• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
pengi, neblázni, jeden rožok, najlepšie grahamový alebo celozrnný si daj, raňajky sú najdôležitejšie, určite nebud iba na káve :wink:
31. máj 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengui - ne ne ne...pekne pravidelnost musi byt :wink:
31. máj 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, dobre.... :wink: to su asi len moje silne slova, ale ked "dojde na lamanie chleba"... :grinning: :grinning:
31. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela skusit tu junovkovej dietku :wink: :sunglasses: len ako sa poznam... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, babulky, idem sa poprechadzat po zahradke, nech mam aspon nejaky pohyb na doobedie :slight_smile:
31. máj 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mam trocha cas tak vam pisem ,dnes idem korculovat az vecer lebo je strasne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dakujem za povzbudenie kocky mam radost,aj ja vam vsetkym prajem nech schudnete ale zmierov a hlavne zdravo :wink:
Niekto sa ma pítal kolko som pribrala za tehu ja som mala 67kg ,pribrala som na 83 ked som isla rodit, s malou mi odyslo 8 kg ale cez vianoce som pribrala 6kg takze tak.
Teraz mám takých 75 a chcem ist na tých 67 ked pojde aj viac budem len rada.
Moja výška je 171cm . :sweat_smile:
31. máj 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, tak sme na to podobne, ja mám 174cm a 74 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :sunglasses:
a ja mám 167 a 67kg.Skoro sme na tom rovnako vesi.Len iné hodnoty :slight_smile:
31. máj 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bystri :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už mám taktiku od pondelka....
budem papkať každé 4 hodinky málo.Naberiem si do synovej misky, aby som mala mierku. No a častejšie budem vonku. A každý den povysávam(ale okná nebudem každý den umývať :grinning: ).
No hádam na začiatok stačí. A ešte vyradím sladkosti - moju naj vášeň :frowning2:
31. máj 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bystri na začiatok to určite stačí, ja trénujem už tretí deň a robím to rovnako(až na to vysávanie :grinning: ). naberám si na malý tanier a medzi jedlami pijem veľa vody :grinning: akurát sa mi nedarí jesť 5 krát denne ale 3 -4, lebo potom nestiham najesť sa do 17.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za 2 dni mám 1kg dole :slight_smile: ináč si neodopriem ani zemiaky ani ryžu, len jem menšie množstvo :slight_smile:
31. máj 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi..však aj ja budem všetko drúzgať. Dokonca aj biele pečivo. :slight_smile:
a ani ja by som kazdý den nevysávala keby sme mali trojizbák.Ale garzonku povysávam jedna radosť :wink: :grinning:
31. máj 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi..takže už máš kilečko dole? Júúj závidím...dúfam že aj mne to takto rýchlo bude klesať a za 2 týždne budem fešandica :grinning: :grinning:
31. máj 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bystri, tak ked sa už rozbehneš, tak môžeš prísť povysávať aj k nám :grinning:

no, mám a veľmi sa z toho teším, ale uvidím či aj zajtra bude dole, ved vieš ako to chodí, jeden deň tak a druhý tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tiež som celkom vylúčila sladkosti, len do rannej kávy si jednu lyžičku cukru neodpustím :slight_smile:
31. máj 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte baby :sunglasses:
31. máj 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som tu len tak na skok...chcem sa opytat kde si meriate pas presne pretoze ja som si stale myslela ze sa meria na pupkom a ten sa sprvanosti ako som to vycitala na nete 2 cm pod pupkom
:confused:
31. máj 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj navik - tak ako? citis sa ako kristus? :confused: :zipper_mouth: :grinning: :wink:

precitaj si stranu 38-39, tam sme to rozoberali...dala som aj nejake linky - a vsade je to inak :grinning:...ale spravidla je to to najtensie miesto...ale u mna uz take ani nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :wink:
31. máj 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja to s tym meranim fakt sibem :grinning: , aj tak sa po kazdy krat odmeriam inde, takze vypovedacia schopnost mojich udajov bude stat asi za ho... pre mna su mierkou moje rifle, spiace v skrini, ked som mala okolo 50kg, takze ked ich obleciem vobec cez stehna, bude dobre :grinning:
inac hviezda, ja som na tom podobne: 165cm/62kg. inac dnes som zjedla pol magnum-u, druhu som nestihala, lebo sa mi dieta v parku hlasilo, ze mam utekat kojit :grinning:
31. máj 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli tak nejako sa fkat citim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

idme mrknut kym vsetky troje detvaky spia :grinning: :grinning: bo tom uz nebudem stihat ideme na xalupu ku svokrovcom..uff nejako to prezijem :sweat_smile: :grinning:
31. máj 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi - a to kde si tie kg pozbierala? :confused: :grinning: tak Ty mas potom fakt super fotky.... bo na mne tie kg vidno, aj keby som bola oblecena v skafandri :grinning:
31. máj 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj na mne vidno :confused:, sak ja sa bojim aj tricko na seba dat :astonished: a nazbierala som jednak v tehu a potom aj pred nieco :rolling_eyes:
31. máj 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie ze by som bez tricka vyzerala lepsie... :grinning:
31. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: detto :grinning:
31. máj 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera bola u nas teta-mamina segra a ta je na 90-dnovke...a som nechapala...za 43 dni 10 kg dole...ale ona mala z coho a je to teda na nej vidiet...uplne super...som zvedava, ako bude na konci...ale fakt ze vyrazna zmena :sunglasses: :wink:
31. máj 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , ako sa to eviduje , alebo na akom principe idete chudnut ?
31. máj 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka - kazda podla seba, tu sa budeme povzbudzovat navzajom - chvalit sa aj karhat za "sladke prehresky" :wink:...je na Tebe aku formu zvolis, ci zmenu stravovania, resp. nejaku dietu alebo sport...ide o to, aby si v tom nebola sama :wink:...a do zajtra najneskor treba do IP kukenzi (to je nick :wink: ) poslat zatial vysku a v pondelok rano, kedy zaciname sa jej poslu "cerstve" udaje - vaha, hrudnik, pas boky...tabulku najdes pod nickom druhyjun - a ta sa bude kazdy tyzden doplnat, kedze v pondelok sa vzdy budeme vazit a merat a posielat kuki nove udaje :wink:
31. máj 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :grinning: ahoj zuzulík :wink: aj ja sa pridávam..síce od zajtra..lebo máme stávku smaminou :grinning:
31. máj 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my začíname zajtra s 90 dnovkou...kamoška zhodila za mesiac 8 kilo :confused: :sweat_smile:
31. máj 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby. Čítam, že niektoré už pekne chudnú :wink: Ale vie to perfektne povzbudiť, keď čítam, ako ktorá zhodila a na diaľku sa "podržíme" :wink: Ja len na skok, idem za malou - zobudila sa a potom športovať von - ohnutá s ňou chodiť :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lucik :grinning:...tak super...tak posli IP kukenzi zatial s vyskou :wink: :grinning:
31. máj 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok