• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
caute, drzim palce :wink: ja idem od 8.aprila, uz mam dole 5 kg :sunglasses:
27. máj 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keďže pravidelne neplním termíny,ktoré som si stanovila na ako začiatok rôznych diét,tak som si povedala,že začnem už faaaakt zaväzujúco a zodpovedne....tak ak môžem,hlásim sa tiež :slight_smile: :slight_smile: :wink:
27. máj 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzula, tak sa aj ja pridavam. :grinning: :grinning:

Ale navrhujem, aby sme sa neriadili vahou ale cm, pretoze napr. ja osobne mam uz mesiac rovnaku vahu, a pritom mi islo brucho dole o 4 cm, a zadok + stehna o 2 cm. a hlavne, ak sa zacne cvicit svaly maju vacsiu vahu, ako sadielko. A tiez kazda inak viazeme vodu, a ked vaha stoji moze to byt demotivujuce. :sweat_smile:
27. máj 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ak smiem, tak sa pridávam aj ja. Ja som od apríla schudla 5 kg, ale teraz som zas začala "žrať" :slight_smile: spolu to pôjde lepšie... :wink:
27. máj 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja od pondelka asi začnem jablčkami aby sa mi prečistil organizmus :grinning: :wink: ak má niekto niečo lepšie napíšte :wink:
27. máj 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja by som sa rada pridala. Síce na váhe nepotrebujem až tak schudnúť , ale čo ma trápi je moje brucho a stehná... :unamused: :angry:
27. máj 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise- na prečistenie je dobré, keď jeden celý deň budeš piť len vodu, čaje... budeš si pripadať ako prietokový ohrievač vody, ale dobre Ťa to naštartuje. Ale napr. očistné dni môžu byť aj 3, keď budeš piť čerstvé ovocné alebo zeleninové džúsy, podotýkam, nie tie z obchodu, tie sú plné kadejakého svinstva :wink:
27. máj 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybee ďakujem takže skúsim so šťavami nech sa to dobre naštartuje :wink:
27. máj 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem dať v piatok očistný, cez víkend to nemá zmysel. A potom pokračujem v mojej diéte..
27. máj 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybee ved aj ja cez víkend nie lebo v nedelu je mdd a chystám pre lukaska nepečenú ovocnú tvarohovú tortu, takže s očistným dňom začnej v pondelok :grinning:
27. máj 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: elise.. ja radšej začínam už v piatok, hoci by som mohla teoreticky aj hneď zajtra.. ale akosi si to chcem ešte užiť to jedenie :slight_smile: a psychicky sa musím na to nachystať, pretože ja pokiaľ to nemám v hlave, tak sa mi nepodarí zhodiť ani gram..
27. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybee vzájomne sa nám to podarí, budeme sa povzbudzovať :wink:
27. máj 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise ale ty máš tie kilá oprávnené, po bábätku.. ale ja? ja ešte nemám bábätko a vyzerám akokeby som bola po pôrode :slight_smile:

Jasné, keď sa budeme podporovať navzájom, tak to hádam aj vydržíme.. :wink:
27. máj 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute chudnuce babenky

hlavne co najmenej priloh, castejsie jest a hlavne vela vela vody :wink:
27. máj 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne idem na delenú stravu. Už mi to ani nepríde miešať ryžu, zemiaky s mäsom.. Automaticky si to dávam so šalátom.

A tá voda je veľmi dôležitá!!!
27. máj 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj aj sa k vam rada pridam! Sice plne kojim, maly ma len 3 mesiace, no moje telo je dvoma tehotenstavmi za sebou riadne poznacene, treba zhodit a spevniet! U mna je to hlavne vynechat sladkosti a nezrat po 18.
27. máj 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem schudnut, davam si tyzden na rozmyslenie :grinning:
ale nemam vahu doma, takze tiez som skor za meranie cm vo vybranych partiach, lebo kedze aj cvicim, tak nie vzdy idu dole kilecka, ale zmensuje sa velkost a to je dolezite, nie? :sweat_smile:
27. máj 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy nemusis ani vela schudnut ale kolkokrat staci spevnit telo :wink:
27. máj 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved o to spevnenie ide, ale ostatni nech mi hovoria, ako som schudla :grinning: so zrkadlom na cele :grinning:
27. máj 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai :grinning:
27. máj 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:
S radostou sa ku vam pridavam ... a tesim sa na sexi postavicku :grinning:
27. máj 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak sa asi pridám aj ja, sa odhodlávam, odhodlávam, že opäť prejdem na zdravú stravu, ale nejako nemám motiváciu. Hádam tu ju nájdem :wink: V pondelok ráno síce ešte nebudeme doma z výletu, ale hádam to až tak nevadí ...

Inak sa mi páčia tie kontextové odkazy, čo sú napravo od témy - Útok na váhu 5kg/mesiac, Chudnite zdravo a Chudni bez diét a hladovania. Neviem, či to tu dali schválne, alebo je to náhoda
:grinning:
27. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaduska, to pre našu motiváciu :wink:
27. máj 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej, akurát, že som tam ani nestihla kliknúť a už sa to zmenilo :dizzy_face: nevadí, hádam sa ešte objavia niekde
27. máj 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... dalsia tema o chudnuti???? :confused:

dajte aspon nejaku tabulku s akou vahou nastupujete do diety a vase pokroky po mesiaci a tak.... ci ma to chudnutie vobec vyznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,tak to radšej niéééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco? treba to zapisovat aby ste sa navzajom inspirovali.... :grinning:
27. máj 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ja spravim vecer tu tabulku a priebezne ju kazdy vecer v pondelok doplnim. co tam bude? ja navrhujem toto:

telesná hmotnosť:
obvod pása:
obvod bokov:
obvod hrudníka:
obvod nadlaktia:
obvod stehna:
obvod kolena:
obvod lýtka:
výška:
ITH (BMI):
:grinning:
27. máj 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki fuuuu ved ked toto vsetko zverejnim,tak o mne budete vediet viac pomaly ako moj manzel :grinning:
27. máj 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
smary, tak potom navrhujem len BMI, ten hovori najviac, aj ked ja osobne si viac myslim, ze by sa mal brat do uvahy obvod brucha, lebo tuk na nom je velmi nebezpecny. co?

takze mne date len vysku a vahu, ktoru zverejnovat nemusim a dam tam len BMI, ok? nech nevieme o sebe viac ako nase polovicky :grinning:
27. máj 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok