• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
danieli - neboooj...skoro si zvyknes a telo si uz nebude tolko pytat :wink:

caaacorka je hore, tak sa ideme trosku este pohrat, kym pojde nadobro spinkat :wink:...tak zatial kočky :dizzy_face:
2. jún 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik - ani mi nevrav...aj mojho uz je lahsie satit ako zivit :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
2. jún 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co v satach... tie nenosim odkedy som neni mlada :grinning: :grinning: :grinning: ved moje stehna su take nalepene na sebe, ze ma palia ak chodim a nemam gate... :angry: :frowning2: jedine, zeby som si dala tie leginy... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubu?? som kuk tvoju nádhernú dcérušku ...ale pri poslôednej fotke máš napísaný nejaký kix ...nemalo tam náhodou byť že 7 týždňová ??? :slight_smile:
2. jún 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tak ja som sa sice vcera rozhodla, ze sa k vam pridam, ale ked vidim ake ste akcne a kolko pisete, tak ja sa asi radsej aj odhlasujem, nikdy by som nemala sancu vas citat, bola by som furt mimo, bez obrazu a zvuku :frowning2: :dizzy_face:

tak ja asi budem na tom pracovat pomalicky potichucky neverejne a obcas sem nakuknem, drzte sa a vela kileciek a centimetrov dole !
2. jún 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenka nevzdávaj to to je tu nie o písaní ale o chudnutí ..píšeme len preto že tie ktoré sa cítia že by to samé nezvládli hľadajú tu oporu a podporu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...stačí keď sa ozveš raz do týždňa ako sa ti darí :slight_smile: ako ti idú dole kilečká a cenťáky a hodíš nejaký tip alebo fajn receptík čo si papala a je to ...nieje to nič hrozné na dôvod opúšťať nás...však mám pravdu baby :wink: :wink: :wink:
2. jún 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeeeeeeee :wink: jasenka, nech ta ani nenapadne opustit nas.... :angry: :dizzy_face: ako vravi dani, staci raz do tyzdna hodit svoj uspech, ci neuspech-vtedy dostanes sankciu v podobe nejakeho cviku :grinning: :grinning: - a ideme dalej! :wink: :wink:
2. jún 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cavte tak my uz sme doma z vonku a dala som si zmrzku a uz nebudem nic papat iba pit ja sa nechcem triznit z dietami alebo nizkokalorickymi vecami podla mna to nema vyznam lebo ked sa vratim k normalnej strave naberiem este viac..chcem sa naucit iba menej a casto jest a vecer od 6 uz vobec :wink:

mala akurat ceca tak potom si pojdem trosku na steperi za bezkat a vytrast trosku boky na tom rotaci ci jako sa to vola
2. jún 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, baby, mate doma nejake stroje? bo ja nad nejakym premyslam, ale sa obavam, zeby som len ziskala vesiak na oblecko, alebo lapac prachu :grinning: :grinning:
2. jún 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedunecka rotana sa tomu nadáva :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to mate, ake rotany? :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani dakujem noo presne to som myslela :grinning: :grinning: :grinning:

inak sa mi zda ze to nema ziadny ucinok naopak brusko mi rastie stale :sweat_smile: :zipper_mouth: no v tescu maju taky steper na nohy jak na lyziax keby si isla je to dobra vec len keby ma to bavilo aspon tyzden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penguinka to je také kolečko na zem na to sa postavíš a vrtíš riťulkou kolko ti chutí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekne to tvaruje stehná boky a vlastne aj brušné svalstvo
2. jún 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
penguin - mam (manzel mi kupil - asi mi chcel nieco naznacit :slight_smile: ) orbitrek. A je to asi najlepsie z tych domacich strojov - radil sa o tom s jednou fyzioterapeutkou a ona mu to odporucila.
Len treba k tomu aj pevnu volu a ta k tomu nebola pribalena.
Pozeram, ze niektore idete na to chudnutie pekne radikalne. Ja aj kvoli kojeniu radsej pomalsie. Na zaciatok mi staci, ze nebudem jest sladkosti, okrem ovocia a nejakych domacich a po siedmej uz nejest. Plus dva dni cvicit, treti den oddych. Uvidim ako to pojde a postupne pritvrdim.
2. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedunecka má to účinky len musíš na tej rotane makať nie 300 ako je písané v tom návode to som robila ked som ju skúšala prvýkrát ale teraz robím aj 1000 a striedam raz na nej stojím a potom si čupnem vlastne ako keď zjazduješ na lyžiach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: makačka ale stojí za to
2. jún 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo kam klesáme ?? vyťahujem až zo dna stránky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak..my sme sa stihli zahrajkat, pokadit riadne a uz spinkame :wink:...ja som si ohriala veceru - chystala som si uz vcera vecer...a teraz papam :wink:
2. jún 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť juli
2. jún 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze to je des ta pecenova pasteka s cibulku tak na mna kricali z xladnicky ze som im musela ist zavriet usta a teraz zas krici na mna moje bruxo ze mi to nebolo treba :angry: :angry: no ja sa asi zblaznim

ideme s heidinku osprskovat a kukat panelak za xvilku

no a dani to si akoze pocitas kolko spravis?? :confused: ja som minule vydrzala 20min.
2. jún 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danieli, to stihas aj pocitat? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: uz viem, co myslite... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, nateraz mam co robit vonku, a na jesen uz daco poriesim... :wink:
2. jún 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, mne celý deň nesšiel internet, normálne som z toho bola na nervy :angry: , len čo dám deti spať, tak si vás prečítam :grinning:
2. jún 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, toto?

http://www.najlacnejsisport.sk/rotana-magnetic-p-280.html

neni to nejake male? :grinning: no ale je tam nosnost 100 kg, este som v limite... :grinning: :grinning: tusim to objednaaaam :dizzy_face:
2. jún 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani - dakujem...chutilo :grinning:...len dnesok som mala casovo posunuty, lebo cez obed som bola s malou u doktorky...tak neviem...este by som si nieco dala :zipper_mouth: ...ale idem si urobit cajik :slight_smile:
2. jún 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes odpadnem do postele skoro...bol to celkom narocny den :grinning:...
2. jún 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penguinka áno toto ja mám zelenučkú ale krajšiu ako je tam na obrázku aj s masážnými bodmi :wink: a počítať ?? jasnééé stíham :grinning: :grinning: :grinning:

hedunecka áno počítam si a po stovke to striedam raz vystretá raz skrčená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juli základ je že chutilo :wink:
2. jún 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príde cigáň do videopožičovne a pýta sa:
- Máte film Cigáni idú do neba?
- Nie, ale máme film Cigáni idú do práce!
- Jooooj, ja horory nerád pozerám :grinning:
2. jún 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:..Dani :grinning:

a ta rotana ci ky das to je je naco dobra? co najviac tvaruje? :confused:
2. jún 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babka sa chystá s dedkom na prechádzku:
- Dedo, mám si vziať podprsenku?
- Len si vezmi. Vonku je blato. :grinning:
2. jún 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trošku rozptýlenia nezaškodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: dani :grinning: :grinning: :grinning: