• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Čafte holky :wink:
Mimi, nieje zač :slight_smile: Tak sa pridaj k nám, budeme radi. Síce už v tabuľke nebudeš, ale to neva. Chodiť sem kľudne môžeš, aspoň sa budeme všetky podporovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: No né holky? :grinning: A Dosť nás začalo, ale dosť aj ubudlo. Takže čím viac, tým lepšie :wink: Len aby si z nás nemala občas depku :sweat_smile: Lebo namiesto toho aby sme chudli, tak sa len sťažujeme, čo všetko sme zas požrali :grinning:
Čerti, ty sa meníš ako chameleón :grinning:
28. júl 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ps Mimi: Aspoň tu nebudem sama s toľkými deťmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. júl 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Vôbec sem nestíham chodiť, keď je takto pekne. A tajne dúfam,že to teplo mi pomôže "nežrať" :sweat_smile: a konečne začnem piť - samo, že nealko :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky nápodobne :grinning:
29. júl 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte kočky :wink:
Lekno,ďakujem :grinning:
no ja mám po včerajšku strááášnu svalovicu, nohy ma boliáááá
a zúrim, napustili sme bazén na dvore,a samozko sa zatiahlo :angry:
29. júl 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak konecne sa dostavam aj ja napisat par riadkov, ako sledujem, zas som jedina poslala miery i ked ziadne pokroky samozrejme. tusim ako jedina s pravidelnostou posielam, to uz by som mala dostat aj nejaky bonus. :wink:
29. júl 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - ja posielam tiež, ale teraz nebola zmena, tak som neposlala :unamused: . Teraz sme prišli z vonku, ja som mŕtva a babys behajú po byte :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dám si melón, nech aspoň niečo vyčúram :grinning: . Inak, dnes som mala celé doobedie na linke 2 dcl pohár vody a teraz som ho dopila. Ja si chlipnem a nemám už chuť :frowning2: No čo mám robiť? :frowning2: :unamused:
29. júl 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar devušky :sweat_smile:
Stiky dobrovolne nasilu :wink: Inak sa to naučiť nedá. Ja viem, ľahko sa povie-horšie spraví :angry: U mňa je to taky tak s chudnutím. Ale nevzdávajme sa. Nezačíname. POKRAČUJEME! To by v tom bol čert, aby sme to raz nezmákli :slight_smile: Pomaly, ale predsa :wink:
29. júl 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa dnes opat postavila na vahu a za par dni mam dole 1 kilecko, tak ma to tak motivovalo, ze som rozhodnuta pokracovat a zhodit este aspon 5kg. minuly tyzden si to uz konecne aj moje okolie vsimlo, ze som trosku zhodila a povzbudili ma. :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - blahoželám!!!!!! Aspoň niekto tu je spokojný :slight_smile: :wink: A aký máš recept? Asi neprežierať sa, však? :sweat_smile:
30. júl 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, presne, to je jediny recept, snazim sa po piatej az siestej nejest a jest menej a hlavne som uuuplne vypustila sladkosti, co bola moja zavislost...
30. júl 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi bomba :slight_smile: Na sladkosti nás je tu asi viac závislačiek :grinning: Človek sa ich aj dokáže akotak vzdať, ale pri deťoch je to doooooooooooosť veľké sebazaprenie, keďže nič iné celé dni nepočujem len: mamí, daj mi niečo sladké :angry:
30. júl 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som dnes raňajkovala grahamový rožok a kávu a teraz som si dala normálny kompletný obed. Mám v sebe už aj druhú kávu a asi 1 1/2 dcl vody :frowning2: :unamused: . Aj to len preto, že sme boli u kamošky a naliala mi :grinning: . Do večera už jesť nebudem, iba si dám melón no a samo, že ešte jednu kávu. A normálne som sa od pondelka nevážila. Viem, že by som iba nadávala, tak načo. Ale viete, čo je zvláštne? U našich vážim o kilo menej ako u nás. Tak teraz neviem, kde je chyba :sweat_smile: :grinning:
30. júl 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala na ranajky chlebik ale to uz o pol siestej, ked som isla do prace, tak som si okolo pol desiatej dala jeden croasant, ale len taky malicky a na obed som mala tiez komplet, ale cele som to nedojedla a uz len nejaka lahka vecera, popripade nejake ovocie. a vypila som jeden caj a k obedu jeden pohar sirupovej vody, takze tiez nic moc.
30. júl 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte čo sa tu robí som nás vyťahovala až zo dna druhej strany :angry:
31. júl 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je asi tými dovolenkami ... :wink:
31. júl 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem v sobotu hned ráno a dojdem až v sobotu večer o týždeň samozrejme :grinning:
31. júl 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijmne popoludnie dievčatá :grinning:
31. júl 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zacala som zase s korculovanim a po par tyzdnoch zacinam zase s chudnutim :slight_smile:
medzicasom som ochorela a tak som potrebovala zase poriadne papat a brat vitaminy a tak. Ale teraz sa zase mozem k vam pripojit. Ako si pocinate?
31. júl 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, krasnu dovolenku :sunglasses:
ja si davam od chudnutia pauzu, mozno to tak pojde lepsie :grinning: :wink:
31. júl 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojte kočandy :sunglasses:
ja vobec nestiham k vam xodit normalne sa hanbim :pensive:
tak aspon tak ryxlo pekne pozdravujem držim palčeky v xudnuti.. mne sa to nejako nedari :sweat_smile: :grinning:
krasne slnecne dni prajeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..bre ranko babulky

asup na prvu stranu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zistila, že o týždeň mám mať zase "návštevu" :angry: Potom sa čudujem, že som ako balón. Navyše nenažraný balón!!!! A to pitie stále nič :frowning2: . Ale včera som aspoň vypila cca 7 dcl vody, čo je úspech. Ale necvičila som dobré dva týždne. Jednoducho nevládzem - teraz keď som stále vonku s babami, večer ich uložím a nevládzem :unamused: Možno sa to zlepší, keď Janka pôjde do škôlky a ja budem mať cez deň len jedno baby :slight_smile:
1. aug 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky, ako žijete? :confused: :grinning:
2. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Vesi :slight_smile: :wink:
Ty sa pochváľ :wink:
2. aug 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee, miláčky moje...
ako ste sa mali? ja super, ani sa mi nechcelo domov.... :sunglasses:
A hneď, ako som sa prihlásila, ma čakali tri IP, a v jednej som sa dočítala, že som ťava a podobne... :astonished: :astonished: :astonished:
danielitka, hádaj, kto mi to napísal... :angry: :angry:
3. aug 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj Mony na rodnej hrudi :grinning: Ako bolo? Vrátila si sa opálená, či "dopálená"? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
A to tu už všetky schudli či čo??? :fearful:
Vesi čao, tiež si tu dávno nebola :wink:
3. aug 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Ako sa vam dari?? :slight_smile: ....asi tak v polovicke mesiaca sa k vam asi znova pridam :frowning2: :wink:
3. aug 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opálená, a maximálne spokojná... :grinning: :grinning:
vesi pracuje... :wink:
3. aug 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fííha, Vesi už pracuje? :fearful: Šikovnica šikovná :wink: A pri kom má malú?
Juni čau :wink: Darí sa, či nedarí?
3. aug 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok