Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
7. júl 2008

Ďakujeme, Zuzi 😵
Peng - my sme s mm zaťažení na olympus 😅 😉

sticker
7. júl 2008

Peng - ako zhadzuješ z bokov? To bol a aj je môj veľký problém 😠 ☹

sticker
7. júl 2008

Teda vesi - klobúk dolu a aj Tvoj pás ide pekne dolu. Idem si ja dať ešte jednu sériu cvičenia ako som videla tabuľku 😀 😀 😀 Tie moje 0,4 je hotový výsmech 😠 😠 😠

lekno
7. júl 2008

Ale vám tie centimetre pekne ubúdajú dievčence 😉 Nie ako mne 😒

vesi
7. júl 2008

stiki, nejasaj, už 3tt sa to ani nehlo 😠

sticker
7. júl 2008

Lekno - niekomu cm, niekomu kg. Mne sa kg nechcú pohnúť. asi im je so mnou dobre 😀

lekno
7. júl 2008

Vesi, ty máš najmenej čo hovoriť 😠

vesi
7. júl 2008

no, ak zo sebou nezačnem niečo robiť, naberiem to späť. ale teraz sme 3 dni jedli fazuľový guláš, tak som zdutá jak sviňa, radšej sa ani nemeriam 😝

penguin1
7. júl 2008

jeeej, ja som zabudla poslat miery 😀 hlavne ze som sa rano opat odchlpovala a tak, aby som mala menej kg aj cm 😀 😀 😀 😀
vesi, pockaj, gulas sa vystriela a bude stihla jak lan 😀 😀 😀

vesi
7. júl 2008

v to dúfam, dávala som si ho s mierou a bez chleba a pri tom to mám strašne rada 😀

penguin1
7. júl 2008

ale fazula sa radi medzi zeleninu, tak ziaden strach 😉
ja som dnes mala na ranajky tvarohovy kolac s kavou ( aby som vykompenzovala kolac, kavu som mala bez cukru 😒 , prvy krat v zivote som vypila kavu horku 😎 ), na obed ryzu a trochu masa, zeleninovy salat, a na veceru 4 uhorky 😀 😀 😀

lekno
7. júl 2008

Vesi, ja som furt zdutá a to som ani nejedla fazuľu 😠
No čo už, buď budete mať plynovú komoru alebo perličkový kúpeľ 😀

penguin1
7. júl 2008

lekno, romantika na zaver 😀 😀 😀

lekno
7. júl 2008

😀

penguin1
7. júl 2008

no fuj, hanba mi 😀 😀 sak som tusim najposlednejsia... ☹ 🙄 😅 🤐 😔 😝 😖 😀 😢 😖

lekno
7. júl 2008

Ále trt! 😅

penguin1
7. júl 2008

figu trt, ale posledna 😀

penguin1
7. júl 2008

idem sa hanbit do kuta a pritom sa mucit brusakmi 😀 😀

vesi
7. júl 2008

lekno, aj ja som myslela na perličkový kúpel 😀 😀
pengi, nevymýšľaj 😠

lekno
7. júl 2008

A furt chceš mať posledné slovo 😀 😀 😀

lekno
7. júl 2008

Vesi, daj si 😀

vesi
7. júl 2008

leknuš, voda je drahá 😀 budem len tak nasucho 🤐 😀

lekno
7. júl 2008

Ále, na sucho to ani slimákovi nejde 😀

penguin1
7. júl 2008

vesi, a nie ze nasucho odskaces od manzela 😀 😀

vesi
7. júl 2008

ale ide, čudovala by si sa, ked muž príde v noci z roboty, tak v spálni bud odpadne z toho smradu, alebo rovno zaspí 😀

penguin1
7. júl 2008

ale uz fakt idem...

lekno
7. júl 2008

Vesi, stačí sa vyzuť. Narkóza istá 😀

vesi
7. júl 2008

u nás nie, on sa v robote osprchuje 😀