• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
30. máj 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem pomaly obedovat, dam si tuniaka v konzerve, 2 paradajky a celozrnnny rohlik :wink:
30. máj 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, přidávám se k vám, jen prosím nestíhám to přečíst celé, tak mi prosím napište komu a a jaké míry mám poslat. Díky
30. máj 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, áno dakujem :slight_smile:

ja som mala v mrazáku ešte 1 kúsok ryby, tak som si to spravila na vode s cesnakom a trochu ryže z varného sáčku, takže tiež bez tuku...nutne potrebujem spraviť nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: poobede si nakúpim čerstvú zeleninku :grinning:

na steperi som vydržala 10 minút+ 80 brušákov, plánujem postupne pridávať a poobede prechádzka cca 2 hod. s deťmi :grinning:
30. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj m311... pošli kukenzi výšku, váhu a obvod hrude, pása a bokov.

teda ja som čakala kým odíde MM do roboty, lebo ked som sa začala merať...hanbila som sa nie ako jeden pes ako ako celá svorka psov :sweat_smile:

baby, myslíte si, že aj cestovinový šalát so zeleninkou a tuniakom z konzervy je dietny? :confused:
30. máj 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my palime na prechadzku...zatial pa :wink: a nemusite pisat ako dracice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. máj 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - recepty vylovim neskor - ale este dnes :grinning: :wink:

a ten cest. salat, ked si sama pripravis tak ako "sa patri" - ziadny tuk, malo soli, resp vobec, tak je to v poho...a max 250 g :wink: :grinning:...a klobuk dolu pred tym cvicenim co uz mas za sebou :wink: ...a tuniak nech je vo vlastnej stave a nie v oleji :wink:
30. máj 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď ho nezješ kilo, podľa mňa hej, vesi :wink: :slight_smile: A nechudni ešte, do pondelka času dosť :sweat_smile: :wink:
30. máj 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ja slepuch (to z vysivania :grinning: )...som si nevsimla ze z konzervy :grinning: :wink:...ten je OK...aj ja ho mam v niektory den s polkou celozrnneho rozku :wink: :slight_smile:
30. máj 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj Bystri dik.. takto nas zanedbavas.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..ale mas odpustene :grinning:
30. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och booze tak ja ale starnem nromlane uz nevidim ze ste uz presli na dalsiu stranu :grinning: ..abo to bude asig odhladu :sweat_smile:
30. máj 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky už je určená aj nejaká dieta ? pošlite mi ju alebo aspoň nejaký ten tecept díík klongi :grinning:

dnes je super len keby nebolo tak teplo. Zajtra ideme na chatu asi sa tam budem opekať celý deň, napustíme si bazén a oddychujem. Aspoň sa malý vyšalie a bude trochu kľudnejší len nech nám vyjde počasie
30. máj 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BAby, veď vy ste už teraz hladné a potom v pondelok čo? :sweat_smile: :grinning: :grinning: Idem ja zase von :slight_smile: Ale už som kľudnejšia, keď som kúpila čo som chcela. Už iba salámy a syry a nejaký šalát a je to hotovo. tak ahojte a hlavne pite :wink: :slight_smile: (to hovorí tá pravá :sweat_smile: )
30. máj 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, díky, ja ešte nechudnem naostro, len sa pripravujem duševne aj fyzicky :grinning: ešte si dovolím prehrešky :grinning:
a tuniaka som mala na mysli vo vlastnej šťave. alekvapka olivového oleja tiež neuškodí, nie? :sweat_smile:

mám novú kuchynskú digitálnu váhu, tak ju asi využijem, kým to nebudem mať " v oku" teda to množstvo jedla :grinning:
30. máj 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - neuskodi - ved aj ja mam niektore veci v recepte, ze oprazit na malej lyzicke oliv. oleja :wink:...a aj ja si vazim na vahe :grinning:
30. máj 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, už sa psychicky pripravujete? ja zatiaľ ešte nie. zajtra ideme grilovať a v pondelok máme s manželom výročie svadby, no dohodli sme sa, že na večeru pôjdeme už v nedeľu... :grinning:
30. máj 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..ktora ste tu? :slight_smile:
30. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela gratulujem k výročiu, daj si poslednú večeru :grinning: :grinning:
danny, ja som tu, ale len na chvíľu :slight_smile:
30. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! Môžem sa pridat? :wink:
30. máj 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau hviezda, jasne, vitaj :wink:

biela, aj ja sa pridavam ku gratulacii, si to uzite :dizzy_face:

ozaj, baby, vazite si jedlo pri diete? bo ja ked sa naaaaaaaahodou, ale fakt len naaaahodou :grinning: pustim do nejakej a je tam pisana gramaz, nikdy nevazim... vzdy len tak "baj ocko" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

a ako? sa tesime?
30. máj 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem dnes zas na chvilu na bike, ale az neskor, teraz v takom teple, ee :sunglasses: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Penguin1! Mňa tu len treba trošku zaučit čo a ako?... :frowning2: Ja jedlo vážim, ale iba vtedy, ked beriem diétu poctivo... :grinning:
30. máj 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ideme sa kazda indi vindi zbavit spekov :grinning: :grinning: a aby to bolo oukej, posli kukenzi svoje miery... vyska, vaha, pas, boky a neviem co este... je urobena tabulka, ktora sa bude obnovovat... pod nikom druhyjun... :wink:
a tuna sa podporujeme.... :dizzy_face:
30. máj 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Už sme späť zo škôlky a Julka spí. Navečer ešte zbehneme pred barák. Baby, ja jedlo nevážim :confused: Proste si dám na tanier menej a je to.
pinquin, ale ak máš naozaj nejakú diétu a píšu gramáž, tak hej. Ale čítam, že aj Ty to berieš nejako vážne :wink: :sweat_smile: . Ja si sadnúť teraz na bicykel, tak spadnem, taká som unavená :grinning: :grinning: :grinning: Kým Julka spí, naberám silu na chodenie po vonku. To už v kočári nebude, len chodiť :sweat_smile: :grinning:
30. máj 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som asi debil, ale neviem kde mám tie miery poslat... :angry:
30. máj 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli ich kuki . Daj si nejaké prvé strany a pošli jej IP, dobre? :wink: :slight_smile:
30. máj 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki, ale coby vazne... len nejaky sport musim prevadzat :grinning: teda okrem...s.x. :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a zahradky. :grinning: a toto ja len tak pianko, po rovine, aby som sa zas nepretrhla... :grinning: :sunglasses:
30. máj 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu len na skok....prišli sme domov od 13:30...utekám pobaliť veci a ideme na víkend ku našim...v nedeľu sa vám ozvem....papa
a držte sa !!!!!!!!!!!!!! :grinning: :sunglasses:
30. máj 2008 o 18:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, pekny vikend zelam :sunglasses:
30. máj 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky tak sa hlásim ja som uz zacala 5 dní korculujem a od 5 vecer nejem a mám -2kg :grinning: tesím sa ja hrom a uz ani svalovku nemám a strasne dobre sa cítim.
Kazdý den spravím 4km na korculiach .
30. máj 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok