• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
skôr asi poobede...od tej druhej, aby sme uz mali obedny prikrm za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. uvidím čo na to povedia ostatné, ale asi budú súhlasiť... :slight_smile:
teraz musím ísť. pa :slight_smile:
7. júl 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa a pekny den...my ideme papat :wink:
7. júl 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky dostala som ju z toho je ok .. :wink:
7. júl 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pri malej som sa rozhodne nenudila ..bolo fantasticky vychytali sme to super počasie boli sme dvakrát na kúpku ja som si super zaplávala a potom sme boli na túre na bicykloch to mi tiež pridalo ...bola som prakticky celý týždeň do soboty večera v pohybe až pokial sa mi nestal úraz :frowning2: som samá modrina odrenina ..ešte sa čudujem že niesom dolámaná

no a pri malej som dala dole z pása 3 cenťáky z riti nič :angry: :angry: :angry: zo stehna centi a z váhy 1,5kg :grinning:
7. júl 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babuľky :wink: Tak ja žiadna zmena :frowning2: V kg nič a v cm - zdá sa mi, že zo zadku -1cm a v páse a v prsiach som dokonca pribrala??? :fearful: Mám mrchu, tak neviem, či som naliata alebo čo :unamused: Tento týždeň ani nejdem miery posielať. Ach jaj...
7. júl 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leknúšik zlatúšik nič si z toho nerob budúci týždeň pojde o to viac dole ...ako sa mi inak máš moja ??
7. júl 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy bude tabulka ???
7. júl 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky :wink:
no, ja stale na bode mrazu :angry: nic sa nedeje... :unamused: :frowning2: uz neviem co so sebou... :rolling_eyes:
pozerali ste vcera televizne na jojke? vraveli o nejakej diete, kde mas jest vela... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.martinus.sk/?uItem=42540
7. júl 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tabulka bude az navecer... ;)
7. júl 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje chuduľky....som sa dlho neozvala, až do včera večera som bola mimo domu. Boli sme u našich...na prázdniny....Ocino je ešte na PN a boli tam aj neterky, tak sme tam zostali....
Ako sa mi máte?
Čo nového?
Čo sa týka mňa, tak moc mi to dolu nešlo...o to sa musím viac snažiť tento týždeň :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2008 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerala som to a moderátorka to ide vyskúšať. Síce som moc nepostrehla o čom presne je tá diéta, ale podľa mňa, keď sa najem niečoho zdravého tak to môžem jesť do prasknutia a nemala by som pribrať. Takže sa kľudne najedzme do štíhlosti.
Ja presne viem, čo robím zle, ale jednoducho nemám pevnú vôľu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aspoň že cvičím, na to som si nejako zvykla :slight_smile:
7. júl 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, presne ako píšeš o tom jedení, ja tiež viem čo robím zle, ale ked som taká lenivá a môja pevná vôľa je niekde r..i :sweat_smile: :grinning:
7. júl 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, ale sa tie nase "pevne" vole stretavaju..... :grinning: :grinning: :grinning: aj ta moja je v r..i :grinning: :grinning: :grinning:
a tiez viem, kde robim chyby... ale no, pomozem si :sweat_smile: :rolling_eyes:
a niekedy si hovorim, ze to musim zjest, co ak zajtra umrem a budem si to vycitat, ze som to nezjdela :grinning: :grinning:
7. júl 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, hlavne, že vieme kde ich máme hľadať :grinning: :grinning:
7. júl 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaafte :sunglasses:
vidim, ze riesite zadky :grinning: . ked ich budeme mat raz mensie, ani ta pevna vola sa tam nestrci...tym padom problem vyrieseny :grinning:
7. júl 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi :grinning: :grinning: dobrý postreh :grinning:
7. júl 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, len kedy to bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, ked tá pevná vôľa odtiaľ vylezie :grinning: :grinning:
7. júl 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ale vekom a starobou sa vraj telo scvrkava... :grinning:
7. júl 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, iiiiha, no to si pockam, kym sa scvrknem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vesi, myslis, ze mojej sa chce von? u mna sa ma ako prasa v zite :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, cele poobedie nikoho? kde ste vsetky? vonku je skaredo, asi sa venujete doma ratolestiam :wink:
7. júl 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky. Vidno, že mám pred návštevou - padla jej za obeť horká čokoláda s orieškami. To sa mi už dávno nestalo :angry: :sweat_smile: Ale cvičila som a čo je divné, ešte mám chuť cvičiť. Ale to asi preto, aby som nešla do kuchyne a zamestnala sa inak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. júl 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki, len pekne cvic, ked ta to drzi, mna sa aj to pomaly pusta :angry: :angry: :confounded:
7. júl 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa to ešte ani nechytilo :sweat_smile: :grinning:
7. júl 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi :grinning: neboj, ked budes dobre spotena, prilepi sa aj na teba :grinning: :grinning:

baby, hodte mi rady na fotos... :sunglasses:
7. júl 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti velmi neporadím, máme olympu, ale manžel pokukuje po kanone :unamused:
7. júl 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foťaku kanone samozrejme :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi... ty by si mala po kanone pokukovat, nie manzel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jasne, chapem :wink: :grinning:
7. júl 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vedela, že sa toho niekto chytí.... :grinning: :grinning: :grinning:
ale aj ty pokukuješ po kanone nie? :confused: :grinning:
7. júl 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok