• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
berni ved sa ponúkni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale potom si musím dať neaké brušáky, ale pochválim sa dnes mám narodeniny :grinning: :grinning: :grinning: tak mašktenie je dovolené :grinning: :grinning: manžela mám na nočnej :frowning2: a malý mi už hodinku spink :wink:
28. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka - no jun ak mesiac sa mi strasne paci.... :grinning:

vesi som rada, ze sa mam cas najest, ja sa nevelmi mozem pohybovat vecer uz nevladzem....a v robote to je take nerealne to by sa ako na mna ludia pozerali.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale necudovala by som sa, ze kvoli tomu nemozem otehotniet....neviem co s tym....chcem mat zase 55 kg.... :fearful:
28. máj 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elise, vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: Len tak mimochodom, ja narodky mam 2.juna, den kedy zacinate chudnut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni,podľa mňa by stačilo upraviť to stravovanie...
28. máj 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elise tak vsetko najlepsie a vela, vela stastia, zdravicka, aby ta babetok pocuval spolu s manzelikom! :slight_smile:
elise, všetko najlepšie :slight_smile:
junovka aj tebe :slight_smile:
Ste ma tak dobláznili, že keď som malej čítala rozprávku kde macko Uško pýtal čokoládu, tak som slintala :grinning: :grinning: :grinning: A potom tu čítam o hrozienkach v čokoláde.....no toto je naozaj dobré na trénovanie pevnej vôle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
vesi no vsak by som aj rada....a ako si mam upravit?

junovka ja som sa narodila 24. juna...
a julovka mala som svadbu 28. jula :grinning:
28. máj 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Junovka - len tak medzi nami - dobré si Ty dievča, však? Šikovná, múdra atď..... to len za to sa pýtam, že Júlia je 1. júna, tak či sa môžem tešiť :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ďakujem :wink:
junovka tak začíname chudnúť tvojou oslavou :wink: to budeš mať ťažké, ale zmrzlinka to istí :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vdaka vesi, ale silno uz uvazujem, ci nahodou v nedelu uz s dietou neskoncim :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
junovka - na Tvoje narodeniny mi konci materska :grinning:...a zacne "Tezky zivot proletare" z rodicovskeho prispevku :zipper_mouth: :angry: :grinning:

Elis - vsetko najlepsie :slight_smile:...a vela sil do "boja" ktory Ta od pondelka caka :grinning:

stick :grinning: :grinning:
A samozrejme všetko naj elise - a tie sladkosti sú naozaj ospravedlniteľné dnes :slight_smile: :wink:
berni, v prvom rade pravidelnosť, raňajky, desiata atd. veľa zeleninky a ovocia. :slight_smile:
stick, ze vahas :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. máj 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som pisala MM mail, ze musi tu bublaninu dnes dorazit, ked sa vecer vrati z prace a hlavne mimo mojho dohladu :grinning:...a on mi pise ze: "Rozkaz. A to teraz ake kolace budem piect?" :grinning: :angry: :grinning:
28. máj 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som rada, junovka. Už nech je Julka veľká :grinning: :wink:
A prečo uvažuješ, že v nedeľu skončíš s diétou? :confused: Kvôli oslave?
Keď som držala 90 dňovú a zhrešila som, tak som si povedala, neva zajtra sa ide zase normálne. A aj tak som schudla. Tak kvôli oslave určite nekonči :wink:
28. máj 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj chlebík mám v mraze celozrnný tak začnem zdravo a hádam tie kilečná pôjdu dole, aby sa ma nezlakli na kupku a nemysleli si že tam priplával tuleň čo chce ísť z vody von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nehádzali ma späť :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi hej, hej uz som si to povedala tolko krat, ale......
Sticker junovky su najsikulovskejsie!aj moja malickost je junovkava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni aj manžel je júnový aj môj ocino :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stick, oslava nebude ziadna, teda nie velka, len mi rodinka, ale uz ma to strasne pokusa-Timeika dookola same coko, kolace.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, neporazilo by vas :angry:
Idem si ja dat zihlavak :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to aku dietu by sme zacali 90dnovu?
28. máj 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och, tak žihľavák - to ja naozaj nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A inak, ja mávam raňajky stále rovnaké - dva grahamové rožky s maslom a niekedy so syrom. Bez toho neviem byť. Na tie dva rožky som sa naučila v nemocnici, akurát tam neboli grahamové :sweat_smile: :grinning:
28. máj 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes upiekla grahamový chlieb :grinning: ježiš baby, vy tu píšete stále o jedle, idem sa napiť... :grinning:
28. máj 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Junovka - veď ani my nebudeme mať nejakú oslavu, len torta a urobím misu a šalát kúpim :sweat_smile: . Ale aj tak viem, že neodolám a nebudem sa kvôli tomu stresovať. Ja si dám a potom večer proste nič nebudem jesť a tak sa to vyrovná.
berni - myslím, že každá bude chudnúť, ako jej to najlepšie ide a tu si budeme o tom písať a povzbudzovať sa. O 90 dňovej už je tu téma. tam sú asi baby, ktoré ju držia :wink:
musela som podliať polievku skoro sa voda vyvarila :grinning: :grinning:
inac ked si dam dva grahamove rozky na ranajky
na obed ryzu, alebo zemiaky
a na veceru co?tak by som mala zchudnut?
28. máj 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na zihlavovom kedysi tiez ficala, na precistenie krvi
vesi, ja tu pekarnicku kupim az schudnem min. na tych 50kg, za odmenu :grinning:
28. máj 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni - budem drzat aj °150 dnovu, kym sa dostanem na svoju "vysnivanu" vahu :grinning: :wink:
28. máj 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok