• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
ja si do jogurtu davam pomaranc :wink:
28. máj 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem mozno povolila lebo som obmedzila zeleninu uz mi to islo hore krkom tak asi preto. No neviem radsej korculovat :slight_smile:
28. máj 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning:

vdaka kočky za rady, na budúci tt ideme na nákup do kauflandu, tak si tam niečo nakúpim, zatiaľ budem improvizovať a hlavne nežrať, ale jesť :grinning:

naši majú v záhrade višňu a slivku, ale to si ešte počkám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - to je zaklad..ze treba potom papat pomaly a vsetko pekne rozkusat...nehltat ako keby sme tyzden "nezrali" :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej zuzi :grinning: a každé sústo požuť aspoň 60 krát... :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si Vás prečítala :slight_smile: . Poslala som aj výšku a som zvedavá na pondelok. Ja som už skúšala aj 90 dňovku. Ale nevydržala som 90 dní :frowning2: , len mesiac a pol. A je pravda, že to zabralo. Váhovo to nie je až tak zlé, ale tiež mám v skrini veci a vždy len nariekam, keď ich vidím :unamused: :frowning2: . Ja som taká hruška, mne sa to všetko presypalo od pása nižšie :sweat_smile: . Ale po druhom tehu, mi ostalo aj veľa na bruchu a to neviem dať dolu. A to som si myslela, že pri dvoch to pôjde....no akosi nič :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. máj 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy to tu riadne rozjizdite :grinning: som sa teraz vratila z umorneho bicyklovania... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaaa, idem si dat veceru... mame este kuracie prsia s ryzou... :wink: viem, ze by som teraz mala ovocie, ale keby som sa nenajedla teraz, neskor by som vyzraa chladnicku. :confounded: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker - aj ja som hruska :grinning:

penguin - spravne - treba radsej zvolit mensie zlo :grinning:
28. máj 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja byt po tehu, tak sa asi nestresim. vzdy by som sa utesovala "sak ja mozem byt bacula, uz som rodila... horsie to vidim s takymi, co este tehu neboli (nechcem sa tym nikoho dotknut) :wink: ja si len davam motivaciu, aby som to zvladla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, aj ked sa zmrzlina smie, tak po večeroch as :grinning: i nie, že? :sweat_smile: lebo mám nejakú v mrazáku a búcha mi na dvere a pokrikuje zjedz ma, tu som... :pensive: :grinning:
28. máj 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - no asi urcite nie :grinning:..ale do pondelka asi este mozno hej :grinning:
28. máj 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengui - ja som uz sice rodila, ale take to utesovanie uz nezabera :grinning:
28. máj 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,ja by som tú dotieravú zmrzlinu zjedla radšej teraz. Potom už hádam nebude nikto trieskať :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. máj 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, si predstav, ze by teba niekto zatvoril do tmavej komory! :angry: sup s nou von! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, máte pravdu, ešte mi zobudí deti...idem ju zlikvidovať :grinning: :grinning: :grinning: do pondelka ešte môžem :sweat_smile:
28. máj 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka, a presne dodrziavas, co mas na jedalnicku? mne sa to zda, ze tam je malo jedenia. a co ked medzitym dostanes hroozny hlad? cim to zazenies? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, môj najväčší problém je, že nepijem. Teda akože nealko :sweat_smile: :grinning: . Ráno si dám 4dcl čaju, potom dve-tri kávy a na ostatné proste nemám chuť. Ale snažím sa polepšiť - no je to dlhodobý problém. Viem,že ma aj preto bolieva hlava, ale ja som proste neni smädná :frowning2:
28. máj 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, skus si postavit k sebe flasu s mineralkou. ja tiez mam malokedy smad, ale ked sa pozrem na flasu, vzdy si cucnem :wink: aspon nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, som na tom rovnako, ale ked teraz zmenším porcie, budem sa nalievať vodou aby som zahnala hlad :grinning:
28. máj 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ako to uz niekde bolo, co som citala na nete...daj si do mobilu na kazdu hodinu poznamku - vypit 2 dcl vody :wink:...kym si zvyknes...ja som s pitim tiez niekedy strasna...ale tak snazim sa aspon 1,5 litra vypit...som si zvykla, ze mam pri sebe v izbe vzdy 1,5 l falsu vody a do vecera by mala byt prazdna :wink:...vacsinou teda je...ale mam aj take dni ako Ty :zipper_mouth:

Moni - idem sa napit :grinning:
28. máj 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a obzvlast v tychto horucavach treba aj viac...tak sa rozpi :wink:
28. máj 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj ja som to čítala, že 2dcl vody každú hodinu, alebo ešte, že do 2l fľaše dať vodu, dať to zamraziť, potom vybrať a ako sa bude voda topiť, tak si postupne nalievať a piť...

zuzi, dáš si zmrzku? vyslobodila som ju z mrazničky :sweat_smile:
28. máj 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, pit sa treba naucit. mne sa to podarilo po prvom porode aj vdaka kojeniu a zostalo mi to dodnes, i ked teraz uz to nie je 5-6 litrov :grinning: , ale dve flase zmaknem a hlavne treba co najviac tekutin v dopoludnajsich hodinach
28. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ako Vy, ale pred "návštevou" by som zožrala aj vlastné deti :sweat_smile: . A naozaj to neviem ovládať. A ani nie tak na sladké ja som, ale na slané - salámy a syry. ....mňam.
Teraz som si s malou už umyla zuby a keďže som lenivá si ich umyť zase, určite nebudem jesť. :sweat_smile: :wink:
28. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, ja to tiez zvyknem riesit zub. pastou vecer :grinning:
28. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja dnes som si spravila zdravý nákup zeleninku a ovocie a v pondelok začínam šťavičkami :dizzy_face: :grinning: a podarilo sa mi kúpiť telacie mäsko tak niečo z toho vykúzlim a aj pre malého to bude mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, presne tak ked mám dostať menzes, tak zožeriem všetko čo vidím, u mňa fičia sladkosti a doraziť to čipsami... ale s tým je koniec :pensive:

ináč baby, ak máte neodolateľnú chuť na sladké, tak vraj je lepšie dať si gumených macíkov ako čokoládu... :slight_smile:
28. máj 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ale úprimne certica, sú dni, keď ani pasta nepomáha :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi - o tých gumových cukríkoch som počula. A teraz je aj súťaž, tak ich kupujem :grinning: A sú aj zdravé na vlasy a neviem, ešte čo :sweat_smile: :grinning: Ale tak po desiatom už ich ani vidieť nechcem. Mojou slabosťou je Kinder Pinque :grinning: :grinning: :grinning: To zjem aj tri naraz. Ale kupujem, len keď sú v akcii, aby som nemala moc výčitky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, dodrziavam presne jedalnicek, ktory je tam.Ked mam hlad, tak ako som uz pisala vyssie, pijem a pijem, sem-tam si dam paradajku, uhorku, alebo nektarinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok