• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
čaute už sma doma z prechádzky, som KO a to ešte plánujem večer steper :sweat_smile:

susik, kludne si dones sbvoje jedlo, či už k rodičom alebo svokrovcom, mužovi povedz, že aké urážanie, ved jeho rodičia majú byť aj tvoji rodičia a majú ťa v tvojom odhodlaní schudnúť podporiť :angry:
určite by som kvôli nim neporušila dietu...prajem ti pevné nervy :wink:
29. máj 2008 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Susik, zo mňa sa svokrovci tiež vždy smiali, ako vzerám a keď som na niečo nemala chuť, tak sa zas podpichovali, či držím dietu atď. Ani z voza, ani na voz. Pritom aj oni boli poriadni buldoci :grinning: Vydržala som to dosť dlho, ale raz ma to už poriadne naštvalo a potom som im povedala, že: "to je tak, keď sa sud hrncu vysmieva". Zostali sa na mňa dívať, že čo som si to asi dovolila, ale od vtedy bol pokoj :wink: A moja mama je tiež niekedy taká. Síce sa nevysmieva, ale najskôr poobzerá aj segru, že by mala schudnúť a potom keď sme tam, tak naloží, nachystá a stále bude: daj si, veď komu som to nachystala. ale veď si daj, ochutnaj aspoň jeden kúsok a stále dookola. Poviem, že nechcem a stále núka, veď jeden kúsok ti neublíži. Tak jej už poviem trošku podráždene :grinning: , že tie kilá za mňa nosiť nebude. Trošku sa akože tvári dotknuto, ale potom už dá pokoj. Ja to nechápem, sami chcú chudnúť, a namiesto toho aby nás v tom podporili a pomohli nám v tom, tak budú do nás tlačiť. Dúfam, že ani ja nebudum taká na svoju dcéru a nevesty :sweat_smile: To nech ma radšej potom odstrelia :grinning: (Ale iba akože :grinning: )
29. máj 2008 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj a ešte som zabudla, ik tým prsiam, po 2 pôrodoch mám prsia väčšie o 2 čísla, takže by som bola spokojnejšia keby boli menšie :sweat_smile: ale gravitácia pomaly, ale isto funguje aj u mňa :angry: :grinning:
29. máj 2008 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vesi, lekno: diky, skusim to tam nejak prezit :sunglasses: este ze byvaju cez 300 km daleko :grinning:
29. máj 2008 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Už som to na koníka dávala, ale aj tu máte inšpiráciu: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12185
29. máj 2008 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susik, moji býva 500 km odtiaľto a vychádzame spolu dobre, asi to bude tým, že sa vidíme tak raz za 1-2 roky :sweat_smile: :grinning:
29. máj 2008 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lekno: ta holka fakt perfektne schudla :slight_smile: inak, ja som tiez teraz dobre nakopnuta do diety, dufam, ze sa mi podari do konca oktobra na 62 kg :slight_smile:
29. máj 2008 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ups, z toho tepla mi už šibe, chcela som napísať "moji bývajú" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2008 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja musím aspoň 14 kíl, pri tej mojej výške... :angry:
29. máj 2008 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vesi: jeej, to by mi uuuplne stacilo, vidiet svokrovcov raz za 2 roky :grinning: :sunglasses: muz ta nenuti tam chodit?
29. máj 2008 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nenúti, cesta aj s darčekmi pre rodinu by nás stála strašne veľa, tak nemáme na výber :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2008 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moja svekruša býva hneď vo vedľajšom dome a v jednom dvore :grinning:
29. máj 2008 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute!
ooo... rozslapnute lentilky :grinning: :grinning: :grinning: bohovskeeee :grinning: :grinning:
u nas je to podobne... najskor maju doma poznamky, ze by som mohla schudnut, a ked mamca navari a ja si nedam, je zle... ale niekedy ma silnu stranku a nic nepovie, dokonca mi urobi salatik :wink: :dizzy_face:
ja som vam taka nastartovana, ze by som nedbala, keby bol zajtra pondelok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
a to fakt treba poslat vsetky miery? nestaci vyska a vaha?
29. máj 2008 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mimochodom, prejsť od chudnutia ku svekrušám... Tak to riadna motivácia, nie? :sweat_smile:
29. máj 2008 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte
susik, jasne zober si so sebou, co uznas za vhodne. vela zdaru :wink:
no, ja som tiez za vahu a vysku, nakolko doma nemam ani meter :sweat_smile: a merala som sa asi tak raz v zivote :grinning:
29. máj 2008 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
penguin1......cm sú dôležité...pretože keď cvičíš, tak sa ti tuk premieňa na svaly. Váha sa nemusí pohnúť o 10kg....ale v páse, teda v cm ti to ukáže, že si schudla.... :wink:
29. máj 2008 o 17:55  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pengui :grinning:
ale tato tema je super! :sunglasses: :wink: ..mna tiez nakopla...idem si dat vodu...veceriam az o pol hodinku...mam zeleninku s kuriatkom - teda ne celym :grinning: :wink:
29. máj 2008 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lekno: drsne, to by jedna z nas neprezila, taku vzdialenost :grinning: :sunglasses: preto aj manzel chcel, aby sme byvali v Prahe :sunglasses:
Ja som tiez za vysku a vahu, merat budem az ked budem vyzerat stihlejsie-tie posledne kila :grinning:
29. máj 2008 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja len prechadzkujem, cvicit fakt nemam kedy :frowning2: ked mala spi 2x denne hodku, ja varim a upratujem a zehlim...inak, vecer sa citim po tom kolotoci ako po maratone aerobiku :sunglasses:
29. máj 2008 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozem sa pridat? :wink: za posledne dva tyzdne som pribrala 2 kg. prestala som kojit a akosi som sa rozzrala :sweat_smile:. netreba mi zhodit vela ale aj s tym bude zrejme problem.
29. máj 2008 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blumka vitaj!!!
29. máj 2008 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lekno :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj blimka, pošli výšku a váhu kukenzi :grinning: maličká je nádherná :wink:

mne by tiež stačila výška a váha, za svoje miery sa hanbím ako pes :pensive: nepozná ich ani môj muž :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. máj 2008 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj blumii :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: ...jasne, len smelo medzi nas :grinning:
penguin, výška a váha nestačia, pretože cvičením sa Ti spevňuje svalstvo a to je vždy tažšie ako tuk, takže by nám váha nepovedala, č isme schudli, alebo nie... :wink:
Moni - ja ked som si merala pas, tak akurat prisla moja mamina...a ze to coooooo jeeeeee?? :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blumka, prepáč už si blimka :grinning:

zuzi, ty takto verejne? :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni - no veru - stara korcula som...ale ked si si myslela, ze mam menej a vyzeram na to, tak dakujem za skryty kompliment :grinning:
aj ja sa chcem pridať ja potrebujem zhodiť minimálne 15kg :frowning2: ale keby dám do 20 tak sa nenahnevám :confused: :sweat_smile:
no dobre teda, idem sa pomerat a poslat to kuki :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
vesi, ja som sa vcera preriekla pred priatelom s vahou... no skoro ho siblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: mam viac ako on, a pritom on je iny chlop :grinning: :grinning: :grinning: ale co, od pondelka sa uvidi, kto z koho :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok