• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
alebo este "body talk" :grinning:
17. júl 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer lásky
17. júl 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Danielik :slight_smile: . Dala si si fotečku :dizzy_face:
17. júl 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janinka ahoj moja ..no dala som si tam nejakú ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dobre si urobila :wink: . Ako sa Ti darí? Keďže nie je tabuľka, tak neviem, ako sa komu darí......lebo mne sa nedarí :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa nedarí po svadbe som pribrala a tento víkend zas akcia tak neviem potom víkend volno a hurá na dovču a zas naberať :angry: :angry: :angry: :angry:
17. júl 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A možno na dovolenke nebudeš "naberať". Vy kam idete? Lebo vidím, že Itali vyhráva :wink:
17. júl 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my len slovakia duchonka lebo ideme s malým mimčom trojmesačným a jedna baba tehu ...ide nás 12
17. júl 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to nebudeš mať kedy priberať :sweat_smile: :grinning: . Juj, uži si to aj za mňa :sweat_smile: :wink: Veríš, že som ešte necvičila :grinning: :grinning: :grinning: Začítala som sa do témy a vytváraní nickou. Lebo som práve premýšľala, že už mám plné tri albumy a tak čo s tým...no a už viem :frowning2:
17. júl 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, radšej nič... aby nám ťa neblokli... :sweat_smile:
Máš tri albumy a ja som nevidela ani jeden...Idem to napraviť... :sweat_smile: :sweat_smile:
17. júl 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď už viem, čo s tým....vymazať a začať od znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :frowning2: Ale bude mi za nimi ľúto :frowning2:
17. júl 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máš krásne dcérky, a aj ty si kočka, prečo chceš chudnúť? :confused: :confused:
17. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo sa nezmestím do vecí v skrini :frowning2: . Za babuľky ďakujem :dizzy_face: . Kto ma nepoznal pred tehu, tak si môže myslieť, že mi netreba zhodiť.....Ale ja sa naozaj nezmestím do nohavíc a dokonca tričká cítim na rukách :sweat_smile: .
Tak preto :sweat_smile: :wink:
17. júl 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jja cítim tričká na rukách... :sweat_smile:
Ale preto, lebo mám veľké bicepsy, sestra mi minule povedala ,keĎ sme hrali bedminton ,že vyzerám ako Amelie Mouresmová :angry: :angry: :angry: no, to bola poklona...
a raz som išla z obchodu, a niesla som dve ťažké tašky a takí puberťáci mi išli oproti a ten jeden hovorí druhému, videl si? čo? aké mala tá baba bicepsy... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :sunglasses:
17. júl 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám pozreté vaše všetky albumy :sweat_smile: A pri Tvojom som bola obzvlášť dlho - ako to, že Tvojho malého som ešte nevidela v žiadnej reklame :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
17. júl 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretože nemá otca výkonného riaditeľa nejakej spoločnosti, preto :angry:
A to som ho zaregistrovala v dvoch modelingových agentúrach... :frowning2: a známa, čo má dve dcéry, úprimne povedané, tá mladšia je hroznááá, asymetrická :sweat_smile: a forí katalóg Neckerman... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. júl 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule :grinning: :grinning:
stiki, pozrela som aj ja tvoje albumy, baby sú zlatučké :wink:
17. júl 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to máš pravdu :unamused: .
17. júl 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau vesi..
čo mám pravdu? v bicákoch? ale nieee, veru, ak nemáš kontakty na správnych miestach... :confounded: :confounded: :confounded:
17. júl 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, v dnešnej dobe pomôže len tlačenka :angry: :grinning:
17. júl 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No že keď nemáš kontakty, tak v podstate nemáš nič :frowning2: . Ale je naozaj prekrásny. Ja som si prvýkrát myslela, že to máš len nejaké reklamné dieťa ako úvod do albumu :sweat_smile: :zipper_mouth:
17. júl 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, aj ja som si to myslela, na tej prvej fotke, že? :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, vĎaka....
nie ,to je môj JArko... fotil ho profesionálny fotograf v ZOO, Mm mi vravel, že bol ním úplne nadšený, že roky fotí deti ,ale takého chlapca ešte nevidel, že má super vlasy... :grinning: :grinning:
17. júl 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo vlasy!!!! On je celý super!!! A tie oči :dizzy_face: . Už len ten fotograf vám mohol pomôcť :unamused: . Ale kašľať nato, hlavne, že ste zdraví a vy a my vieme, akého máš doma fešáka :dizzy_face:
17. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on nemal svoj ateliér... inak že by ho bral hneď...
Fešák, fešák, beťár je to... pred chvíľkou učil malú ako si trieskať hlavu o stenu... nech to čo najviac duní :angry: :angry: :angry:
17. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - prepáč, ja viem, že to nie je na smiech, ale som si ich predstavila :sweat_smile: Moja Julka to robila sama, našťastie len o gauč, ale aj tak neviem od koho to má :sweat_smile: :unamused:
17. júl 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode.. ona sa najprv smiala, ale potom ho chcela tromfnúť a taký treeesk dala do steny... :sweat_smile: :sweat_smile:
A malá to potom robí naschvál, keď sa oduje a ja ju teda v rámci výchovy ignorujem, tak sa oprie rukami o stenu, namieri a tresne :astonished: :astonished: :astonished:
už keď vidím tú p=ozu, tak ju berem... :sweat_smile:
17. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kočky :grinning:
moni, ja ked malú v rámci výchovy ignorujem, alebo jej niečo zatrhnem, tak sa sama začne fackať, už neviem čo s ňou mám robiť :angry: :grinning:
18. júl 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Teda baby, tie vaše deti sú výmyselníčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Toto našťastie moje ešte nenapadlo. Keď má Janka nejaký záchvat zúrivosti, tak ju dám do izby a je tam, kým sa neukľudní :sweat_smile:
18. júl 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, aj ja to tak robím a potom len počujem ako samalá plieska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. júl 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok