• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Ahojček dievčence :wink:
Vidím, že sa to tu veľmi nehýbe... :pensive:
Ja som tu tiež dávno nebola. Máme zasa nejaké problémy, tak akosi ani nieje chuť... :frowning2:
Dúfam, že aspoň vám sa darí :wink:
28. sep 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave dorobila jablkovu tortu, obed som tradicne nemala ziadny :grinning: , drahy sa uz pre nas v netradicnom case naobedoval (o 11h :grinning: ), viki je u babky, maly ždíma zatial stale mna, takze problem vyrieseny. ideme sa prejst, sviti slunce :grinning: :sunglasses:
leknus, ked je zle, aspon vies, ze bude zachvilu lepsie :wink:
28. sep 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ááách Čerti, bodaj by si mala pravdu... :pensive: :wink:
28. sep 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vzdy pravdu :grinning: :wink:
inac, zajtra neposielam, ani ma nehne si vyhupnut na vahu, som tento vikend zrala priate cez deviate a sticky, dnes bola aj pizza :grinning:
28. sep 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tak uz som sa vratila este vo stvrtok z dovolenky, ale az teraz sa dostavam na net. ako vidim, chudnutiu ste moc nedali, teda ani ja, na dovolenke sme mali AI a viete si predstavit ako to dopadlo. dnes som sa s malou dusickou postavila na vahu a je tam o 1 kg viac ako pred dovolenkou. tak som rada, lebo som myslela, ze to bude horsie.
a co sa tyka dovci, pocasie moc nevyslo, mali sme 22 stupnov posledne dni a prsalo, ale na hoteli bol kryty bazen s morskou vodou, tak sa mala vysantila aspon tam.
29. sep 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja uz mam menstru :unamused: takze pas si ani nemeriam, ale super, ze som nabrala len pol kila :dizzy_face: rano 70.5 :sunglasses:
dufam, ze buduci tyzden ked mi mrchaskonci sa konecne dostanem pod 70 :sunglasses: vcera som si skusala krasne zimne bundy-take dlhe-sustiakove a strasne sa mi pacili-este ma aj zostihlili v pase :dizzy_face: no, len sa obavam, ze keby som chcela otehotniet, tak to asi nezapnem :sunglasses:
29. sep 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: skoda, ze vam nevyslo pocasie, ale dobre, ze sa aspon mala vyblaznila :wink:
29. sep 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Vítam Zuzku :dizzy_face: Ja som to dostala v sobotu a našťastie váha rovnako a aj miery. Len nechápem, že pred menzesom som mávala inokedy aspoň prsia väčšie a teraz nič :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Len sa tam zmenšujem! :angry:
29. sep 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki: aj ja :unamused:
29. sep 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som ich dostala tiez v sobotu a to sme mali stretavku po 10 rokov zo strednej, tak som bola z toho trosku otravena.
29. sep 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby, mam pocit, ze uz je cas uzavriet tuto temu a zacat novu :pensive: Kto chce chudnut, nech sa prida a kto zrovna nemoze, nech si da pauzu. Mam pocit, ze nas rapidne ubudlo, dost klesa aj motivacia, tabulka sa obnovuje tusim raz za 3 tyzdne...aky mate nazor? Ja by som chcela dat dole este 5.5 kg, super mi to s vami slo, od 2.juna mam -10 kg :dizzy_face: Myslim, ze najdolezitejsia je motivacia, preto by sme to mali ozivit. Co hovorite na novu temu? :dizzy_face:
29. sep 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik77
ja som tiež do pár chudnúcich tém písala, ale vždy krachli, a do už rozbehnutých sa mi nie moc dobre zapadlo, aj keď ma napr. k vám pozvala lekno :wink: , nezapadla som
29. sep 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky: ty si dala kolko kg dole? A za ako dlho? Pre mna je fakt najdolezitejsia motivacia, povedala som si, ze chcem dobre vyzerat a dostat sa priblizne na 65 kg, to som bola so sebou spokojna...
29. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 za tri mesiace, nebolo to veľa kilo, ale dôležitejšie sú centimetre!!!!!!!!!!!vtedy ubúda tuk!!!!!!!!!!!!!
tých bolo 11cm v páse, 13cez boky a 6 stehno :wink:
29. sep 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, tiez mam pocit, ze sme tusim tri, ktore posielame miery a nikto viac. ale nechcem, aby to uplne skoncilo, lebo mna tato stranka dost motivovala, i ked v poslednej dobe to mnoho bab flaka.

takze som tiez za novu temu, s novou tabulkou, lebo stale potrebuje dat dole min. 10kg a potrebujem nakopnut.

tak ako? uzavrieme to, zalozime novu temu, novu tabulku a zoberieme aj nove baby? ja som za.
29. sep 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky a berieme ta do partie, ved ti to krasne ide dole.
29. sep 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: ja som za vsetkymi 10 :dizzy_face:
Ale navrhujem nepomenovavat temu nejakymi terminmi-ako tuto-2.jun, skor nieco ako: Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnutII, prip. uuuplne novy nazov...any idea? :slight_smile:
29. sep 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super mimikyky :slight_smile: aspon nam budes radit :slight_smile: ja si hovorim, ze teraz chcem hlavne cvicit aby som sa spevnila :slight_smile:
29. sep 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa teším :wink:
založím ju???
jasne :slight_smile:
29. sep 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ...takže pokračujem v starej téme ...ak sa tu nájdete babulky ktoré ste sem chodievali vlani tak sa ozvite
25. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok