• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
aha tak to je jedno aku dietu len efekt musi byt OK :grinning:
28. máj 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica ja ja chcem 50 kg - alebo minimalne 60kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na večeru asi niečo ľahké zeleninový šalát a pod. a medzitým veľa tekutín, vodu, čaj ,minerálky....

ja začnem zmenšením porcií a veľa zeleniny, ovocie ja veľmi nemusím a nejaké cvičenie...
28. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi - aha...tak to musim MM povedat, ze za 50 kg sa dava pekarnicka :grinning:...aj ja chcem 50 kg :wink:...

a kolko taka pekarnicka stoji, Moni? :confused:

berni - presne tak :wink:
berni a kolko merias?
certi :grinning: :grinning: od pondelka vypekám už len pre zvyšok rodiny, a sebe grahamový alebo celozrnný chlieb, mne sa tá pekáreň hodí, lebo u nás nedostanem kúpiť bežne celozrnný alebo grahamový chlieb... :slight_smile:
28. máj 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni - podľa mňa, ide hlavne o to, neprejedať sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Daj si, načo máš chuť, ale nie ako drevorubač, keďže máš sedavú robotu. Tebe by asi "sadla" tá 90 dňová. Veď mrkni aj do tej témy. Akurát je náročná na čas - varenie. Každý deň ješ niečo iné a takto opakuješ štyri dni stále dokola. :wink:
28. máj 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to je rôzne cca od 2500,- sk, ale ked máš šťastie, tak aj lacnejšie. ale je to úžasná vecička :grinning:
28. máj 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi vsak tu je problem ja ani nejem vela vsak toto co som ti napisala....ranajky, obed, vecra chlebik....a to by som nemala...

certica ja mam 174 ...preco?
28. máj 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Junovka - začala som čítať ten článok a ja že to o mne píšu :grinning: :grinning: Tiež som hrávala volejbal za naše mesto a potom tehu a tak :sweat_smile: :grinning: Na mňa sa počas tehotenstva nalepilo neuveriteľných 25 kg :sweat_smile: :pensive:
28. máj 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa inak zaradila do temy, ze POMALY chudneme...., ale teda trpezlivost je moja slaba stranka, ja bud vsetko alebo nic :grinning: a hlavne okamzite aj hned
28. máj 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa inak zaradila do temy, ze POMALY chudneme...., ale teda trpezlivost je moja slaba stranka, ja bud vsetko alebo nic :grinning: a hlavne okamzite a hned
28. máj 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni a kolko by si chcela schudnúť?
28. máj 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi zadaril double prispevok :astonished:
berni, no ze ked chces tych 50 kil, aby som vedela porovnat. ja mam len ubohych 165cm, nemam sancu pri tebe :grinning:
28. máj 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica - kedy si narodená? :grinning: :grinning: :grinning: Ja som presne taká istá a vo všetkom! Chcem všetko a hneď!
28. máj 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker ja nemam velmi cas na varenie, pretoze my s manzelom mame v robote jedalen, tak ze ja varit doma nemusim a ani nestiham aj dneska som dorazila domov o 19.30 a som mrtva dost mam v praci, este dobre ze mam ten konik troska na odreagovanie...
Ale zacnem ja asi chodit na plavaren a troska cvicit....ale holky keby som bola tehotna to vadi to nemozem chodit asi ani na plavaren, ani velmi cvicit nie?
28. máj 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja keď sa mám niečo naučiť, tak hneď alebo nikdy. Už si aj vravím, že by som s tým mala prestať, ale to je v povahe :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, 1.3.
28. máj 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo by si nemohla chodiť na plaváreň? :confused: Plávanie je to najlepšie. Len treba dávať pozor na plesne a tak :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni, keby si bola tehotná, tak to zistíš včas a plávanie aj mierne cvičenie sa môže aj v tehu ak nie sú problémy. napr. sa odporúča aj bicyklovanie...
berni - 50 kg pri 174 cm? :astonished: :sweat_smile: ..daj si najprv na sestdesiat - aby Ta potom neodfuklo :grinning:

certi - nie si v znameni leva? :grinning:...teraz tu a hned! aj ja rada vabnak :grinning:

Moni - tak to nie je az take drasticke - ta cena...mame preplatok za byt 4,5 tisic :grinning:...sice sa daju vyuzit aj potrebnejsie...ale ked ostane, tak dosetrime a si kupime :slight_smile:
vesi asi tak 6-7 mozno aj 10kg.... :sweat_smile:

certica aj ja chcem vsetko hned.....a s 50 kg by som bola ako anorekticka, tak ze radsej takych 58 kg :sweat_smile:
To si Ryby znamenie, však?
myslíte že aj znamenia ovplyvnujú rýchlosť chudnutia? :confused: :sweat_smile:
28. máj 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vesi, to je inac pravda - ja som mala celych 9 mesiacov stacionarny bike postaveny v obyvke a uspesne si to tam aj odstal, akurat ze ja na nom nie :grinning:
28. máj 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning:
berni, tak to nemáš vôbec nadváhu, kedže sa snažíš otehotnieť, tak jedz veľa zeleniny a ovocia a hlavne to pravidelné stravovanie. no a ten pohyb, aspoň rýchla chôdza. na tvojom mieste by som dietu nedržala...
julova no vsak akurat pisem ze to by som bola anorekticka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No tak ze holky zacnem ja pekne plavat a nezrat od vidim do nevidim! :sunglasses:
elise - zaujimava otazka :grinning:...v kazdom pripade si myslim, ze postava je aj geneticky dana...nebudem stihla dlhonoha blondyna, ked mame uz v tretej generacii "hrusky" :grinning: :wink:
28. máj 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pekne si to napísala :grinning: :grinning: Sa tu rehocem na pc :sweat_smile: :wink:
28. máj 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, lev je moja mama, ja ryba
28. máj 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok