• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
nie, mrcha ešte nedorazila, ale už sa mi začína robiť akné... tak už je na ceste... :rolling_eyes:
24. aug 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon - presne to isté. Už aj moja baka, ktorá slabo vidí sa ma v piatok pýtala, čo mám takú "krupicu" na čele :angry: :angry: :angry: :angry: Budem jej vysvetľovať, že mi má mrcha doraziť?! :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Joj, junovka ale Ti závidím :frowning2: Na mne sa už to prežieranie prejavilo. Aj sa dnes cítim tak nijako - prežrato. Len sa potulujem po byte a nič sa mi nechce :unamused: Ešte že varila babina :sweat_smile: :grinning:
24. aug 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie som stratená, len už pracujúca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: s kg som som na tom rovnako, miery som sa neodvážila odmerať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
24. aug 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi ja viem, že už pracuješ :wink: A pri kom máš dievčence? Malá Niki ti ešte nemá tri rôčky :fearful:
Ja chcem ísť tiež do roboty, ale všade len na smeny a mne nemá kto malú vodiť do škôlky a zo škôlky :angry:
24. aug 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pardon, Sašku som myslela :wink: :grinning:
24. aug 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknuš, babka ju stráži a nikolka chodí do škôlky. našťastie nerobím na smeny a ked nestíham ja do škôlky, tak pre ňu ide kto môže (manžel, mama, bratova frajerka) :grinning:
hlavne ráno ju nosí manžel a raz za 3 tt musí babka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. aug 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej, Vesi tak to máš super :wink:
24. aug 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem :sunglasses: :grinning: :wink:
24. aug 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Skočím vám do rozhovoru... :sweat_smile: ja uvažujem o brigáde. Od 20:00 - 0:00. Len neviem, ako by som zvládala ráno vstať a ísť s Jankou do škôlky :unamused: . Kým by som šla spať by bola aj jedna hodina a ráno vstávať okolo pol siedmej....no neviem, či by som to zvládla. Ale možno by som konečne schudla :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky :grinning:
24. aug 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čím som Ti tak zlepšila náladu? :grinning: :grinning: :grinning: Závidíš mi tú brigádu? :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak ja som s vahou rovnako ako pred tyzdnom, tak ani neposielam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vcera sme oslavovali s kamaratmi 1 rok nasich deticiek. oni maju chalana o tyzden starsieho od veroniky. bolo super :slight_smile: robila som pre krpcov piskotovu tortu s jablkami a zahustila som to pudingom, navrch som dala smotanu rozmies. s jogurtom a ozdobili sme ovocim. :slight_smile:
25. aug 2008 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim fotky :wink: aj manzelovi sa pacila, si dal aj 2x :slight_smile:
25. aug 2008 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Susik - hneď z rána robíš takéto chúúúúťky :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Ale určite si to pozriem a prípadne ju spravím :sweat_smile: :grinning: Ja neviem, či treba poslať, či sa bude vôbec aktualizovať tabuľka, lebo už tuším dva týždne sa neaktualizovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tééééda, mňam! Keď sa Ti bude dať a chcieť pošleš mi receptík, ak to nie je tajné :slight_smile: :wink: .
A princezničke Veroničke samozrejme všetko naj, naj, naj :dizzy_face:
25. aug 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker: diky :slight_smile: poslem Ti recept do IP :wink:
25. aug 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak som to omylom hodila sem :sunglasses:
25. aug 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a už je to prezradené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty si to tam dala na vrch čo - to bolo červené hrozno? Asi nie.....fakt to neviem definovať :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucoriedky :wink:
25. aug 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak čučoriedky ja veru nemám :unamused: Ale to vôbec nevadí :slight_smile:
A baby, čo sa deje, kde ste kto? Danielka už je späť, ale kde je? :confused: Tak tipujem, že údaje neposlal nikto :angry: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute :slight_smile:
Stiky ani ja som neposlala, dnes som zasa nafúknutá, ako balón :angry:
25. aug 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som sa aj merala a chvala bohu, zase je to to isté, ako minulý týždeň, dokonca boky o 1 cm menej. No ale nepošlem, veď nikto neposiela. :wink:
A nevieš, čo je so Zuzkou, ktorá robí tú tabuľku? :confused:
25. aug 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ,

pozeram, ze dnes mate asi meraci den :unamused: :confused: No ja som za tyzden dala dole 3 kila, co je si myslim slusne, a na to, ze som sa v sobotu prezrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taze pokracujem este tento tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A vidim, ze asi aj tu som dajako sama :confused:
25. aug 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale neboj, nie si :grinning: Zväčša som tu sama ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čakám na Kliniku Grace :slight_smile: :wink:
25. aug 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a uz ti ide??Dajako to nesledujem :confused:
25. aug 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už beží na STV1 :wink:
25. aug 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki, zlato.... ty prečo chceš schudnúť? Veď na fotkách z albumu si strašnááááá kočka.... :wink:
25. aug 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Moja riť a špicaté boky nie je na fotkách asi dostatočne vidieť :angry: To bol odjakživa môj problém. A napr. keď mala Janka 15 mesiacov obliekla som jedny nohavice, ktoré teraz keď má Julka 15 mesiacov, ich natiahnem po stehná :angry: :frowning2: Po druhom tehotenstve som úplne divne "rozliata". U mňa neplatí: "Ani rici, ani cici". U mňa platí: "Žádne cici, veľká rici" :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok