Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
17. júl 2008

alebo este "body talk" 😀

danielitka26
17. júl 2008

dobrý večer lásky

sticker
17. júl 2008

Ahojky Danielik 🙂 . Dala si si fotečku 😵

danielitka26
17. júl 2008

Janinka ahoj moja ..no dala som si tam nejakú ... 😝 😝 😝

sticker
17. júl 2008

A dobre si urobila 😉 . Ako sa Ti darí? Keďže nie je tabuľka, tak neviem, ako sa komu darí......lebo mne sa nedarí 😀 😀 😀

danielitka26
17. júl 2008

ani mne sa nedarí po svadbe som pribrala a tento víkend zas akcia tak neviem potom víkend volno a hurá na dovču a zas naberať 😠 😠 😠 😠

sticker
17. júl 2008

A možno na dovolenke nebudeš "naberať". Vy kam idete? Lebo vidím, že Itali vyhráva 😉

danielitka26
17. júl 2008

my len slovakia duchonka lebo ideme s malým mimčom trojmesačným a jedna baba tehu ...ide nás 12

sticker
17. júl 2008

Tak to nebudeš mať kedy priberať 😅 😀 . Juj, uži si to aj za mňa 😅 😉 Veríš, že som ešte necvičila 😀 😀 😀 Začítala som sa do témy a vytváraní nickou. Lebo som práve premýšľala, že už mám plné tri albumy a tak čo s tým...no a už viem ☹

monkula
17. júl 2008

sticker, radšej nič... aby nám ťa neblokli... 😅
Máš tri albumy a ja som nevidela ani jeden...Idem to napraviť... 😅 😅

sticker
17. júl 2008

No veď už viem, čo s tým....vymazať a začať od znova 😝 😒 ☹ Ale bude mi za nimi ľúto ☹

monkula
17. júl 2008

a máš krásne dcérky, a aj ty si kočka, prečo chceš chudnúť? 😕 😕

sticker
17. júl 2008

Lebo sa nezmestím do vecí v skrini ☹ . Za babuľky ďakujem 😵 . Kto ma nepoznal pred tehu, tak si môže myslieť, že mi netreba zhodiť.....Ale ja sa naozaj nezmestím do nohavíc a dokonca tričká cítim na rukách 😅 .
Tak preto 😅 😉

monkula
17. júl 2008

a jja cítim tričká na rukách... 😅
Ale preto, lebo mám veľké bicepsy, sestra mi minule povedala ,keĎ sme hrali bedminton ,že vyzerám ako Amelie Mouresmová 😠 😠 😠 no, to bola poklona...
a raz som išla z obchodu, a niesla som dve ťažké tašky a takí puberťáci mi išli oproti a ten jeden hovorí druhému, videl si? čo? aké mala tá baba bicepsy... 😠 😠 😀 😀 😎

sticker
17. júl 2008

Ja mám pozreté vaše všetky albumy 😅 A pri Tvojom som bola obzvlášť dlho - ako to, že Tvojho malého som ešte nevidela v žiadnej reklame 😀 😀 😀 😉 😵

monkula
17. júl 2008

pretože nemá otca výkonného riaditeľa nejakej spoločnosti, preto 😠
A to som ho zaregistrovala v dvoch modelingových agentúrach... ☹ a známa, čo má dve dcéry, úprimne povedané, tá mladšia je hroznááá, asymetrická 😅 a forí katalóg Neckerman... 🙄 🙄

vesi
17. júl 2008

čaute babule 😀 😀
stiki, pozrela som aj ja tvoje albumy, baby sú zlatučké 😉

sticker
17. júl 2008

Tak to máš pravdu 😒 .

monkula
17. júl 2008

čau vesi..
čo mám pravdu? v bicákoch? ale nieee, veru, ak nemáš kontakty na správnych miestach... 😖 😖 😖

vesi
17. júl 2008

presne tak, v dnešnej dobe pomôže len tlačenka 😠 😀

sticker
17. júl 2008

No že keď nemáš kontakty, tak v podstate nemáš nič ☹ . Ale je naozaj prekrásny. Ja som si prvýkrát myslela, že to máš len nejaké reklamné dieťa ako úvod do albumu 😅 🤐

vesi
17. júl 2008

stiki, aj ja som si to myslela, na tej prvej fotke, že? 😀 😀 😀

monkula
17. júl 2008

sticker, vĎaka....
nie ,to je môj JArko... fotil ho profesionálny fotograf v ZOO, Mm mi vravel, že bol ním úplne nadšený, že roky fotí deti ,ale takého chlapca ešte nevidel, že má super vlasy... 😀 😀

sticker
17. júl 2008

Čo vlasy!!!! On je celý super!!! A tie oči 😵 . Už len ten fotograf vám mohol pomôcť 😒 . Ale kašľať nato, hlavne, že ste zdraví a vy a my vieme, akého máš doma fešáka 😵

monkula
17. júl 2008

on nemal svoj ateliér... inak že by ho bral hneď...
Fešák, fešák, beťár je to... pred chvíľkou učil malú ako si trieskať hlavu o stenu... nech to čo najviac duní 😠 😠 😠

sticker
17. júl 2008

😀 😀 😀 😀 😀 - prepáč, ja viem, že to nie je na smiech, ale som si ich predstavila 😅 Moja Julka to robila sama, našťastie len o gauč, ale aj tak neviem od koho to má 😅 😒

monkula
17. júl 2008

v pohode.. ona sa najprv smiala, ale potom ho chcela tromfnúť a taký treeesk dala do steny... 😅 😅
A malá to potom robí naschvál, keď sa oduje a ja ju teda v rámci výchovy ignorujem, tak sa oprie rukami o stenu, namieri a tresne 😲 😲 😲
už keď vidím tú p=ozu, tak ju berem... 😅

vesi
18. júl 2008

dobré ránko kočky 😀
moni, ja ked malú v rámci výchovy ignorujem, alebo jej niečo zatrhnem, tak sa sama začne fackať, už neviem čo s ňou mám robiť 😠 😀

sticker
18. júl 2008

Ahojte. Teda baby, tie vaše deti sú výmyselníčky 😀 😀 😀 😀 . Toto našťastie moje ešte nenapadlo. Keď má Janka nejaký záchvat zúrivosti, tak ju dám do izby a je tam, kým sa neukľudní 😅

vesi
18. júl 2008

stiki, aj ja to tak robím a potom len počujem ako samalá plieska 😝 😀