• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Ahojte,

...nejak to tu stagnuje, ci co?? :confused: Od pondelka mam 1,5 kila dole :dizzy_face: , dnes som zrobila maly prehresok, ze som si dala malu davku citr.zmrzky :grinning:

Stiki, je mi luto , ze malicka ma problemy :frowning2: ...a nemoze to byt aj od zubkov??Predvcerom co som pisla, ze Nely ma hnacku, tak mala len v ten den a konec :confused: ...neviem od coho, mozno od matoveho cajiku :unamused: Zatial je klud/klop-klop/ :wink:
20. aug 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čerti, sem s tým chudnutím! :grinning: Mohla by si to preniesť aj na mňa. Pošli mi nejakú tú väzbu. Ale nie mrežovú :grinning:
Stiky, s tými deťmi je to o nervy pri tých liekoch. A samozrejme, že mamča je tá najhoršia :grinning: To muži nikdy nepochopia :angry: Môj muž si niekde prečítal, že mužom pracuje naporiadok len polovica mozgu, takže robia a HLAVNE POČÚVAJÚ! len na polovicu. Takže oni "chúďatká" vlastne ani za to nemôžu :angry: Od vtedy sa ten môj na to vyhovára. Prďola :grinning: Zabiť ich je málo :grinning: Ale ako sa vraví: "Muži sú pre nás vzduch, ale bez vzduchu sa nedá žiť". Tak čo už s nimi narobíme :wink: :grinning:
20. aug 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, vy chudnete ako besné :grinning: I já chci být taková běsná :grinning:
20. aug 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, podla mna - kojit, kojit a kojit :grinning: alebo ak chces spisovne odborne - dojcit. a hlavne moje dieta, to nasava do seba vsetok moj tuk mam dojem. ako keby som sa chcela do toho troska opriet a posnazit sa stravovat viac racio, tak uz mam aj tie svoje vysnivane kila momentalne myslim. teraz mam uz o kilo menej ako pred tymto druhym tehu, ale aj tak mi treba zhruba 7kg dole
20. aug 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čerti, veď je to aj na Maťkovi vidieť :grinning: Ale zlatý je.
A kojiť už nemám z čoho. Už tam dávno nič nieje. Ani zakysanka :grinning: A vycicať ma môžu už iba z peňazí :sweat_smile:
20. aug 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz vycicala soc. poistovna :rolling_eyes:
20. aug 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ách jo, máme to my holky těžký :rolling_eyes: :grinning:
20. aug 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja zase stagnujem, gratulujem vsetkym, co idu dole :wink:
certi: to mas super, ja som kojenim nezhodila ani gram :sunglasses:
20. aug 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, len co bude, az prestanem :grinning:
ty si sa do toho pekne obula :wink:
20. aug 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi: to uz budes topmodelka :wink:
dik, ale rada by som sla este dole o 9 kg :sunglasses: asi zacnem znovu dodrz. presne delenu stravu
20. aug 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak ja som mala pred chvilou zmrzku, aj ked len trochu.
20. aug 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, ja som si včera poobede dala ľadovú kávu v cukrárni a dnes ráno bolo 0,5 dolu :grinning: To telo si naozaj robí,čo chce :sweat_smile: :grinning:
Ale zase dnes som sa neprejedala a už som si nič sladké nedala. To asi raz za čas treba, aby sa organizmus ukľudnil l :grinning:
20. aug 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja si idem dat teraz vecer varenu kukuricu...tak dufam, ze to nema vplyv na vahu :confused: :sweat_smile:
20. aug 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked si ju das bez masla a minimu soli, tak nie az tak :wink:
20. aug 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samo, ze bezo vseho :slight_smile:
20. aug 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, kukuricu by som si aj ja dala. tento rok som mala len 1ks
20. aug 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nie som v obraze :sweat_smile: ...certica a ty kojis?? :confused:
20. aug 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno kojí. A dobre kojí. Asi má miesto mlieka smotanu. Kukni v albume na Maťka :wink:
20. aug 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čerti, dúfam, že som neurazila :wink: :slight_smile:
20. aug 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, tak to teda asi ma :slight_smile: Chvalabohu :sunglasses: ...a chce chudnut?? :astonished: :astonished:
20. aug 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lekno - počuj, asi Ti treba ešte štvrté baby, aby si mohla kojiť, keď čerti závidíš tie kilá, čo z nej malý vysaje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júúj, baby....ale som ja teraz zhrešila :confused: :rolling_eyes: :pensive: Robila som Bebe nepečenú tortu a čo zostalo z toho smotanovo -šľahačkového krému v miske, hádajte kam šlo :fearful: No a zajtra kto bude papkať tortičku? :sweat_smile: :angry: No budem mať čo robiť do pondelka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, clovek nachvilu odbehne a uz ohovaraju :grinning:
junovka, ja sa chcem len normalnejsie stravovat a pohnut ritou, teda zmenit tuk aspon ciastocne na svaly, co sa mi zatial nedari, kedze som pohodlna.
inac lekno, cim sa ma akoze chcela urazit, som mimo obraz/zvuk :sweat_smile:
idem krpateho hodit do perin a zaspim asi s nim, nejaka som šíleně down
20. aug 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne je taaak strašne zle posledných pár dní....
Asi si zajtra dám očistnú kúru.... Robila som MM chlieb a akonáhle som zacítila paštéku, skoro som sa zgrcala... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. aug 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon a nie si náhodou tehotná? :confused: :sweat_smile:
20. aug 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky kuš!!! Daj pokoj zo štvrtým :angry: Akurát by nám tak schudol rozpočet a nie ja :grinning:
Mony, no neviem, neviem... :grinning: A ozaj, tvoj Jarko a moja Ninka majú v ten istý deň svitok :wink: :slight_smile:
A všetkým Jankám všetučko najlepšie k zajtrajšim meninkám :dizzy_face: :astonished: :slight_smile:
Čerti nechcela. Len keby sa mi ta náhodou nechtiac podarilo :grinning: No, že máš miesto mliečka slaninu :grinning:
20. aug 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jémine! Smotanu som myslela. :grinning: Už mi hrabe! :grinning:
A práve u nás začalo pršať :confounded:
20. aug 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki, nie, len prežratá.... :angry: :angry:
Aký sviatok v jeden deň? :confused:
20. aug 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Jarko má meniny 27. apríla a Ninka má vtedy narodky :slight_smile:
20. aug 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lekno - ďakujééééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj v mene malej Janky a vieš, čo aj v mene mojej maminky :grinning: Už som im pobalila darčeky a môžem ísť spať :slight_smile: Janka si ich veru zaslúži po tom, čo prežila tieto tri dni :dizzy_face:
20. aug 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok