• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
leknuš, tu som, ale doháňam zameškané domáce práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...netvrdím, že sa mi chce, ale predstav si, že sa to samé spraviť nechce...no neporazilo by ťa? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. sep 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš pravdu, porazilo :grinning: A hlavne, keď vuž chodíš do práce :wink:
Jedna smena v robote a druhá doma :angry:
19. sep 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, aj ked musím povedať, že MM tiež navarí a uprace, ale vieš ako to je, ked chceš mať všetko poriadne, musíš si to spraviť sama. pre mňa je najväčšia pomoc, že navarí :grinning:
19. sep 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to hej :wink: Môj tato tiež varil, keď ešte s mamou robili a bolo to dobré. Prišla z roboty a bolo navarené. Aspoň o jednu starosť menej :wink:
19. sep 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša nikolka chodí do škôlky a tam sa rozprávali o rodičoch a ona zahlásila "tato ráno navarí, aby mama ked príde poobede z roboty mohla oddychovať" :grinning: :grinning: učitelky sa šúlali... :grinning:
19. sep 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deti vedia byť vééééľmi úprimné :grinning: Povedia aj čo nevedia :wink:
20. sep 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, uz aj my sme chori a odsavame sopliky :cry: asi je to zo zubkov, malej idu stolicky.
Baby, normalne mi vcera kamaratka polichotila, ze ako super vyzeram a ze jej musim dat tipy ako schudnut :sunglasses:
20. sep 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. sep 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
No vidíš Susik. Snaženie prinieslo ovocie :wink:
Dani nazdar. Dlho si tu nebola. Čítala som, že máš novú prácu. Predávaš nábytok, však? Ako sa máš? :slight_smile:
20. sep 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknúšik mám sa super a čo ty moja ???
20. sep 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ále, na dve veci...
Ale nikdy nieje tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie. No nie? :confounded:
Hľadám si robotu, moc sa mi zatiaľ nedarí, doma to tiež nieje ktoviečo. Aspoň že sme akotak všetci zdraví... :wink:
20. sep 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknoš, kde je foto? A album? a deti? :confused: :confused:
20. sep 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobré ráno stará mama! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už dosť dlho to tu nemám :wink:
20. sep 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chuduľky. DArí sa vám? Mne na prd :angry: :angry: :angry: :angry: Je Jarmok, zima jak v r..i!!!! Máme doma jeden ohrievač, Julka začala zase sopliť!!! Chodíme naobliekané ako vonku. A to musím vydržať až do piatku :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. sep 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mi niekto pošle miery? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik - Ty si jednoducho úžasná :grinning: :wink: Teda, len som čumela, keď som to prepisovala!!!! Medailu by si si zaslúžila! Aspoň takto pomyselne "smekám klobúk" :dizzy_face:
22. sep 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki-dik :slight_smile: ale este chcem dat dole 6 kg :sunglasses:
dnes som chcela ist rano do posilky, kamaratka mi mala hlidat malu, ale jej dcera ochorela :frowning2: tak nic :frowning2:
aj Verca posmrkava, mali sme sa ist ockovat-Prevenar, al odkladame, kym vyzdravie :sunglasses:
22. sep 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar holky.
Janka Stiky, ja asi nepošlem. Po tom minulotýždňovom prežieraní sa neodvážim postaviť na váhu... :pensive:
S tými chorobami je to hrozné :confounded: Nezávidím ti. O chvíľu budete mať vonku teplejšie, ako vo vnútri :unamused:
My sme boli s Ninkou dnes na kontrole s očami ,dva krát kýchla a také sople jej vyleteli skoro až po zem :sweat_smile: No hrúza. A čakali sme tam asi tri hodiny, kým sme sa vybavili :angry:
Susik, ty si hotová fitneska :wink: :grinning:
22. sep 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem nás vytiahnuť z druhej strany :angry: . Babenky, tak skúste už na budúci týždeň poslať :wink: . Zuzka sa vráti z dovolenky a tab. nebola ani raz aktualizovaná :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Inak, susik - keď sa teraz po 2 týždňoch spraví nová tabuľka, Ty budeš hviezda - také miery tam máš :dizzy_face: .
Mám pocit, že nejako nás prechádza chuť chudnúť. :frowning2: . Ale teraz by sme mali, lebo:
1. do Vianoc treba niečo zhodiť, aby sme potom mohli s čistým svedomím aspoň niečo maškrtiť
2. treba sa nachystať na ďalšie leto, aby sme boli ešte krajšie ako toto leto,
čo Vy na to? :wink: :grinning:
23. sep 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haló haló :confused:
Zasa som v správny čas na správnom mieste :angry: :grinning:
23. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, bud. tyzden :wink: maybe baybe :grinning:
leknus, klidek :grinning:
23. sep 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certi :angry: :angry: :angry: Žiadne maybe baybe :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pekne budúci týždeň. Ja mám pred menzesom tak uvidím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snažím sa držať. Aj tak bude najhorší víkend. To príde spolužiačka z Prahy a tak sa bude hodovať :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja mam pred, takze udaje neposielam :sunglasses: uz teraz mam brucho ako v 5.mesiaci :sunglasses: dufam, ze mi budu aspon platit posledne :grinning: :sunglasses:
23. sep 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, susik :wink: Tie Tvoje údaje sú dobrá motivácia pre ostatné :grinning: :grinning: :grinning: .
Ja som práve zošrotovala veľkého banánového pribináčka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. sep 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len vyťahujem z 3 strany :angry: :wink:
26. sep 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
pekny vikend. maju tu byt hody a tak, cize na chudnutie to moc nevidim...
26. sep 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som bola dnes v posilke, pomaly sa dostavam k cielu, dnes rano uz len 70 kg :dizzy_face: ale pas radsej nemeriam, citim sa tehotne, v utorok to mam dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Certi: :sunglasses:
26. sep 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik - no Ty si zaslúžiš medailu :wink: Ja sa snažím ovládať a nežrať ako pred každým menzesom. Aj sa mi zdá, že menej do seba tlačím :sweat_smile: :grinning: Veľmi som zvedavá na pondelok, či váha neukáže o pol kila, príp. kilo viac :sweat_smile:
26. sep 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zožrala som (doslova) pizzu na objednávku! Celú!!!!!!! Tak mi treba, ale mala som chuť :sweat_smile: Veď máme ešte dva dni na aktualizovanie tabuľky :grinning:
26. sep 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok