• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
ja mam digitalnu. a vazi hocijako, teda si ja nahovaram, ked je tam viac ako ma byt, tak vravim, ze je pokazena a beham po byte a hladam na nu vhodny teren, kde odvazi menej, ale ked ukaze nizsiu hodnotu, tak by som ju vyylozila na nejaky piedestal.
26. máj 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki aj ja mam doma taku vahu,ktora je niekedy pokazena :grinning: asi mame tu istu :grinning:
26. máj 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... nie vaha musi byt stale na tom istom mieste a vazit sa vzdy v pondelok rano.

... kto bude spravcom tabulky? :grinning:
26. máj 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja budem spravcom tabulky, to ja rada :grinning: som sa samonavrhla, ale urcite suhlasite.
26. máj 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smary vidis to, ako mozu take sunky pokazene predavat? :wink: a musim si kupit velke zrkadlo, lebo momentalne nemame, ale budem si davat pozor pri vybere, aby som v nom vyzerala stihlo, nie ako prasa pretucne. nechcem dopadnut ako s vahou.
26. máj 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki ty chces mat kluce od vsetkeho co? :grinning:
a inak dobru noc
no teda taky extrovert teda ani ja nie som, aby som tu sama so sebou kecala.

dobru nocku. :pensive:
smary, od vsetkeho nie :grinning:
26. máj 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuki, tak každý pondelok večer odovzdáš štatistiku :wink: :grinning:
26. máj 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula nie je problem. ale uz idem ozaj spat. dobru noc. :pensive: :pensive: :zipper_mouth:
26. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki veru veru,napriklad v BB tescu v skusacich kabinkach maju zrkadla uplne pokazene,to mi ver...
ale ja uz vlastne tu ani nie som,lebo som isla spat...
26. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže zatiaľ:zuzula, elise, smyry, kuki, harmi, dannynka...6 žien, čo majú guráž...kto sa ešte pridá?
26. máj 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smary to sa cudujem, lebo napr. v takom new yorkeri maju vraj naschval zostihlujuce zrkadla.... a ja ze preco mi odtial nohavice vzdy sedeli :grinning: :grinning:
26. máj 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by sme si aj fotky pridavat ze pred a po :sweat_smile:
26. máj 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smyry=smary :sweat_smile:
26. máj 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
harmi, tak ale to uz chce naozaj guraz, ze foto a v bikinach, nie? no uz spim. dobru noc. :pensive:
26. máj 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja už idem, pa pa zajtra, dobrú noc :pensive: :pensive:
26. máj 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme ze s tymi fotkami som to myslela zo srandy.ved sa aj tak priebezne fotime s nasimi drobcami,tak uvidime rozdiel ak bude aky.

tak aj tu dobru nocku :pensive:
26. máj 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja sa k vam tiez pridam
26. máj 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som chcela , ale neni kedy.Večer som rada že si sadnem a nie ešte aby som cvičila.
A nieje to nebezpečné pre kojace maminky? Ja som počula,že pri chudnutí sa spaluju škodlivé látky a tie potom idú do mliečka.Neviem však či je to fáma, alebo pravda.
26. máj 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej zuzi, toto je ako na zavolanie !!! akurat dneska som vravela muzikovi, ze od 2 juna zacinam chudnut - teda presnejsie nebudem jest ziadne sladkosti a mozno si aj zacvicim ... 2 jun preto uze je to pondelok :slight_smile: takze este v nedelu poobede mozem nejaku tu malu mlsku a potom sup chudnut :grinning:
26. máj 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ujala by sa tu aj tema, podme spolu priberat? :confused: :sweat_smile:
26. máj 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Krajcoanka a ďaľšie baby...
pri cvičení sa do svalov dostáva kyselina mliečna, tá vlastne spôsobuje svalovicu, a je tam asi hodinu, takže nadojčiť, cvičiť a potom nakŕmiť, niektorým detičkám iná chuť mliečka, iným nie, ja napríklad ešte dosť často dojčím a makám v posilke, nie málo, ale tak poriadne a malej to vôbec nevadí.
26. máj 2008 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja som tu! :slight_smile:
ale ja xcem skor prejst na zdravu stravu a tym si upravit metabolizmus a tak mozno aj zhodit bo som smazilka a to je prednejsie :slight_smile:
tak ak ma zoberiete do svojix kruhov ...TU MA MATE :sunglasses:
26. máj 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moncika...
Vyraď hlavne biely chlieb a pečivo, sladkosti, farebné nápoje, jedz často a malé porcie, veľa šťastia, aj pri snažení... :wink:
26. máj 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monkula :slight_smile: ,
ok tak jedno z toho by sme mali :grinning: . farebne napoje nepijem a ani som nikdy nepila :sunglasses: ale zato sa tie kila lepia z inyx veci. inak som vegetarianka :sweat_smile:
27. máj 2008 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika a pozor aj na džúsy, sú plné cukru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula,diki,to si myslela že po cvičení sa mám najesť? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak by ma zaujímalo či by nestačilo byciklovanie? Ja som to raz praktizovala a za dva mesiace som schudla 8 kg.Ale to bolo strašne dávno. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula a to odkial vies take vyxytavky? :confused:
ja robim najvacsiu xyba v tom ze ja neviem "jest" ja totiz len "zerem" :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
27. máj 2008 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ak mozem aj ja sa pridam. Dufam, ze budem stihat sa tu pravidelne hlasit, lebo uz ani julovky 2007 velmi nestiham ( iba obcas precitam), no budem sa snazit. Co som nastupila do prace uz mam - 2 kg, tak by som chcela pokracovat. Takze ak mozem, rada sa pridam.

Inak toto bude asi nova tema juloviek2007, vsak? :wink:
27. máj 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok