• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
...v podstate stojim na rovnakej vahe ako som skoncila v juni, ale mam zdrav.problemy, ktore si vyzaduju aby som schudla vraj este aspon 3 kg :confounded: :confused: :grinning:
3. aug 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže hurá do toho :grinning: Ale ľahko sa povie, horšie spraví :angry:
3. aug 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Takže ďalší pondelok :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja som dostala menzes o týždeň skôr :angry: Sa môžem čudovať, čo toľko žeriem a nafukujem sa. Ale na moje prekvapenie miery nič, dokonca hore o jeden cm menej, čo ma neteší. Aj tak tam nič nemám :unamused: :frowning2:
Juni - to Ťa asi aj motivuje, nie? Keď musíš schudnúť kvôli zdraviu....... :wink: Dúfam, že Ti nie je nič vážne :slight_smile:
4. aug 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby. Sice mam o kilo a pol menej, ale dnes rano som sa zobudila s tym, ze ma hrozne bolelo brucho. No a mam hroznu hnacku. Na WC mi este zacalo byt strasne zle, tak som nevedela, ktorym otvorom to pojde von :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Este ze manzel zostal rano dlhsie doma a pomohol mi s malou. Dufam, ze to na nu neprenesiem :pensive: Takze dnes prisna dieta, normalne mam hnacku aj ked si dam caj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz mi zacina byt volne aj najmensie oblecenie co mam doma, ale nechcem kupovat moc noveho, lebo chcem zhodit este 9 kg a potom otehotniet :sunglasses:
4. aug 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik - blahoželám!!!! Teda nie tú hnačku, ale že Ti je malé aj najmenšie oblečko :slight_smile: To je naozaj super. Ty si asi poctivo všetko dodržovala, však? Na malú to nemusíš preniesť, ale je pravda, že táto pliaga sa šíri asi vzduchom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
4. aug 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sticker, dik moc, ty si tiez dobre schudla :wink:
No, snazim sa ist kazdy tyzden kilo dole, ale sem-tam si dam zmrzku, al. cokoladu :sunglasses:
4. aug 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik - asi si zle pozerala, ja som schudla iba pol kila :frowning2: . Na cm je to lepšie, ale tiež nič moc. Ale zase na rovinu, ja nedodržiavam, nemám pevnú vôľu :angry: :unamused:
4. aug 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker: ty si na tom celkom dobre, ja, ked som zacinala chudnut v aprili som mala skoro 30 kg nadvahy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak som si povedala, ze sa chcem do 2.tehu dostat aspon na normalne BMI a po 2.tehu tak na 58 kg, preto mam taku motivaciu :wink: Keby som teraz neschudla, takl sa uz z toho nikdy nevyhrabem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
5. aug 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To máš pravdu, susik. A moc Ti držím palce, keď sa takto pekne držíš, aby sa Vám podarilo aj to druhé bábätko :slight_smile: :wink: . Chceli by ste ešte tento rok? Lebo ak hej, tak Ťa obdivujem. Ja veru neviem, či by som zvládla taký malý vekový rozdiel (pre mňa malý :sweat_smile: )
5. aug 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :slight_smile: no, moc sa mi do toho nechce, ale manzel hovoril, aby sme sli uz teraz, keby som sa vratila do prace, mali by sme rozdiel uz 4 roky a to su oni s bratom a ze vraj si uz vobec nerozumeli...my mame so sestrou 18 mesiacov a celkom sme sa kamaratili :slight_smile: no a ja uz mam 31 rokov, tak by som to chcela do 35 stihnut :sunglasses:
5. aug 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulkyyyyyyyyyyy!!!
u nas hotova sodoma gomora :unamused: sme malovali, takze som nemala pristup k pc, a teraz tu bola kamoskina dcera na prazdninach... :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli nas len tak pozret a mala ze ona tu chce zostat... tak tu bola tyzden... :grinning: ma 4 roky... :wink: baby, uprimne vas obdivujem... :grinning: vecer som s nou padla do postele ako kabela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a vaha? netusim... ale asi nic moc, pretoze stale palacinky, zmrzka, coko... zakusky a tak :confused: no, nedopraj drobcovi :grinning: :grinning:
a avy ako? idem mrk tabulku, ako ste na tom :dizzy_face:
5. aug 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy ste sa nemerali? zeby prazdninova pauza? :grinning: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj penguin. my sme cez prazdniny tiez dobre rozlietani, treba si uzit :slight_smile: ja som min. tyzden nemala ziadne pokroky, tento tyzden kilo a pol dole, aj som posielala, ale asi sa neaktualizovalo, mozno poslalo malo bab...
5. aug 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1698762&vReferer=

tak toto z nas ostalo :frowning2:...ale hadam sa po prazdninach skonsolidujeme a nebudeme to tak flakat :zipper_mouth: :grinning: :wink:
6. aug 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nu, inu... so mnou to tieto dni az tyzdne vyzera biedne :sweat_smile:
6. aug 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, prosim ta, ty mas uplne modelkovske miery :sunglasses: :slight_smile:
6. aug 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, si robis srandu :grinning: , sak ani pas nemam a sadla tiez habadej, ale je pravda, ze by v podstate ten tuk stacilo premenit na svaly, nech som neni taka roztrasena :grinning: a uz len par kileciek dole. no ale to chce hlavne aktivne makat a cvicit, co sa neviem akosi donutit
6. aug 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Zase som nás "vyťahovala" až z druhej strany :angry: :sweat_smile: No ale ja som tu tiež náhodne. Julka spí, Janka je na balkóne...a mne sa nič nechce. Ale tento týždeň sa aspoň držím - neprežieram sa toľko. Ale keď už je menzes, tak je to v pohode. To len pred tým je to bieda :angry: :frowning2: . Chudnúť síce nechudnem, ale normálne mi škŕkava večer v žalúdku. Bol už naučený, že som mu niečo šupla a teraz "ništ" :grinning: Tak je zmätený. A ja sa snažím vydržať :grinning: :grinning:
Tak sa držte aj vy :wink: :slight_smile:
7. aug 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Drndy :slight_smile:
Aj ja sa polepším, sľubujem... :pensive:
7. aug 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to až tak zlé, lekno? :confused: To hádam nie. Neboj, to robia tie prázdniny :wink: :slight_smile:
7. aug 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky, ja tiež dúfam, že keď skončia prázdniny, tak to pôjde lepšie :wink: To tie nervy :grinning:
9. aug 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No blíži sa ďalší pondelok....tešíte sa? :sweat_smile: :grinning: Ja som sa nevážila celý týždeň, takže neviem ako som na tom. Len dúfam, že som nepribrala. Kľudne nech je "remíza", len nech nejdem hore :angry: . Ráno idem asi k zubárovi, takže budem pekne dlho na lačno. To sa potom zmerám, keď prídem. Jesť nebudem môcť, tak sa budem merať :grinning: :grinning: :grinning: .
Inak, lekno - ja som si normálne zvykla mať doma obe baby :sweat_smile: . Aj my bude smutno za Jankou. Keby sa toľko nepýta do škôlky asi ju ani nedám :grinning: . Ale zase, keď bude upršaná jeseň, asi by som si to rýchlo rozmyslela :grinning: :wink:
10. aug 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pokračujem v samopiskovaní :angry: :grinning: . Miery som už poslala a na to všetko som spokojná. Asi prvýkrát odkedy posielame :grinning: Nie že by sa zo mňa stala behom týždňa modelka, ale konečne som sa dostala pod číslo, ktoré sa ma držalo ako kliešť. Síce len trošku, ale klesla som :sweat_smile:
11. aug 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som pribrala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry:
11. aug 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáš pred menzesom? :sweat_smile: :grinning: Určite si nepribrala horibilne :slight_smile: :wink: Mne sa doteraz nedarilo a ako sa poznám,pred ďalším menzesom priberiem i ja :unamused: :grinning:
11. aug 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám... a aj som po dovolenke, samá pizza, cestoviny, zmrzlina...
11. aug 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon - že by sme tu boli len my dve? :confused: :grinning:
11. aug 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno aj sme sticki... :sweat_smile:
11. aug 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haló, to všetky tak poctivo chudnete, že ani nemáte kedy písať? :confused:
A julovke a zuzke 1979 všetko naj, naj, naj, nech sa vám vyplnia všetky najtajnejšie túžby :dizzy_face:
11. aug 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripájam sa ku gratulácii a zajtra môžete Chiarke, má meninky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok