• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
ajeeeje dnes máme asi každá strach poslať miery inak to nevidím kedže je preč desať hodín a tu eštenikoho ....ja som si vybrala daň za tú svadbu plus kilečko navrch :angry: :angry: :angry: :angry: a merať sa radšej nebudem ....vydržím do nového pondelka
14. júl 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dani, ako bolo na svadbe? :grinning:
ja neposielam miery, v sobotu som dostala mrchu a julova sa aj tak niekde fláka, už dlho tu nebola :angry: :grinning:
14. júl 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co jeee! kde to vaazne? miery cakaaaaaam :angry: :angry: :grinning:

a ahojte vsetky :wink:
14. júl 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha...a co ked nebola? ja Vas vidim aj ked tu nie som :angry: :grinning: nestiiiham pri malej :sweat_smile: ...asi rastie a potrebuje ma coraz viac...a na stretko priiiidem...len dufam, ze nebude take velke horko ako v posledne dni :frowning2:...ale tesim sa na Vas :slight_smile:
14. júl 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tabulku poctivo robim kazdyyyy pondelok!...tak ziadne vyhovaracky, ze som tu neni :angry: :grinning: ...aj tak Vas setky luuubim ako kone :grinning:
14. júl 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som poslala, ale ziadna slava, dokonca som isla o par dekov hore, takze tento tyzden bude tyranie.
14. júl 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - no zatial si jedina co poslala...
ja som to flakala...mala som aj nanuk, aj kolace, aj som jedla po 22:00...a mam pol kila dole :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale cm sa nepohli :confounded:
14. júl 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, ja nepošlem, mám mrchu a som nafúknutá ako balon a pred ms som zbodla všetko čo som videla :angry: tento tt musím pritvrdiť, nech sa to zase pohne dole...
a stretko platí v sobotu o 14.00 v prešporskej kúrii :wink:
14. júl 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - uvidime ako bude u nas s obedom...ale hadam tam nebudete polhodinku len sediet :grinning:...ked tak cislo na Teba mam, snad stale plati :wink:...keby sa malej posunulo obedovanie, tak by sme dorazili o kusok neskor..
14. júl 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné zuzi, ved viem ako to chodí s tým krmením, ja len dúfam, že nebude pršať...alebo dá sa tam niekde sedieť aj ked prší? a dones ukázať nejaké výšivky, ja donesiem aj tú bordovú :wink:
14. júl 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - nemam ake :sweat_smile:...vsetko mam v albume a vela toho teda nie je :zipper_mouth: :grinning:...minule sme mali papat o 13:30 a mala este nespinkala pred obedom...zalomila az o 13:00, ja s nou a spolu sme potiahli do 15:00 :zipper_mouth: :grinning: :grinning:

no tam sa da aj vnutri sediet...ale aby tam nebolo moc nafajcene pre nu :frowning2:...ale ved budeme riesit operativne ked tak v ten den :wink:
14. júl 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem na stretkoooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: To ste museli na moje narodeniny niečo spískať? :angry: To budem doma vypekať tortu, boaaj mužík má v stredu... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeemine domine! :angry: stretko... my budeme cez vikend u svokrovcov, uz sa z toho nevyzujem :rolling_eyes: .
monki, ved sme to tu omielali, ze donesies tortu na stretko :sunglasses: :grinning: a teraz ten termin vypadol mne z lebene
14. júl 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj by som doniesla ,ale vy by ste pribrali ,lebo bude výborná a poto mna mňa budete nadávať, že ám kazím morálku :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, stretko bude o 14.00, tak si privstaň a stihneš tortu aj stretko :wink: :grinning:
certica :angry: :grinning:
14. júl 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto ma do BA dovezie? :sweat_smile: :sweat_smile:
Mojka, ja pečiem tortu tri dni... prvý deň si napečiem korpusy, na druhý deň ich naplním a ozdobím ,aby sa krásne rozležala... :dizzy_face: :dizzy_face:
no, detailista a perfekcionista.. :sweat_smile: :sweat_smile:
14. júl 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, no ved hadam spravime stretko modeliek potom este z tejto temy :sunglasses: . mozno sa dovtedy aj vysivat naucim :grinning:
14. júl 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, modelky... :grinning: ak budeme takt ožrať, tak jedine do katalógu pre moletky :angry: :angry:
14. júl 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to aby si s tou tortou začala už zajtra :grinning:
certi, jedine tak ako píšemonkula, že moletky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. júl 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
t oby sa do nedeľe pokazila :grinning: jaaj, že by so mdoniesla takú fajne rozležanú na stretko? :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my by sme zboldi aj pokazenú :grinning: možno... :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Ti teda kus odložím a poto mdonesie, aj s troškou penicilínu... :grinning:
14. júl 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz by som mala napísať, že som silne alergická na penicilín, aby som sa z toho vyzula.... :sweat_smile: :grinning:
14. júl 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja náhodou som... :grinning: :grinning:

Ale mám pre vás dobrú správu... teda, dúfam... :grinning: :grinning:
Spomenula som MM stretko, tak teda prídemeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: A som mu aj hovorila, že chcete tortu, tak že donesieme.. ja teda napečiem? pýtam sa ho.. a on: ale niee, nejakú kúpime, nech si neurobíš hanbu... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ak to platí, o 14.00 v kúrii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vesiii, my sa uvidímeee :grinning: :grinning: :grinning: pošlem niektorej t.č.? Pre istotu... a kto tam všetko bude?
14. júl 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Posuniem tému trošku hore :sweat_smile: . Janka má 38,5 a tak striehnem, či zabral sirup. A čítala som na nete niečo o chorobe číslo6. :confused: :confused: :confused: :confused: Len neviem nájsť viac článkov. Tak to hádam nemáme.
Zuzi - mieri pošlem dnes - jéj, už je utorok :sweat_smile: .
Krížia sa mi oči. Tak ahojte a cez deň nakuknem :slight_smile:
15. júl 2008 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, jasné, už sa teším, dones ukázať aj čo si hačkovala, neviem či sa k tomu nevrátim :grinning:
moni, pošli číslo mne, aj ja ti pošlem moje do IP :wink:

stiki, nepanikár, bude to len horúčka a potom prejde, teda ak nemá iné príznaky ako kašel a pod. aj my sme mali z času na čas horúčku a po 2 dňoch bola O.K. :wink:
15. júl 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeee!!!! :dizzy_face:
hura, mam doma stroj! konecne je pojazdny a mozem tu byt s vami :slight_smile:
vcera som sa pre istotu nemerala, baby, to je katasrofaaaaaaaaa :angry: :angry: :confounded: :astonished: :cry:
15. júl 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, ja som dnes skočila na váhu, lebo mi viditelne kleslo brucho (mám mrchu), takže je to O.K. nešlo nič dole, ale aspoň ani hore :grinning:
15. júl 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Poslala som miery Zuzke :sweat_smile: :grinning: . Napriek menzesu som nepribrala, ale klasicky šla dolu jedna desatinka!!! Mňa to fakt nebaví - každý týždeň ide dolu 0,1, na porážku. A vôbec neviem, čo s bokmi!!!! Tam sa to veru nehýbe. Na bruchu cítiť, že cvičím...asi pridám aj cviky na zadok a boky. Ale keď to sú tak nudné cviky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
15. júl 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, že spomínaš cvičenie, mala by som zase začať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok