• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
30. máj 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No holky, předhánite se která je z vás větši velryba, ale namně nemáte bo já vážim 90 Kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: , boky mám kolem 120 cm, ani přesně nevím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Psychicky s epřipravuji tento týden, přestala jsem jíst sladké, jím pětkrát denně, a začínám snižovat porce. Až mi dojde digitální váha na jídlom tak začnu vážit. Jsem absolutně nesportovní typ, trdím že : sportem k trvalé invaliditě, hraju akorát beachvolejbal, jednou týdně. Ale koupila jsem si krokoměr, takže denně nachodím asi 6 km.
Tak jsem zvědavá jak to půjde, když začnu naplno, zítra si dám jahodové knedlíky a konec- Doufám, že tady občas napíšete nějaký recept, co se vám osvědčilo.
Tak s chutí do toho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. máj 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker-no co ty vies...mozno sme sa niekdedy stretli svet je mali :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m311...... tým beachom si si ma získala :wink: A piješ tekutiny? To je dosť veľký problém, ako sme sa tu zhodli :sweat_smile: Ale naozaj to pomáha - mám chuť na niečo napijem sa a rýchlo idem niečo robiť
A prestala som dojedať po malých :sweat_smile: :grinning:
30. máj 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak ja idem uz radsej bru lebo mam sto chuti vrhnut sa na ladnicku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú danny
30. máj 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej moni nedalo mi neodpisat ked som ta tu zbadala...nova fotto v pase...nadhera to si ty...len kukam kto to tam je na tej fotto :wink: Pristane Ti to tam.... :wink:
a teraz uz vazne bru :pensive:
30. máj 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, to je stará fotka, dnes som sa boal dať ostrihať, tak poto mhodím nové foto...
30. máj 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja sa opýtam na rovinu, má tu niektorá okolo 163 cm a 60 kg? Iba tak, aby som sa mala s kým porovnávat... :wink:
30. máj 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy ste sa zase rozpísali :grinning:
stiki, tiež som prestala dojedať po deťoch a dnes ked som pozerala panelák, tak sa tam ten imro napchával kukuričnými chrumkami tak dlho, že som zopár potiahla deťom :sweat_smile: ja viem, idem sa hanbiť do kúta :pensive:

hviezda, podobné výšky v tabulke sú, ale na kilečká si musíš počkať, kým kuki zverejní tabulku s mierami :grinning:
30. máj 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som zabudla, baby, vyzerá to tak, že budeme chodiť spávať "so sliepkami" aby sme necítili hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak prajem dobrú noc :wink:
30. máj 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezda, ja ám 166 a 58,5 kjg nenapapaná a vyprázdnená... :grinning:
30. máj 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, to sa neráta, ty si už schudnutá :grinning:
30. máj 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte Ťa podráždim, pás mám 70 cm :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa neviem k tej tabuľke dostat... :frowning2:
30. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEM Cesi si zlatá, len ešte neviem ako tam dopíšem seba ako si vypočítam BMI... nehnevajsa, že Ta otravujem...
30. máj 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezda, pošli IP kukenzi, ona to dopľňa :wink:
30. máj 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko "velrybky" :grinning: :wink:
tak ake boli sny? dufam, ze nie moc sladke? :grinning:

hviezda - ja mam 162 cm a donedavna 59 kg...ale uz 3-ti den papam pravidelne a mensie porcie a mam od vcera 57,5 kg :confused: :wink:
31. máj 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte spolutrpiteľky :slight_smile: :wink: Tohto víkendu sa obávam :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes ideme doobeda do mesta a asi sa tam aj napapáme :sweat_smile: Nestihla by som uvariť :stuck_out_tongue_closed_eyes: (výhovorka) a zajtra má malá rok... robím síce len obloženú misu, ale ja som veľmi na suché salámy a syry a tak :pensive: . No aspoň sa budem snažiť nejesť za desiatich :sweat_smile: :grinning:
31. máj 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kočky :grinning: alebo budúce kočky? :sweat_smile: ale čo, aj velká riť vie očariť :grinning: takže kočky :grinning:

ja dnes robím sekanú a tú milujem, nezrieknem sa jej, ale dám si menej :sweat_smile: ale musím sa pochváliť, že som sa ani nedotkla dukátových buchtičiek- ani som to nedojedala po malej :sunglasses: avčera som robila rodine vianočke, zatiaľ jej úspešne odolávam. keby nebolo tejto témy a vás spúolutrpiteliek, tak si určite dám :sweat_smile: :grinning:
31. máj 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! julova Ty si na tom lepšie ako ja, tak Ta musím dobehnút... :wink:
31. máj 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezda, aspoň máš motiváciu avidíš, že sa to dá :wink:
31. máj 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:

Two days to go! :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hviezdaa. :wink:
Ja musím dobehnúť Teba :grinning: :grinning: :grinning: , ja mám 163 cm a 68 kg :angry: :angry: :angry:
31. máj 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, tak tomu hovorim motivacia ... ide sa tu sutazit :wink:
31. máj 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny dnik:slight_smile:
tak ako? ja som sa dnes dozrala... na ranajky 3 rohliky :angry: s maslom, salamou a zeleninou... este ze som sa mala cim utesit, ze zeleninu k tomu papam :grinning: :grinning: ale teraz mam asi dost do poobedia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :zipper_mouth: ved uvidim. u nas je take teplo, ze sa cloveku ani pohnut nechce. :confounded: keby bol bazenik, vodicka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, tak zajtra dáš len 2 rožky a v pondelok už len jeden :grinning:
31. máj 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, myslis? v pondelok dam len kavicku... :sunglasses: teda ak nebudem umierat od hladu :grinning: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :grinning:
31. máj 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok