Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

dada2007
27. máj 2008

biela 😵 😉

biela
27. máj 2008

a musím napísať pravdu 😀 😀 😀
idem na to. musím sa zmerať. a kde sa to bude zverejňovať? cez ip? aby som nemala hanbu na celom koníkovi 🙄

julova
27. máj 2008

biela - ste o 4 dni starsi 😵 😉

julova
27. máj 2008

biela - asi to bude tabulka a "bohuzial" to asi bude aj v albume 😀 😉...ale co...nikoho si nevsimaj...co aka hanba...dolezite je odhodlanie a chut 😉...ja mam este od porodu brucho ako sv..na 🙄 😀

no u nas to s tym odhodlanim bude (zo zaciatku) tazke...dufam, ze ma MM bude podporovat...on je taky chrdy pahyl...dokaze tolko srotovat...a stale je pahyl 😀...tak dufam, ze ma nebude "provokovat" 😝

biela
27. máj 2008

ja som len v pase pozerala, nie detail. dik za upresnenie, julova 😅

julova
27. máj 2008

a ked sa zmerias, tak to posli cez IP kukenzi a ona (asi) urobi tabulku do svojho albumu 😉

dada2007
27. máj 2008

biela, teraz jej máme poslať len výšku....a ona si do pondelku zostaví tabuľku s menami a výškami a po pondelkovom ráne, kedy sa zmeriame a zvážime, pošleme jej údaje, tak ona tú tabuĺku doplní....
myslím, že ju bude mať vo svojom albume, po prípade sa niečo založí...

biela
27. máj 2008

juj to nie je dobré do albumu, najlepšie keby sme len my čo sme tam mali prístup k takýmto dôverným info 😉
to bol len návrh, no prispôsobím sa.

dada2007
27. máj 2008

biela...to sa asi nedá 😉 😉

elise
27. máj 2008

ešte že nemusíme dať fotky v plavkách takto je to lepšie ked tam bude váha a výška 😉

julova
27. máj 2008

a aku mate pred sebou metu v kg? 😀...ja asi 6-8 kg 😒

elise
27. máj 2008

ja takých 7 kg by bolo fajn 😉

harmi
27. máj 2008

jeej baby, kolko nas uz je.tesim sa ze sa budeme navzajom povzbudzovat 😵

ano veru bude to verejne ta tabulka. 😉 😝 ja sama musim bojovat s vlastnou hanbou ked budu zverejnene moje miery, ale aspon budem so sebou nieco robit, lebo mi je zle ked sa pozriem na seba do zrkadla ze kolko som pribrala a je nacase skoncovat s tym.

julova- moj muz je tiez presny opak.ako si napisala chrdy pahyl 😀 ktory moze vsetko zosrotovat a nepriberie.on by chcel velmi pribrat.

biela
27. máj 2008

julova, keby som ja schudla 6-8 kg, ani by to vidieť nebolo.
ozaj baby a kojíte ešte? lebo ja kojím. a aj som skúšala 3 týždne cvičiť, no som prestala, lebo som mala zdravotné problémy. ale už som zase ok, tak môžem začať cvičiť.

dada2007
27. máj 2008

no už nás bude niečo cez 20 😀 😀 😀
Moja méta? Cca 14kg 😒 😕

julova
27. máj 2008

harmi - veru...toho mojho lepsie satit ako zivit 😀...najhorsie, ze on "musi" aj vecer, ked pride z prace a to je daleko po 18-tej...chjooo...a on je taky starostlivy, ze sa vzdy opyta..."urobim nieco aj Tebe"? 😀

a ked sa niekto bude "pohorsovat" nad nasimi mierami, tak si to nebudeme vsimat...a snad nam nebude niekto vypisovat vysmesne IP 😀

ja mam este od porodu asi 3 kg k vahe, s ktorou som otehotnela...ale chcela by som zhodit viac...
harmi - presne...dufam, ze uz sa nastartujem, lebo ten pohlad niekedy "boli"...obzvlast ked sa ide "medzi ludi" kym som doma s malou v teplaaakoch a maxitricku, tak to nie je az tak tragicke, resp. nie je casu na zalospevy 😀...ale nechce sa mi obnovovat cely satnik - a malo nohavic veru zapnem...ved z materskej sa ani neda tolko pokupit...takze snad budeme uspesne 😵

ja uz nekojim asi dva mesiace 😔

harmi
27. máj 2008

ja chcem pomaly schudnut asi takych 20 kg, zavidim tym ktorym staci 5-6 kg.

elise
27. máj 2008

ja ešte stále kojím 😉

dada2007
27. máj 2008

biela aj ja ešte kojím 😎

julova
27. máj 2008

juj zlate casy kojenia...to bolo snad jedine obdobie, kedy som mala prsia 🤐 😀 ...a ked som dokojila, som tam ako pred tehu...vsetko mi padlo od pasa dolu 😠 😠 😀

julova
27. máj 2008

baby - a nemohla by tato tema byt aj na cz-konikovi? lebo mam zo spolocneho terminu spolubojovnicku 😅 😉 ...tiez by sa chcela prihlasit, ale teraz pozeram, ze sme len na slovenskom konikovi 😨

biela
27. máj 2008

ja by som potrebovala schudnúť min 20 kg, no stačilo by aj 10.
ja som si myslela, ako to po pôrode pôjde fajn dole. všetci hovorili schudneš raz dva, budeš kojiť, ponocovať, budeš strhaná, a kilá pôjdu dole saméé.. no opak je pravdou. môj oliverko je dobručký, spinká celú noc, takže že by som bola zničená sa nedá povedať. som spokojná rozkysnutá mamina.
ale za dva mesiace idem na svadbu a musím s tým niečo urobiť.
baby čo kojíte ako cvičíte? elise a dada? aj ostatné ...

dada2007
27. máj 2008

harmi, som rada, že je tu aj zastúpenie takých, ktoré chcú schudnúť 10,15 či 20 kg. Ja pokiaľ sa mi podarí schudnúť tých cca 14 a bude sa dariť, pôjdem ďalej....uvidím.
Ale hovoríme tu len v hádankách a aj tak o týždeň uvidíte-uvidíme kto koľko váži. Takže .....
pred tehu som pribrala, neviem prečo 😕 😀 asi som moc papala na rovných 70kg, počas tehu +20kg, to znamená rodiť som šla ako 90kilová a 160cm 😲 😠 😠 malý sud!!! Už z pôrodnice som došla a 10kg ľahšia a 6 som zhodila nasledujúce mesiace. Teraz mám striedavo-oblačno 73-74.....Moja méta 14kg to znamená v cieľovej rovinke by malo byť 60 😀 😀 😀 😀
fu...a je to zo mňa vonku... 😅 😅

dada2007
27. máj 2008

aj biela chce schúdnú viac!!! No super!!!

dada2007
27. máj 2008

Mimochodom s manželom som sa spoznala pred 6 rokmi ako 55kg 😅 😅 😅

bihan
27. máj 2008

Čau kočky.. ja budem asi len tak nezaujato nakukovať, lebo tabuľkovanie ma šialene demotivuje 😅 hlavne ke´d vidím, že niekto chudne rýchlo a mne to ide pomaly... Moje tempo od konca šesťonedelia je tak 1,5kilečka za mesiac, pretože ma nebaví držať nejakú diétu a zmrzlinku a čoko koláčiky si z času na čas neodpustím...

A hlavne nemám žiadnu métu.. chcem chudnúť, kým nebudem so sebou spokojná, ale to bude ešte dlllllllho trvať 😉

biela
27. máj 2008

julova, my s mužom o ôsmej večer keď malý zaspí pozrieme na seba a tak opatrne že "čo si dáme?" 😉

elise
27. máj 2008

biela ja kalanetiku zaberá ale stráááááášne pomaly 😒

julova
27. máj 2008

http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/chudn...

baby - tak za zmrzlinu hadam nebudeme musiet brusakovat 😅 😀 😉

biela
27. máj 2008

dada, ja som ešte pred dvoma rokmi mala 55kg, teraz 84. pred rokom a pol som prestala fajčiť a išlo to rapídne hore...
pred tehu som mala 74 kg pribrala som ešte 20 kilov a ostalo mi 10.