 😀

monkula
3. júl 2008

vesi, aj by som si dala ,ale pri pohľade na moje brucho a predstavu ,že sa takt oo tri týždne vycapím na pláži, je mi do plaču... ☹ ☹ ☹
lenivka jedna lenivá ,nechutná, tučná... 😠 😠 😠 😠

vesi
3. júl 2008

nekecaj, ved som ťa videla v telke a vyzeráš úžasne 😉

monkula
3. júl 2008

Vesi, Ďakujem, veľmi pekne... 😵 😵 😵