• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Pred rokom to bolo naopak, ja som mala zmrzlinu a malá žužlala kornútok. Ale tomu asi odolám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2008 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: tak som velmi rada ze sa otvorila takato tema, pridavam sa k vam, doteraz som nemala pevnu volu na ziadnu dietu ale rada by som sa uz konecne zacala zdravsie stravovat a cvicit :sweat_smile:
kedy sa budu posielat tie udaje do tabulky a komu? :confused: :slight_smile:
27. máj 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lennie ahojky...som rada ze sa aj ty pridavas... :wink:
27. máj 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lennie7...kukenzi zbiera osoby a ich výšku-teda zatiaľ len výšku....potom ostatné...v pondelok. :grinning: :grinning: a inak vitaj!
27. máj 2008 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lennie7, do pondelka rána by si mala mať odovzdané u kukenzi cez IP výšku, váhu, obvod hrudníka, pása a bokov a potm vždy na ďalší pondelok ráno, najskôr do 8.00 sa budú priebežné hodnoty ku nej posielať a vždy v pondelok večer bude tabuľka... čo ja viem o 22.00, také slávnostné vyhodnocovanie :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

aj ja sa pridavam, ale mam taky mensi problem...od 10.6. ideme na dovolenku...dostanem hned nejaky fyzicky trest??? :confused:
27. máj 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj, ja sa teším ako malá, som zvedavá ako nám ti pôjde :confused: :dizzy_face:

leteku, veď tie brušáky, to bude taký "sicher", aby sme sa zase nemuseli úplne tuto týrať...čo zhrešíme odcvičíme a tak to bude vlastne v poriadku :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja nechem zrat :grinning:...ale netusim ako zacat - co jest, kedy kolko atd...pri mojej malej niekedy "obedujem" o 15:30 :zipper_mouth: :frowning2:...rada by som sa k Vam pridala. Vyzera to tu na dobru partiu :wink:...aj mi niektora poradite ako na to? som total laik - nikdy som nedietovala a ani nechudla :pensive:
baby dakujem, tak jej idem napisat ip :slight_smile: a bude to aj nejak obmedzene kolko krat za den mame jest ci sa len kazddy podla seba bude stravovat? :slight_smile:
autor
lucik, musíš sa tam niekde pripojiť :grinning: :grinning:
co mam poslat kuki?
zatial iba vysku a v pondelok (po nasom zracom vikende) aj vahu?
27. máj 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lennie, každá podľa seba + sa môžeme inšpirovať, že čo kto zdravé papá, ako pripravuje a tak...a keď si dáš horalku, tak sa prídeš priznať a my ti dáme, že musíš si dať 20 klikov a 30 brušákov a je ti odpustené :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julova, ja tiež neviem, že čo konkrétne, len sa budem snažiť zaťial obmedziť také veľké nezdravosti postupne a potom sa uvidí :wink:
27. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz - tak to je asi to najtazsie :wink:...a moze sa nieco sladke? aj fit tycinky su hriech? :grinning:...sladke napoje nemusim - a zeleny ladovy caj (sem tam) je tiez bleee? :confused: :sweat_smile: :grinning:
27. máj 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova...fit tyčinky sa hádam môžu. A ja rátam aj s tým, že sojove rezy tiež môžme. či nie? :frowning2:
27. máj 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... ako sa tu to pekne rozbehlo ... vecer sa musim pomerat :wink:

Len chcem potesit maminky, co koja, ze ja plne kojim a behavam a cvicim od nejakeho druheho mesiaca malinkej a ona je v pohodicke ... len samozrejme treba zacinam pomaly, ale teraz uz idem naplno :dizzy_face:
27. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bystricanka - dufam :grinning:...a ja neviem klamat, takze urcite prezradim vsetky hriechy :grinning:...ale budem sa snazit ich mat co najmenej...bo este sem tam citim jazvu :zipper_mouth: ...tak aby som sa "nedokalicila" kvoli nejakej cokolade :angry: :grinning:
27. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem hrozienka to môžem že? :confused: :sweat_smile:
27. máj 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ráta do ovocia že? (myslím tie sušené)
27. máj 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bystricanka ... aj ja milujem sojove rezy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
Ako to tu vidim, tak tu len budeme riesit prehresky a prislusne tresty :grinning: ... ale to zase znamena, ze budeme brusakovat o 100 dusu :grinning:
27. máj 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/ako-som-schudla/

skúste kliknúť sem na tento link, možno si z tadiaľ niečo vyberiete...Vlastne tam na pravej strane máte rôzne témy-delená strava, fajčenie a priberanie, probiotiká, pitný režim, zdravá strava, lieky na chudnutie a podobne, čo koho zaujíma, nech si pozrie... ale vlastne toto je úvod tejto stránky, ktorý vyzerá zaujímavo, hlavne tie foto!!!

http://www.chudnutie-ako.sk/
27. máj 2008 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
volám sa biela, a mám nadváhu.
pekne som sa predstavila??? :grinning:
idem do toho s vami.
27. máj 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovorilo sa tu aj, že koľko vážíme?
27. máj 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela - nehovorilo...ale posli miery do IP kukenzi (vyska, vaha, pas, boky, hrudnik) - bude robit tabulku a tusim kazdy pondelok potom budeme obnovovat udaje a uvidime, ci sa "nieco deje" :wink:...a pekne si sa predstavila :grinning:
27. máj 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela, ako na nejakej terapii závislákov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, to ako na tých stretnutiach anonymných alkoholikov. :grinning:
julova, máme rovnako staré bábätká
27. máj 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela, vy máte s júlovou rovnako staré bábetká a my máme zase rovnaké návliečky na periny :grinning: :grinning: :grinning: My sme ich dostali ako svadobný dar :grinning: :wink:
27. máj 2008 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, čteš mi myšlienky
27. máj 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bábätká...sorry :zipper_mouth:
27. máj 2008 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok