• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
dada ďakujem takže večer sa ide na pivko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise :wink: :wink: :wink:
3. jún 2008 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise ja alkohol ani pivo nepijem už pol roka ...žiadny kôli liekom nemôžem ...ale pivečko taký staroprameň som mala rada. a myslím si že jedno môžeš :wink: ale potom si treba zašportovať lebo pivečko obsahuje aj slad aj kalórie
3. jún 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pripajam sa k vam do diskusie :sunglasses:
Mam za sebou ranajky - dva chlebiky so salamou a rajcinou, 6 km korculovania a teraz som si dala nizkotucny jogurt.
Myslim, ze ten pohyb mi prospieva, uz sa ani tak nehrbim ako som sa zvykla :wink:
Dnes zase dietny obed. Vcera som nezhresila, ked sestra dosla s frajerom na navstevu, iba som pozerala po dobrotach a dala si caj.
Dufam, ze dnes sa vsetky budeme drzat :sunglasses:
3. jún 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka dám si večer neaké sklápačky, manžel povedal že mi bude rátať amám ich spraviť 20 :grinning:
3. jún 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimupšik tak klobúk dole že si to zmákla :wink: ja som bola včera vábená najskôr rezníkmi s opekanými zemiakmi a potom robila mamina oškvarky ...a zvládla som všetko ..nič som si nedala a večer som si vravela že mi na začiatok stačí 100preskokov na švihadle a 20 brušákov no skončila som pri tom že ma to začalo baviť tak 500 preskokov 600 zvrtov na rotane 10 brušákov a ešte som si bola zabehnúť asi 1km :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne moj nemôže asistovať lebo by sa mi smial ..tak ja radšej sama
3. jún 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimpa gratulujem k pevnej vôly zvládla si to na jedničku :dizzy_face: :wink:
3. jún 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre kočulky moje zlaté ja teraz musím do mesta ..ked sa vrátim tak sa ozvem ..zatial papa a doschudnutia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe, ze doschudnutia, skoro som sa pocikala od smiechu, danielitka, tak sa maj pekne a este sa potom ozvi, ked prides. Aj ty si jednicka, zacala si zhurta.
Nech nam to vydrzi.
3. jún 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky aj ja sa odpájam...zase sa ozvem papa :wink:
3. jún 2008 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimpa vzájomná podpora je super :grinning:
3. jún 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak pozerala som ten Puer caj v obchode, ale stoji hrozne vela, roibos je lacnejsi a ma aj vela antioxidantov, co ja potrebujem, tak ostanem asi pri nom :slight_smile:
3. jún 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je na nom apisane ze osvedceny prostriedok pri odtucnovacich kurach, Tak uvidim. S prichutou citronu al. broskyne je skvely. A v takomto teple aj s ladom samozrejme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem trochu pracovať a spraviť si kávičku :wink: dochunutia :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dochudnutia vsetkym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neskor sa tu este zastavim
3. jún 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak jaste ležím este mi to nepreslo a cítim sa pod psa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pozerám že ste sa pekne rozbehli :confused: :slight_smile:
3. jún 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak sme doma, mala spí , pocvičili sme si :slight_smile: a teraz dojedám obed cestoviny s čínou, polovičná porcia :grinning:

vladkaz, to je mi ľúto, prajem skoré uzdravenie

danielitka, mne sa v posledných mesiacoch veľmi zlepšila kvalita vlasov, snažím sa jesť veľa zeleniny, atd. idem si dať len dorobiť melír a trochu to prestrihať :slight_smile: musím si spraviť nejakú radosť, ked si už nemôžem dopriať sladkosti :grinning:
3. jún 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi dakujem,ako zazrakom je mi lepsie :slight_smile:
Ja pojdem korculovat az vecer, bo nám nejde výtah byvam na 8 tam neznesiem kociar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes som musela dat malu do klokanky a tak ist,lenze ona je tam uz jak slon :sweat_smile:
3. jún 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, tak to máš bez výťahu veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň máš trochu telocviku :grinning:
a plne ťa chápem, ja bývam na 1. posch. ale nosiť kočík hore dole bol zážitok :grinning:
3. jún 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no asi tak muz príde o 3 tak dufam ze sa aj trocha vyspím,som u mami monentalne byva vedla :grinning:
Ten vytah ma stve mame novy a stale nejde..
3. jún 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, :slight_smile:
ja si idem dat prave na obed halusky s kyslou kapustou..ale bez slaninky tu mi teraz netreba :wink:
vesi-dlho sme si nepisali,super ze sme sa aspon v tejto teme nasli... :wink:
3. jún 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz som po obede, mala som trosku zeleninkovej polievky, morcacie stehno a kasu zemiakovu, teraz uz len vydrzat az do vecera. doobeda som to nevydrzala a dala si pol konzervy kukurice, je to prilis kaloricke?
3. jún 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka-ked musis tak musis...kukurica neviem..je to zeleninka takze urcite je to zdravsie ako nejaka sladkost alebo chleba :wink:
3. jún 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no isiel na mna hlad a okrem horalky a kukurice som tu v praci nic ine nemala, preto som volila kukuricu. :sunglasses:
3. jún 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny :grinning:
zuzka, je to vždy menšie zlo ako sladkosti, ale pri diete sa kukurica vraj veľmi neodporúča, aj ked pri niektorých napr. v tom jedálničku od julovej, tak tam je.
ale napr. aj svinkám sa dáva kukurica aby priberali :sweat_smile: mimochodom, aj ja som dnes mala v "číne" kukuricu a hrášok :grinning:
3. jún 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vesi, tak to si ma moc nepotesila. :frowning2: :cry: :sweat_smile:
3. jún 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi-ze svinkam... :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeeeee!!! baby vy pisete jak zandarky! :sunglasses: :grinning: :grinning: kto mi tu zhrnie udalosti z dnesneho dna do skratky? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: staci mi vediet, ci niekto schudol, alebo porusil... :grinning: :grinning: ja som dnes ranajkovala chlieb s maslom a medom a cajuuuu (pouzivate klasika maslo, alebo tie ramy, flory a pod), desiata pizza rozok (ja viem :angry: ale to narychlo), a obed zemiakove pyre so zeleninou. olovrant mam nachystany jogurt a vecera netusim :wink:
3. jún 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy. moja diéta je v troskách :frowning2: :frowning2: :frowning2:
MM sa v nedeľu vrátil z Talianksa a doniesol mi dve fľaše citrónového likéru, a plnú tašku rôznych keksíkov a plnených bonbónov :dizzy_face: :dizzy_face:
On mi síce povedal ,žea sú pre deti ,ale povedzte samé, dá sa odolať? :frowning2:
Nakopte ma niekto niekam... :angry: :angry:
3. jún 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok