Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
1. jún 2008

Jéééj VIVI ahóóój 😀 Teba rada vidím 😉 Ja sa sem asi šuchnem, hádam sa ešte vmestím 😀 Lebo na tých dvoch témach, kam chodíme to akosi stojí. Babuľky asi chytajú bronz. Aj ja chytám. Štíhlu líniu. Ešte som len na chvoste, ale veď ja jej chytím aj tú hlavu tvrdohlavú, aby sa už konečne prilepila aj na mňa 🙂 Tak sem niekedy nakukni, o.k?

lekno
1. jún 2008

Veď aj to občas treba Juni 😝 😉

m311293
1. jún 2008

vivien a to si jak dokázala?n myslím že by si mohla být naše guru, a přihodit nějakou radu, recept

m311293
1. jún 2008

Júlová, chtěla jsem si přečíst tvůj příspěvěk o tom co jíš, ale moc moc stránek. Tak mi napiš co děláš a jak to děláš, myslím že se to hodíi ostatním pozdějším příchozím 😀

anmary
1. jún 2008

vivien, m311293 má pravdu! 😉

vladkaz1
1. jún 2008

Ahojte tak debata sa rozbehla 🙂 😕
Ja nemám zatial prehresok ,ale dnes som piekla kroasany este su vrele tak uvidíme co to somnou spraví 😀
Inak vcera som spravila len 2km na korculiach som dostala menzes a nedalo sa mi 😝
U nás je strasne horko sa dnes roztopíme.
Co budete dnes variť?

lubu
1. jún 2008

Aojte babule 😉
tak ja som začala dnes respektíve my s maminou...najvačší problém u mna handry 😝 , všeto od vlani malé..nezapnem 🙄 ...ale hádam to pojde dole...čo už s tehtenstvom kilá pribudnu atažko ubudnú 😝 😀 ...ale nevadí ved sme dáke baby a my to zvládneme 😀

všetkým pekný DD a ešte čo začínate od zajtra tak si doprajte 😉

ja som včera zožrala pol plechu jahodových rezov 😀 😀 😀

penguin1
1. jún 2008

ahojte!
posledny dnik na riadnu papu 😎 😝 ja som zdlabla na obedik riadny rezen so zemiakmi... no na zajtra uz mam nachystane kuracie prsicko a zeleninku 😎 😎 😵 😵 a vcera vecer som tomu este riadne nasadila korunu... ako som tak pozerala telku, dosla mi chut na sladke... a? zozrala som komplet bonbonieru... 😠 😠 😠 😖 😖 😲 😲 🤐 🙄 😝 ja som ani nevnimala, a bola cela prec... stratila sa... 😀 😀 😀 😅 😅 🙄 🤐 🤐 no od zajtra sa nic nestrati... objednala som bodyguarda. ale zas na druhej strane, este ze som ju zozrala vcera, aspon nebude pokusat zajtra 😉 😀 😀

penguin1
1. jún 2008

vivi, pekne sa ti dari! aj drzis konkretnu dietu? ci sa len obmedzujes?
a deturencom krasny den deti 😵 😵 😵

biela
1. jún 2008

penguin, ja som včera dostala na meniny bonboniéru a nepadla celá, ale polovičku som dala... a dnes ma čaká druhá polovica. 😀

sticker
1. jún 2008

Ahojte 😉 . Čítam, že sa všetky tešíme na tú "drezúru" 😀 . Ja dnes na milión percent nebudem diétovať 😅 Bola som pre tortu a cestou mi tak tiekli slinky.....Určite si dám a keďže je čokoládová, tak si dám naozaj dosť 😅 . Ale zase si nedám si z misy a je to 😅
No a zajtra sa zmerám a budem nadávať 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
1. jún 2008

😀 😀 nenadávaj si 😉

pimpa
1. jún 2008

Ahojte
dnes je nadherne.
Zacala som s tym korculovanim a vcera som bola jazdit, presla som 6 km a dnes dalsich 6 km. Budem sa k tomu snazit vecer uz nejest a snad kila pojdu dole. 😀
Ale vecer sme boli s manzelikom na zmrzke, tak som to trochu poskvrnila 😝

pimpa
1. jún 2008

Kam ste vsetky zmizli?

julova
1. jún 2008

pimpa - asi maskrtia do prasknutia, kym mozu - posledny den 😉 😀

penguin1
1. jún 2008

pimpa, ja som tuu 😉 som si dala poobednu prechadzku 😎

penguin1
1. jún 2008

julova, skoro pravda... som sa vratila, a suchla si druhy obed... 😀 😝
baby, mozem sladit umelym sladidlom? bo ja kavu horku nemozem... 😲 🤐

vesi
1. jún 2008

pengi, môžeš, aj ja budem, alebo si kúpim ten trstinový cukor, vždy je to lepšie ako obyčajný 😀 vážne rozmýšľam, že si ešte dám dnes niečo sladké 😅 , lebo od zajtra už naostro 😀

dnes som si doniesla od budúcej švagrinky 2dvd-čka s aerobikom, tak asi dám na skúšku aspoň 20 minút 😝

sticker
1. jún 2008

Uf, baby - je mi zle 😝 😠 . No bolo mi to treba! Ale dóóóbra bola tortička. Aj tie salámy, aj olivy, aj..............no škoda reči 😀 😀 😀 😀 😀

penguin1
1. jún 2008

mnam,,, 😀 sticki, take chute si mi narobila... 😀 😝 😝 vesi, a ake mas aerobiky? joj, ja nemam nic take, ale moc by som chcela... musim daco poriesit... 😎 ale mam pilatesa, len to je take natahovanie, neviem, ci to pomaha aj zhodit. to asi skor spevnuje... 😉 😎

vesi
1. jún 2008

pengi, sú to nejaké madarské, iný jazyk tam nie je 😝 , ale pri tej makačke sa to stratí, asi si k tomu budem ešte púšťať hudbu, ved aj tak nerozumiem ani slovo 😀 teraz som dala 20 min a som mokrá ako myš, postupne budem pridávať, nechcem to prehnaťhned na začiatku a ešte budem mať celý tt telocvik, ráno budem voziť nikolku do škôlky na bicykli a to teda dá zabrať 😝

idem si dať sprchu a večeru 😀

penguin1
1. jún 2008

no, ja som kazdy den tiez na bic, ale len pijanko 😎 a od zajtra pridam vecer par brusakov a tak... 😎 😎 😝 😵

penguin1
1. jún 2008

oki, idem si trosku relaxovat a tesit sa na zajtra... 😀 😀 😵 😵

pimpa
1. jún 2008

mna len napadlo, ze caje roibos maju napisane v navode, ze su aj spalovace tuku, tak keby sme do toho nasho odtucnovania zahrnuli aj ich, mozno by to zabralo 🙂
Tak baby, zajtra zaciname 😅

monkula
1. jún 2008

Výborný čaj na chudnutoe je čaj Pu-erh 😉

julova
1. jún 2008

veru pu-erh je fajn 🙂...len keby nechutil ako hlina 😝 😀

anmary
1. jún 2008

Zrobili ste mi chuťky. Idem si dať šalát a rezeň - veď posledný deň 😝 Radšej si ho dám dnes ako zajtra. Dúfam, že to vydržím, lebo moja pevná vôľa a optimizmus je už na bode mrazu 😠 😠 😠

sticker
1. jún 2008

No mne nechutil roibos. Ešte ho mám doma a nedokážem ho minúť 😝 Ja si robím zimný s echinaceou od He...x 😅 . A momentálne mám vedľa seba nedopitú fľašu šampanského 😀 😀 😀 Deti zaspali a mm je v robote a tak neviem, čo s tou fľašou. Lebo zajtra sa mi bude ťažko chudnúť. A keď otvorím chladničku kričia tam dve torty 😀 😀 😀
Budem ponúkať susedom 😅 😉

penguin1
1. jún 2008

sticki, tak sup sup, zjest ich 😀 😀 😀 ja som si dala dalsie kolecko na biku, ty brdo, ako sa citim... za jedno ako znovuzrodena... 😎 a za druhe, akoby ma nahanali... nevladzem sa ani pohnut 😀 😀 a to od zajtra idem mat na dennom poriadku. a uz nie len pianko po rovinke, ale riadne kopceky 😀 😀 😀 😎 😝
joj, idem dat sprchu a riadnu veceru, ved naposledy... 😝 😀 🤐 😵

julova
1. jún 2008

všetky sa už psychicky pripravujete na zajtra? 😕 😕 😀