• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Vďaka lekno, ale ja to fakt necítim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si to aspoň mysli, no :angry: A poto si to tak vsugeruješ, že to fakt budeš cítiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. aug 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potom tam malo byť :wink:
21. aug 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki, my vieme, že chceš počuť že si kráááásne schudla... :grinning:
A aj Tebe všetko naj... k meninám, mne až teraz zaplo, že si tiež Janka... :sweat_smile: čo si dostala? :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ale, Mony zmenila foto v pase :grinning:
Tak už konečne hoď niečo aj do albumu, nech vieme, ako vyzeráš :fearful:
21. aug 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aby sa nepovedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty sa Mony poponáhľaj s tým albumom. O.K.? :wink: :slight_smile:
21. aug 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre boha, čo sa to tu deje? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Som na správnej stránke? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda, aké pekné pasy ste nahodili :wink: Len škoda, že ja neviem robiť tie scrabby, či ako sa to píše :unamused: :frowning2: :sweat_smile:
22. aug 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moje chudnutie dnes zlyhalo :angry: :frowning2: Ja som doslova žrala!!!! A teraz išiel mm jesť francúzske zemiaky a ja som neodolala a tak som sa napráskala, že nevládzem ani chodiť :pensive: Juj, no či som ja normálna?!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
22. aug 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,

tak, ja sa dnes k vam hlasim s 2 kilami dole :sunglasses: A by ste mi neverili, ale odmerala som si miery v stredu a dnes, tak pas+brucho, pretoze ja si meriam zvlast :grinning: , tak mam hadam o par centaky menej :dizzy_face:
No, zajtra to bude uz horsie, nakolko idem na tu oslavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Povedala som si, ze sa sice budem kontrolovat, ale jedno je iste, ze si dam z kazdeho troska :grinning: :wink:
22. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdar holky :wink:
Stiky neboj, to sa spraví. Zasa prídeš do starých koľají. A tie scrabby, či čo si to písala ani ja neviem robiť. Toto mám fotku z mobilu a tam som ju aj upravila. Tam sú tie rámiky a tak. A potom som ju dala do PC. Len je trochu tmavá. Mám ju aj v albume.
Juni bomba :wink:
22. aug 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Či scrapy??? :fearful: :grinning:
22. aug 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bomba jak bomba :pensive: inak, viete co som zistila, ze odkedy drzim dietu a v podstate nemam cukry,tym padom nemam ani energiu a poviem vam pravdu, normalne nevladzem ani tlacit kocik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ...a dakedy ani chodit :unamused:
22. aug 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...teda, tie modelky musia mat riadny bordel v hlave, ked dokazu sa stale takto trapit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
22. aug 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juni, ja som nemyslela, že si ako bomba. Ale že super, no :grinning:
A modelky už asi nemajú v hlave ani ten bordel. Oni to tam majú už úplne vymleté :grinning:
22. aug 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juni: gratulujem, to je krasne :wink:
Ja zase stojim s vahou, dufam, ze v pondelok bude aspon kilo dole :sunglasses:
23. aug 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som zistila, že o týždeň mám dostať zase menzes :angry: :angry: :angry: :angry: Naposledy som to dostala skôr o tri dni, tak neviem, ako to bude teraz. :unamused: To je hrozné, ako sa dokáže telo meniť a ako ním mávajú hormóny! :angry:
23. aug 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čago belo :slight_smile:
Stiky, o tých hormónoch mi niečo hovor :angry: Ja som chvíľu besná ako bengálska mačka, všetko mi vadí, niekedy aj to, keď sa ma niekto niečo opýta. Normálne by som vraždila. Potom len kričím po deťoch a o chvíľu sa akoby spamätám, ukľudním a vtedy mi je zas všetko ľúto. Že som kričala po tých mojich nezbedníkoch a najmä po malej... :confounded: No hrúza, horšie ako vtehotenstve :wink:
23. aug 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy to máš dostať? :grinning: :grinning: :grinning: Nie si aj Ty čakateľka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki ,aké aj ty? :angry: :angry: :angry: :grinning:
23. aug 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No akože čakateľka na menzes :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Či Ty myslíš, že lekno je čakateľka na niečo iné? :confused: :grinning:
23. aug 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideš! Daj pokoj, že čakateľka :angry: Ešte to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ešte ste ma nedobehli :grinning:
Mony, už došla mrcha? :grinning:
23. aug 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja som fakt myslela, že lekno čaká na menzes :sweat_smile: Keď je taká "milá" na deti :slight_smile: :wink:
23. aug 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, ako pokračujete? :confused: :grinning:
moni, ty si čakatelka na menzes? akože príde?nepríde? :grinning: :grinning:
23. aug 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim že žijem :grinning:
23. aug 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky, ty mrcha :grinning: :grinning:
A vítam stratené ovečky, ktoré sa rozhodli vrátiť na rodnú hruď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte, že sa aj ozvete :sweat_smile: Tak sa pekne pochváľte, ako sa vám darí :slight_smile: :wink: Ja som sa práve vrátila z flámu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Som piaty rok na materskej a veru si nepamätám, kedy som bola niekde večer bez detí a bez manžela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Takže moje stratené kg sú zase naspäť :angry: :angry: :angry: :angry: Ale hlavne, že bolo veselo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
23. aug 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute babeny, ja sem už vôbec nechodím, lebo nemám moc času, ale sa teším, že je vám tu spolu dobre...do schudnutia, herečky, čaute :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. aug 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Tak, ja sa vam ozyvam po tej vcerajsej oslave :wink: Dnes rano som sa postavila na vahu s tym, ze dobre kilo pribudlo....ved vcera som to aj prehnala s jedenim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....a cuduj sa svete, dokonca o pol kila menej :confused: :confused: :confused: :confused: Vazila som sa 5x ci dobre vidim, ale bolo to tam cierne na bielom :dizzy_face: Asi naozaj je to pravda, ze moje telo je pripravene na spalovanie ...som zvedava ako bude zajtra, pretoze nadalej pokracujem v dietke :wink:
24. aug 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok