• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
junovka - ja som ju držala, fakt som schudla 8 kg, ale aj som ich opat nabrala, vobec mi nevyhovovala, lebo sa mi zdá dost drastická.Ale zase moja kolegyna schudla tiež 20 kil z nej, takže je to individuálne.Ale samozrejme ti držím palce :wink: a aj všetkým.
Ja som na 90 dnovke už v polovici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ranajkujem o 9h, obedujem o 13 a veceram o 17h....taze m3...da sa :wink:
Stick, ty mas 68 kg??,lebo neni dobre vidiet v tabulke :confused: ...alebo ja som uz dajaka slepa?? :confused: :sweat_smile:
2. jún 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno junovka - hrozných 68 :angry: :frowning2: Sa Ti to zdá málo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A BMI mám vyššie o 0,17 tuším - tak nejako :slight_smile:
2. jún 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej a mne tam zmizla vaha. kukenzi, mas ip :wink:
2. jún 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dietovky :wink: no, junovka, neviem ci dnes s tebou zacinam :angry: prave som zjedla tanier hraskovej polievky... ale na ranajky len kavicku :dizzy_face: olovrant si dam asi ovocie a veceru neviem, mozno jogurtik... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne najviac chuti jest doobeda, potom uz nie... :sunglasses:
no, mate co hovorit, 60 kg heerecky :grinning: :grinning: ja mam 175 cm a vazim 90 kg (fuj, ani som to napisat nevedela, takto verejne... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :rolling_eyes: )
to treba aj hrudnik merat? jooooj... :grinning: :sunglasses:
ooo- ty sa mas... inak vzdy som zavidela babam s malymi lentilkami... bo nemaju ziadnu starost co sa behania tyka, a o spanku na bruchu ani nehovorim :grinning: :grinning: :grinning: ja ked sa otocim na brucho, pol hodinu hladam polohu, kam ich ulozim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penguin1 - nezavid, take male cicky by si nechcela :wink: :grinning:
2. jún 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penq :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Ty si teda kopa srandy, naozaj :grinning: Ja neznášam svoj široký chrbát a keď sa vyzlečiem a vidím, že ani nič nie je na pozeranie, plakala by som :frowning2: Nuž, ale čo už Pamela zo mňa nikdy nebude. To len, keď som začínala kojiť....fúúúúú, to bola paráda :grinning:
2. jún 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica - síce zle vidím na tú tabuľku, ale Ty máš len trochu viac na páse, naozaj trochu a si úplne ideálna :sweat_smile: :wink:
2. jún 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker - na to sa ja moc tesim, ze sa nezmestim do ziadnej mojej podprdky :grinning: no mala by som si ist asi spravit nejaky obed, nech neumrem hladom (len keby sa mi chcelo)
penguin, máš taký istý problém ako ja :grinning: aj aj som vždy chcela lentilky, také krááásne podprsenky sa dajú kúpiť...
ja musím veľmi dlho vyberať.
:angry:
kde je ta tabulka???ja nejak nestiham..prave som dobehla z prace...a o 14.00 ucim zas... :sweat_smile:
2. jún 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathalie - v albumoch pod nickom "druhýjún" :wink:
2. jún 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo - dík, si lepšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, videla som tabuľku :frowning2:
sticker - :wink: vediem o prsia :grinning:
sticker, tak to naozaj zle vidis tu tabulku :grinning: , lebo ja pas ani nemam :rolling_eyes:
biela, suhlasiiiiim :angry: vzdy ked uz uz vyzera, ze je velka a obleciem si ju... no hroza... :astonished: :astonished:
2. jún 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada, že nie som jediná medzi 60 kilovými. :grinning:
nič proti vám, kočky. :sweat_smile:
2. jún 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela, penguin - ja tiez na moje fazulky nemozem zohnat ziadnu normalnu, vsetko mi je velke :angry:
2. jún 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biela - vidíš, ja to poriadne nevidím v tej tabuľke, plakať budem až keď sa kuki vráti od rodičov a spraví ju väčšiu :sweat_smile:
Ale veď nebuď smutná..... asi ani jedna tam nemá dôvod sa radovať, veď sme sa dali na chudnutie :unamused: .
A keď sme pri tých "lenilkách" - ooo keď si ich prikryjem dlaňami.....tak ich ani nevidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
2. jún 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš, biela , ako sa Ti dobre škerí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo, naco ti je podprda? :wink: ja ked som doma, a mam istotu, ze nik nepride, beham na "volnobeh"... a jak mi je fajn... :sunglasses: mat male lentilky, nic mi nechyba... :wink:
2. jún 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby, mat lentilky, fazulky, tak ani podprdu nenosim :wink:
2. jún 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penguin - doma beham hore bez, to by som nezniesla podprdku, ale ked niekam idem, tak nemozem len tak...
2. jún 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ide prva kriza... neuveritelna chut na coko :frowning2: :angry: :angry: :confounded: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: co teraz? uz som vypila hektoliter vody a nic... bojim sa, ze ak si nieco nedam, o hodinu sa neovladnem... :angry:
2. jún 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas po ruke nejake susene ovocie? okrem babanov samozrejme
2. jún 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie :zipper_mouth: po ruke mam rajciny, papriku, GRANKO, jogurty, termix, mlieko, aaaaaaa, mam hrozienka susene... moze byt?
2. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem, tie nepapam, lebo nelubim. :unamused:
2. jún 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo skús chrúmať mrkvu :slight_smile: . Neviem, či si v práci, ale ak nie, tak rýchlo choď von.... :grinning:
2. jún 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok