• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
moni: diky :slight_smile: isli sme vlastnym autom, cena bola bez jedla, varili sme si lahke jedla, rychle. 2x sme boli v restike-v Lignane a v Benatkach. Inak, v Bibione je o nicom zmrzlina. Najlepsiu sme mali v Lignane a v Graaze-po ceste naspat -v Rakusku :slight_smile:
15. júl 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej? MM v Bibione veľmi chutila ,as iste nenašli dobrú gelateriu...
15. júl 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula: boli sme asi v 3-ani v jednej nam nechutila :cry: zato v lignane sme sa hned otocili ked sme dojedli este pre druhu porciu :grinning:
15. júl 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby :angry: Ledva som nás našla :unamused: . Asi ste všetky odcestované.....
Zuzi tento týždeň budeš aktualizovať tabuľku, či to necháš na budúci? :slight_smile:
16. júl 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidím, že nič nevidím :sunglasses: :rolling_eyes:
16. júl 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lekno aspoň si posunula stránku :wink: Baby, to všetky dovolenkujete? :frowning2:
17. júl 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja som nejaka dolamana tento tyzden, co v noci tak vselijak spavam, resp. nespavam a kojim po leziacky. krize v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , o.i.
17. júl 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
no tabulku asi necham na dalsi tyzden :unamused: ...prislo zalostne maaaaalo udajov :angry: :grinning: :wink:
17. júl 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda, teda :slight_smile: Ale aj tak dobre. :wink:
17. júl 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky - aspon tam o tyzden budu vacsie pokroky :grinning:...teda dufam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. júl 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tie pokroky............vážila som sa dnes a hrôza!!! aj keď nechápem prečo, lebo sa nejako neprežieram a aj poctivo cvičím každý večer. Ale zase nepijem, keď nie je teplo :unamused: Ale vôbec nie som smädná.
Tu sa riadne zatiahlo a ide nejaká mela. Zase celý deň doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
17. júl 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule,
stiki, možno nechudneš lebo málo piješ, dostatol vody naštartuje metabolizmus :wink:
17. júl 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď hej, vesi :sweat_smile: Teraz sme sa s Jajou "prepapali" špenátu, zemiakov a aj párku :sweat_smile: . Mňam :wink: A idem sa napiť - prvý pohár dnes. Nech je radšej teplo, vtedy vypijem aspoň dva litre, takto je to bieda :unamused: :sweat_smile:
17. júl 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocendy!
tak ako sa mame? dlho som tu nekukla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: akosi neni cas... stale sa daco doma robi, zavara a pod :grinning: :grinning: :grinning:
u mna je to s pitim tiez tak... ked si k sebe nepostavim flasu s vodou, ani ma nenapadne pit... :astonished: :angry: :unamused: ale dnes mam v sebe liter mineralky :grinning: a vcera na veceru som mala polku melona... v noci som mala maraton... :grinning: :grinning: ale rano aky dobry pocit... akoby som schudla 10 kg! :grinning: baby, v nedelu veceriam melon! :grinning: :grinning: uvidite tie pondelkove vysledky :grinning: :grinning:
cviceniu moc nedavam, akasi som zlenivena... a este aj toto uprsane ospale pocasie... fuj, len by som spala a kukala telku... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes vas pozdravim az vecer!
papa pekny den!
:wink:
17. júl 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peng - ja nemám ani tú vodu pri sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Stále som niekde inde a tak by som na ňu tiež zabúdala :grinning:
Včera som mala dobrý tréning - Janka sa chcela vonku pretekať. Keď bola niekde nejaká "obkľuka", tak tata s kočárom šiel po normálne ceste a my s Jajou sme utekali tou dlhšou cestou :grinning: :grinning: Normálne som doma cítila stehná :sweat_smile: Asi to budem praktizovať častejšie. Len problém je v tom, že mm ide od pondelka do roboty a Julka s kočárom sama nevie ísť :sweat_smile: :grinning:
17. júl 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: sa možem pridať?
17. júl 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska jasné pridaj sa ...len my makáme už od júna :sweat_smile:
17. júl 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, no ja len na papieri :grinning:
pasula :grinning:
idem si nakojit dieta, nech zo mna co to vysaje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa maš :grinning: ja by som tiež potrebovala nech to zo mna niekto vysaje :sweat_smile:
17. júl 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pasi, ahooj ,ta ksom ťa zlákala? :grinning: :grinning:
Danka, makáme od júna ,ale výsledky nevidno, teda na mne :grinning:
17. júl 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja zerem sladkosti jak diva :fearful: :grinning:
17. júl 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja žerem ako divá a Chiarka to nevysaje a nevysaje :grinning: :grinning:
17. júl 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj vysava statne, sak ma takmer 9kg, ale furt nestaci :sweat_smile:
ozi moni, ty stihas aj stretko, oslavu narodiek aj taliansko? :sunglasses: :grinning:
17. júl 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
d oTalianska ideme až budúcu sobotu, strtko dúfam stihnem, leb ojarino tam má nejaký nabitý program ,ale že sa bude snažiť a potom k našim, tak oslávime možno až v nedeľu u nich...
Teeda, 9 kg? :sweat_smile: Moja malá ešte ani toľko nemá, drbčiatko..
A Jarko dnes celý deň trénoval poDˇAkovanie.. ooo lasagne gracia seňore a asi dve hodin yv kuse.... pomoooooc :sweat_smile: :sweat_smile:
17. júl 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: zlate :slight_smile: ale vystacite si aj s anglictinou, v bibione, lignane aj v benatkach vedeli super anglicky :slight_smile:
to gracia, prego, bon dzorno sme hovorili tak z folkloru, nech maju radost :slight_smile: :sunglasses:
17. júl 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vítam novú chudnúcu :wink: . Koľko potrebuješ zhodiť? :sweat_smile: Ja idem práve cvičiť, keď už sa nedokážem obmedziť v jedle :angry: :angry: :angry: A fakt som dnes okrem dvoch káv nevypila :frowning2:
Práve hovoria o operácii 8 mesačného chlapčeka - má nové srdiečko. To je sila, ako môžu také malé srdiečko vymeniť :dizzy_face:
17. júl 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, že angličtina... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to asi viam pokecám s tal. slovníkom v ruke.. a mali radosť? :slight_smile:
17. júl 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni jaaj, sak preto. ja som myslela, ze uz teraz idete. no a nemecky sa tiez dohovoris
17. júl 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes vecer bez vikiho :sunglasses: , juuuj ci sa tesim :grinning: . dufam, ze tento krpaty aspon o tej 22h bude mrtvy,ne jak vcera este po polnoci strasil pri mne v posteli a ne a ne zaspat.
17. júl 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by malo byť lepšie, tá nemčina... :grinning:
17. júl 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok