• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
ooo....nie nedržím a "diétu" ani držať nebudem... :wink: :wink: :wink: asi sa dám na 4 hodinovku s vynechaním "zlého" jedla(ktoré teraz zbožňujem), napríklad-sladké, vysmážané, slané.... a pridám športovanie....keďže kojím, nemôžem sa dať na nejaku extra tvrdú diétu. A som pevne rozhodnutá dať dolu minimálne 14KG!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 16:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela...ani nehovor! Čo to bude od pondelku????
29. máj 2008 o 16:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasne, ze ked kojis, tak nic drasticke. no ja momentalne mam brutal dietku, nariadenu od lekarky, je to na znizenie tukov v krvi.
29. máj 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojóój....tak diétky od lekárov sú všeobecne zléééééé....neveštia nič dobrého... :unamused:
29. máj 2008 o 16:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda, ale chcela som schudnut a tymto ma vlastne aj k tomu donutila. nemozem skoro nic jest a to ju mam drzat minimalne do augusta, ale som rada, ze kila idu pomaly dolu
29. máj 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo...a koľko ju už držíš?
29. máj 2008 o 16:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cca mesiac a mam uz 4 kilecka dole :grinning:
29. máj 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréééé....
29. máj 2008 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len je to niekedy des, ked si nemozem dat to co lubim :angry:
29. máj 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verím... :confounded:
29. máj 2008 o 16:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, poradte: mne sa dari zatial celkom uspesne drzat dieta, ale zrovna cez vikend ideme k svokrovcom a nasim. Ja jedavam uplne inak ako oni, napr. vobec nejem pecivo, len na ranajky racio chlebiky s Florou a zeleninou, akurat obed jem normalne, poobede len 1 jabko, al. grep a na veceru salat al. cottage s rajcinami. Oni piju len kavu a vodu. Takze ci je blbe priniest si tam tie racio chlebiky, Floru a ten cottage a zeleny caj. Ja som tam predtym jedla normalne, ale vzdy po navrate som mala 1.5 kg hore :unamused: Tak si hovorim, ze je to celkom makacka ked to trva tyzden a pol kym to zhodim...
Oni ma furt nutia jest aj o 11 v noci ked prideme ale pritom maju poznamky na moju postavu a este reci, ze co chudnes, vykasli sa na to, ze to je hrozne hladovat a pod :angry: Na zabitie :angry: :sunglasses:
29. máj 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial nejdes k niekomu cidziemu... kludne si to tam zober.
29. máj 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, dik. horsie to bude u nasich, mama vari strasne super :sunglasses:
29. máj 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik77...keď sa nadrieš na zhodených kilách, určite by som si to nenechala pokaziť!!!!!!!! My chodíme každý víkend ku našim a mamča robí aj na 4 plechy kysnutých koláčov a suseda je cukrárka(stále podáva cez plotík tácočku s čerstvými zákuskami-pokušitelka jedna) a od budúceho týždňa už budem jesť inak a normál si tam prinesiem to čo budem chceť a potrebovať.....
29. máj 2008 o 16:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte ja s manžom pijeme len Lucku(tú zelenú) a naši ju začali pre nás kupovať...čiže keď som tam, ako by som bola doma. Alebo už vie, že raňajkujeme corn flakes, tak aj tie kupuje....proste, ako DOMA.... :grinning: :grinning: :grinning:
o svokre sa to povedať nedá, ale tam chodíme len raz za čas.... :zipper_mouth:
29. máj 2008 o 16:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja mama konecne pochopila, ze proste musim drzat tu dietu a vzdy ked prideme, tak mam nachystanu zeleninku
29. máj 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada: to mas super:slight_smile:. Svokra vyhlasila, ze oni margariny nekupuju, ze len prave maslo, lebo ze margar. su chemia :unamused:
Inak, ona ma stale nuti jedavat aj o 10, 11. v noci, stale hovori ze hladovat sa nemoze( ako keby som hladovala) -jedavam 5x denne :sunglasses: Pritom ona si nic neda :angry:
A svokor len poznamky, ze mala je baculata po mne :angry: Najradsej by som tam vobec nechodila :angry:
29. máj 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik - tak taketo reci nemam vobec rada. a oni ako vyzeraju, ked sa takto stravuju?
29. máj 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a svokra furt pecie zakusky a torty a stale nam hovori, ze to su nizkotucne a bez cukru :sweat_smile:
no, vsak to aj tak chuti :confounded: Radsej by nemusela piect nic...pritom ona vobec neochutnava nic ani ked vari ani peri peceni... a ani si neda, len nam furt podstrkuje jedlo :confounded: Ked to nezjeme, robi sceny a uraza sa, hrozne :angry:
29. máj 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo: no, na svoj vek rel. v poho. ona je vysoka, takze tych par kil navyse sa rozlozi :sunglasses: svokor je tiez vysoky, ma norm. postavu. mne vadi, ze oni nekupuju zeleninu, z ovocia len banany-z toho sa tiez pribera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani nasi nekupuju, hovoria, ze je to drahe...no, ja by som si aj sama kupila ale manzel mi hovori, ze sa to nepatri nosit si tam jedlo, ze ich urazim :unamused:
29. máj 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaslat na to ci sa to patri alebo nie. nepatri sa to, ze nerespektuju to, ako sa ty stravujes
29. máj 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď to sú TVOJI rodičia????
29. máj 2008 o 17:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké urážanie????
:astonished:
29. máj 2008 o 17:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, proste oni maju filozofiu, ze nam musia navarit, napiect, ze sa to patri a urazia sa, ze ja to nechcem...
to je proste stara skola :unamused:
inak, moja mama to ma ako zelezny zvyk. sama drzi dietu, ale proste vzdy napecie ked prideme a sama si dava-sama hovori, ze ani nechce ale ze ked vsetci prideme...
este mi vadi, ze mi svokra hovori, ze sa mam zmierit s tym ako vyzeram :angry: to by som za chvilu mala 100 kil :angry:
Neviete ako prezit ten vikend? Niekedy uz mam chut jej dobre vynadat, ale radsej sa krotim, potom by asi to uz islo len k horsiemu, zatial je to status quo :sunglasses:
29. máj 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
29. máj 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik77...ak je to stará škola....tak s tým nič nespravíš....mňa chvalapánubohu naši chápu :sunglasses: :grinning: a čo si myslí svokra mi je úúúúplne jedno...teda, čo sa môjho stravovania týka...neviem či to chápete...ale ona si mi ani nedovolí nič povedať... :wink: :sweat_smile:
julova...avojky!!!
29. máj 2008 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo - si ma pobavila s lentilkami - naaapodobne :grinning:...tehu+kojenie bolo jedine obdobie v mojom doterjasom zivote, kedy som mala prsia :grinning:...skoda ze nam kojenie nevyslo dlhsie :frowning2:...chjooo..ale aspon sa nam pohodlne spi na bruchu :wink: :grinning:
29. máj 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada - tak s tym stravovanim som na tom rovnako ako si napisala :wink:...a moja mamina ma bude zasobovat receptami, kedze sa sama tak stravuje...a byva hned vo vedlajsom byte :grinning:...takze pohodkaaa :sunglasses: :wink:
29. máj 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mate super, zavidim :wink: pre nasich je racion. stravovanie moc drahe...vacsinou su na vyprazanych veciach-lebo maju domace vajicka a maso :unamused:
29. máj 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a prave teraz okolo 50 -tky sa to na nich zacina prejavovat-vysoky tlak, kornatenie ciev, vysoky cholesterol, astma...To ma tiez dost motivuje dostat sa na normalnu hmotnost a skusit to udrziavat...
29. máj 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok