• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
mam jeden jedalnicek na niektory z dalsich tyzdnov, kde je kava s mlieckom vyslovene na ranajky :wink:..a viem ze mamina ma niekde aj taky jedalnicek, kde bola aj v ramci jedalnicka cokolada (ale horka s min. 70% kakaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: - to by som riesila asi tou novou Figaro tenkou - malinova ale je tam 70% kakaa :wink: ) :grinning:
3. jún 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak som si prave objednala ten rotano aj ja. vcera som mala na ranajky sice vianocku, na obed hovadzinku so zemiackami a na veceru celozrnny chlebik so syrom, ale odolala som a medzitym som nemala ziadnu sladkost, len cajiky a dnes uz dokonca cajik bez cukru. nechuti mi sice, ale zvladam to.
3. jún 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som bola na bicykli, boli ma ceeeeeeeeeeely človek :angry: . Už vôbec nemám kondičku!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musím sa v tom zlepšiť, ako budem behať za deťmi!!!! :frowning2: :angry:
3. jún 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vcera sme sa vratili zo Slovenska, boli sme krstit malu. Bolo super a som rada, ze som odolala vsetkemu jedlu a sladkostiam, isla som podla svojho. Len u nasich som si v nedelu dala kusok jahodovej torty s tvarohom.
Inak, jedla som este menej ako normalne, lebo som mala vela pripravovaciek-v sobotu sme mali rodinne posedenie u svokrovcov a ja som to sama od rana chystala+ sem-tam som potrebov. starat sa o malu-nastastie, svokra mi ju vacsinou zobrala.
Inak, bola som veeelmi soknuta, ked som si u nasich odmerala pas-taky som v zivote nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vidim to, ze len dieta nepomoze, urcite budem muset cvicit :sunglasses:
3. jún 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co, kava sa nemoze pit? Ja si robim rano latte aj s cukrom-to je moj jediny zakusok za cely den :sunglasses:
3. jún 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. Tak som to včera vydržala. Papala som len ovocie a zeleninu. Večer sme si s mužom zacvičili Tae-boo (neviem ako sa to píše) - bola to riadna makačka a všetky svaly ma pálili ale svalovka ma obišla tak som rada. Myslím, že to najdôležitejšie a stiahnutie žalúdka sa mi podarilo tak snád bude dnes lepšie.
Ináč je perfektné keď aj váš manžel s vami chudne, nedráždite sa zbytočne a navzájom sa podporujete.
3. jún 2008 o 07:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj manzel ma o 10 kg menej ako ja a je kost a koza, tak chudnutie od neho cakat nemozem. najhorsie je, ze on sa vzdy naje aj o desiatej vecer a akurat ma s tym drazdi.
3. jún 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik - ja kavu pijem - ale len ciernu bez mliecka...aj s mlieckom sa moze...a ked tak skus davat stale menej a menej cukru az Ti ostane uplne bez - je to zvyk :wink:...a super ze si odolala vseetkym dobrotam...a tvaroh je zdravy a jahody su ovocie :sunglasses: :grinning:

leteku - tak to je super podpora od muza :wink:...ten moj keby so mnou este chudol, tak do tyzdna ho nie je vidiet :grinning: :wink: :grinning:
3. jún 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana - aj moj - napodobne aj u nas...sice nema menej kg ako ja, ale s tym jedenim je to podobne :angry: :angry: :grinning:
3. jún 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova: no, skusim, manzel pije uplne bez mlieka a cukru,on zboznuje pravu chut kavy a ma rad horke...ja skor sladke...
akurat som pozerala tabulku a som rada, ze nie som sama, kto ma taky rozmer v pase :sunglasses: dufam, ze tie cviky pomozu :sunglasses: mozte mi ked tak hodit nej. stranky, kde su cviky na brucho?
3. jún 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..bre ranko bambulky :grinning:

pomooooooc mne sa nedari vobec odolavatt sladkostiach :angry: :angry: :angry:

a tu rotanu si kupit asig aj ja bo na moje mlandrave brucho
tak tisko vam zavidim ake ste odhodlane ...mna to prexadzza ..to som cela ja :rolling_eyes:
3. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môj mužíček bol tiež kedysi chudý a vyšportovaný ale on bol počas tehotenstva taký solidárny, že priberal so mnou, ja som však potom schudla (ako tak) a jemu to všetko ostalo a niekedy mám pocit, že čaká naše druhé dieťa :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2008 o 08:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, len vas pozdravim, lebo nestiham. mam tu obidve decka a potrebujem komplet upratat byt, navarit atd., zajtra rano mame navstevu...
inak, vcera som si dala 1 tvaroh. kolacik :sweat_smile: :astonished: , no ale dnes uz fakt naostro :wink: . no a horku coko mam ja rada, speci jeden druhu 73% kakaa ma, len ju neviem uz dlhsi cas zohnat :unamused:
vela zdaru, ja som v nedelu mala teploty, ani mi moc nechutilo jest, tak ten vcerajsi kolac som si zasluzila :grinning:
3. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde sa da kupit meter? v galanterke? v nej. obycajnej? Ja som sa merala u nasich ale doma nic nemam :sunglasses:
3. jún 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, ja som sa merala nitou :grinning: a tu som potom prilozila k metru (tomu rolovaciemu :grinning: alebo aj pravitko ma napadlo
3. jún 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.... :wink:
poradte co si davate na ranajky.....hmm?neviem cio nebudem pokracovat v ovocnych ranajkach...lebo tie mi celkom vyhovovali :wink: ale skuste daco poradit.. :wink:
3. jún 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som doma zo škôlky
s tým pivom si ma zuzi potešila, lebo v týchto horúčavách mám niekedy chuť, ináč nemusím :grinning:
môj muž bol vždy chudší ako ja, aj ked som bola štíhla, takže ja musím schudnúť a on pribrať :grinning: odkedy máme pekáreň,(necelé 3 mesiace) pribral 3kg :grinning:

certica, ty si ale vymyselníčka :grinning:
3. jún 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré rááánko zlatíčka :grinning:
3. jún 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som neodolala a ráno sa aj odvážila aj odmerala a bola som prekvapená pretože za deň som nečakala žiadnu zmenu.
no a včera som sa ešte rozšrotovala dala som si 500 preskokov cez švihadlo 10 sklápačiek 600 zvrtov na rotane a potom som si bola ešte odbehnúť asi 1km :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano

tak ja som zatial vypila pohar octovo-brusinkovej vody, pozametala byt a tak sa cecame lebo malej vysiel spodny zub tak stale place ze mama-mam-mam :grinning: :grinning: pojdem si spravit leco a nieco aj malej

ja sa rano drzim horsie je to vecer sakra :unamused:
3. jún 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom som si dala sprchu a so škvŕkaním v žalúdku išla hajať ...a prvýkrát po dlhej dobe som sa v noci nezobudila na hlad :confused:
3. jún 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedunecka skôr naopak by si mala ...ja jem naposledy o piatej ...a včera som šla hajať až o pol jedenástej škvŕkalo mi už poriadne ale prežila som to :wink: zato ma ráno počkala pekná odmena :dizzy_face:
3. jún 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, tak to je super, to povzbudí v snažení :wink:
baby, ja z toho pitného režimu chodim na WC častejšie ako ked som bola tehotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. jún 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes som už jedla asi 3deci vývaru s mrkvičkou a do toho ryžu malý krajček čierneho chleba k tomu a mám tu pred sebou acidko nízkotučné ale akosi mi aj tá polievka krúti v črevách tak rozmýšľam či si ho dať alebo nie..hladná už niesom len som dnes ešte nič nepila :confused:
ked nie si hladná, tak si ho nedaj,počkaj až sa ozve hlad :slight_smile:
vesi to je dobre aj ja som včera bola hádam 15krát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak som aj vypila veľa čajov
no a mňa veelmi povzbudila tá zmena hneď z rána ...to je taká motivácia do ďalších dní keď človek vidí že to ide :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hladná niesom len smädná som ale o si dám asi radšej vodu ako acidko
3. jún 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čo som minulý tt zhodila to jedno kg, tak som ho v nedeľu - posledný deň prehreškov nabrala späť :pensive: , ale po včerajšku je zase dole, takže to chce len disciplínu :grinning: ato som si včera dala na obed ryžu s čínou - polovičnú porciu a na večeru to isté o 17.00, medzi jedlami som zjedla jogurt, zajtra idem konečne na nákup, tak si nakúpim zdravé veci :grinning: chcem jesť všetko, v menšom množstve, aby sa mi po schudnutí nevraátili kg . akurát som vylúčila sladkosti a sladké nápoje :sweat_smile: ale určite sui kúpim nejakú musli tyčinku, ked príde kríza, je to vždy menšie zlo ako klasické napolitanky či čokolády :grinning:
3. jún 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok