• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
sticki: noo, 5-izb. je super. My mame 3-izbovy, v novostavbe. Zatial staci. My sme obidvaja dost cestovatelske typy, skoro kazdy vikend jazdime niekam na vylety a aj cele leto sme boli rozcestovani...
Neviem, ci sa niekedy usadim, prave preto sa obavam kupovat velky dom, ci nas nenapadne vypadnut znovu niekam do zahranicia pracovat :sunglasses:
27. aug 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki ved to bol tiez jeden z dovodov, preco som isla tak skoro do prace. ja mam este aj leasing na auto a MD mi nestacila ani na splatku. a bolo mi blbe stale od manzela pytat na nieco peniaze. a dovtedy som s peniazmi nikdy problem nemala.
28. aug 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik - Ty si číslo :grinning: :grinning: :grinning: Vtáčik sťahovavý :grinning: :wink:
Zuzi - a ako to máš vyriešené s opaterou malej? Niekto z rodiny? Lebo to je u mňa problém - nemám ju komu nechať, všetci robia :unamused:
28. aug 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aj tak ma štve, že si matky nemôžu užiť deti a deti ich. Ja keď si predstavím, že začnem chodiť do roboty - Janku vodiť do školy, Julku do škôlky a ešte aj doma niečo robiť a variť.......vlastne si to ani predstaviť neviem :unamused: . Viem, že tak žije kopec ľudí......Aj my so segrou sme boli ráno v družine, poobede v družine a maminka lietala, aby nás postíhala "vybrať" .
28. aug 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam ju u mojej mamy, je na dochodku uz a piatky som doma, tak si ju aspon vtedy uzivam. a obcas si zoberie volno svokra, takze to nejak zliepame.
28. aug 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave som sa vratila z plavania. normalne vazim 72.5-o polkila menej ako vcera :sunglasses: som zvedava na pondelok :sunglasses: inak baby, uz par dni dodrzujem presne delenu bez maskrtenia a ide to supeer dole, fakt zazrak :wink:
28. aug 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki-inak ja preto uvazujem o tom stahovani-bud Svajciarsko, al. Francuzsko, ze to, co chcem robit je tam na spickovej urovni...teda vyskum, al. klinicke skusanie-lieceb. kozmetika.tu sa len predava :frowning2:
ale vaham, cio nie je neskoro v 31 rokoch znovu zacinat...
28. aug 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v Prahe sa nam super byva, je to krasne mesto, ked som v centre, citim sa ako na dovolenke :slight_smile:
28. aug 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik - my s mm by sme chceli bývať v Prahe :slight_smile: . Boli sme tam na dovolenke ešte keď sme neboli manželia :grinning: :grinning: :grinning: Ale len na päť dní a to sa nedá vidieť celú Prahu. Mne sa tam odsťahovala spolužiačka a teraz tam kupuje byt - novostavbu a nevie sa dočkať, kedy tam bude bývať :slight_smile: :wink:
28. aug 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, praha, tam sme boli s mm na svadobnej ceste, moja to bola prva navsteva prahy a tiez spravila na mna veelky dojem.
a susik, gratulujem ti k uspechom, takto to islo aj u mna v juni, ked som poctivo zacala, teraz obcas zhresim a vidim, ze kila dole nejdu. :frowning2: budem musiet opat zabudnut na sladke a neprezierat sa.
28. aug 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď ja nemôžem byť na diéte.......nedokážem držať nijakú diétu. Vtedy myslím na jedlo oveľa viac :sweat_smile: :wink: . Veru je lepšie neprežierať sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky zuzi. no, aj ja mam chutky, hlavne je tazke ovladat sa, ked davam vselijake dobroty malej, ona necha tak sa musim premahat aby som nedojedala-napr. taky cerstvy chlieb al. rohlik s pravym maslom :sunglasses: al. kolaciky...
28. aug 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ked si predstavim, ze ja mozem max. na olovrant 1 grep :sunglasses:
28. aug 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to naozaj klobúk dolu susik :wink: Ja keby viem, že môžem len grep (navyše ho nelúbim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ). Takto viem, že môžem všetko ale ja proste nemám chuť na nič, tak si nedám :slight_smile:
28. aug 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cicušky :slight_smile:
Zasa papáte? Len si tu robte chute beťárky :grinning: Ja som predchvíľou dopiekla zem. chlebík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Bože, ten vonia... :zipper_mouth:
28. aug 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Ty čo spravíš s tým voňavým chlebíkom? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžeš tri krát hádať :sunglasses: :grinning:
28. aug 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite si ho pekne nakrájala mangelovi a deťom a s radosťou si sa pozerala, ako im chutí a ako utešene sa zalizujú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Však som trafila? :grinning: :wink:
28. aug 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skoro Dušička, skoro... :grinning:
28. aug 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda lekno :grinning: :grinning: :grinning: Aj som Ťa čakala včera večer, ale tesne sme sa minuli :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano :grinning:
29. aug 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :wink: Ako sa Ti darí? Tipujem, že darí - malý to z Teba vyťahuje, však?
29. aug 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby. po dnesku si myslim, ze schudnem aj bez diety. mala je total duracelko, nemam sa kedy ani najest ani napit :sunglasses:
29. aug 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to Ti závidím :sweat_smile: Ale ja idem teraz von a ako sa poznám, keď prídem budem tak vyšťavená, že tiež nepomyslím na jedlo :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky, uz tusim dovytahoval, dalej musim sama :grinning:
29. aug 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sdnes mi manzel prinesie konecne digit. vahu :wink: akoze k meninam :wink: som zvedava, kolko budfem na nej vazit, dufam, ze nie o 5 kil viac :grinning: :sunglasses:
29. aug 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No daj vedieť susi potom, dobre? :wink: :slight_smile:
A aká kočka to k nám zavítala :confused: :grinning: :wink:
29. aug 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki: dam, ak sa nebudem moc hanbit :pensive: :sunglasses:
inak, viete, co sa mi dnes stalo? :sunglasses: zhanam pani na hlidani, jedna sa mi vcera ozvala dnes som jej volala, byva tam kde my,teda v nasej casti prahy, ma 2-rocne dievcatko a zhodou okol. je tiez slovenka :slight_smile: tak mi navrhla, ze si mozme hlidat deti navzajom zadara. v pond. sa stretavame, tak uvidim, ako si padneme do oka :wink:
29. aug 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kto mate rotanu-napiste, ci vam pomaha, pls :wink:
ja mam po porode sileny pas. prsia mensie ako pred tehu, boky tiez uz mensie a pas ovela vacsi, moment. asi 85. chcem neco radikalne robit :sunglasses:
29. aug 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeemine, sak ja som na rotanu uplne zabudla. je to mozne?? :confused: :astonished: . ja mam tiez odveci pas, ale to som mala vzdy v pomere k ostatnym castiam :sweat_smile:

susik, sranda aka zhoda nahod. svet je maly :wink:
29. aug 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok