Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

elise
3. jún 2008

dada ďakujem takže večer sa ide na pivko 😝 😀 😀 😀

dada2007
3. jún 2008

elise 😉 😉 😉

danielitka26
3. jún 2008

elise ja alkohol ani pivo nepijem už pol roka ...žiadny kôli liekom nemôžem ...ale pivečko taký staroprameň som mala rada. a myslím si že jedno môžeš 😉 ale potom si treba zašportovať lebo pivečko obsahuje aj slad aj kalórie

pimpa
3. jún 2008

Ahojte, pripajam sa k vam do diskusie 😎
Mam za sebou ranajky - dva chlebiky so salamou a rajcinou, 6 km korculovania a teraz som si dala nizkotucny jogurt.
Myslim, ze ten pohyb mi prospieva, uz sa ani tak nehrbim ako som sa zvykla 😉
Dnes zase dietny obed. Vcera som nezhresila, ked sestra dosla s frajerom na navstevu, iba som pozerala po dobrotach a dala si caj.
Dufam, ze dnes sa vsetky budeme drzat 😎

elise
3. jún 2008

danielitka dám si večer neaké sklápačky, manžel povedal že mi bude rátať amám ich spraviť 20 😀

danielitka26
3. jún 2008

pimupšik tak klobúk dole že si to zmákla 😉 ja som bola včera vábená najskôr rezníkmi s opekanými zemiakmi a potom robila mamina oškvarky ...a zvládla som všetko ..nič som si nedala a večer som si vravela že mi na začiatok stačí 100preskokov na švihadle a 20 brušákov no skončila som pri tom že ma to začalo baviť tak 500 preskokov 600 zvrtov na rotane 10 brušákov a ešte som si bola zabehnúť asi 1km 😝

danielitka26
3. jún 2008

mne moj nemôže asistovať lebo by sa mi smial ..tak ja radšej sama

elise
3. jún 2008

pimpa gratulujem k pevnej vôly zvládla si to na jedničku 😵 😉

danielitka26
3. jún 2008

dobre kočulky moje zlaté ja teraz musím do mesta ..ked sa vrátim tak sa ozvem ..zatial papa a doschudnutia 😵 😵 😵 😵

pimpa
3. jún 2008

hehehe, ze doschudnutia, skoro som sa pocikala od smiechu, danielitka, tak sa maj pekne a este sa potom ozvi, ked prides. Aj ty si jednicka, zacala si zhurta.
Nech nam to vydrzi.

dada2007
3. jún 2008

kočky aj ja sa odpájam...zase sa ozvem papa 😉

elise
3. jún 2008

pimpa vzájomná podpora je super 😀

pimpa
3. jún 2008

baby inak pozerala som ten Puer caj v obchode, ale stoji hrozne vela, roibos je lacnejsi a ma aj vela antioxidantov, co ja potrebujem, tak ostanem asi pri nom 🙂

pimpa
3. jún 2008

je na nom apisane ze osvedceny prostriedok pri odtucnovacich kurach, Tak uvidim. S prichutou citronu al. broskyne je skvely. A v takomto teple aj s ladom samozrejme 😝

elise
3. jún 2008

ja idem trochu pracovať a spraviť si kávičku 😉 dochunutia 😀 😀 😀

pimpa
3. jún 2008

tak dochudnutia vsetkym 😀 😀 😀 😀
neskor sa tu este zastavim

vladkaz1
3. jún 2008

Ahojte tak jaste ležím este mi to nepreslo a cítim sa pod psa 😝
Pozerám že ste sa pekne rozbehli 😕 🙂

vesi
3. jún 2008

čaute, tak sme doma, mala spí , pocvičili sme si 🙂 a teraz dojedám obed cestoviny s čínou, polovičná porcia 😀

vladkaz, to je mi ľúto, prajem skoré uzdravenie

danielitka, mne sa v posledných mesiacoch veľmi zlepšila kvalita vlasov, snažím sa jesť veľa zeleniny, atd. idem si dať len dorobiť melír a trochu to prestrihať 🙂 musím si spraviť nejakú radosť, ked si už nemôžem dopriať sladkosti 😀

vladkaz1
3. jún 2008

vesi dakujem,ako zazrakom je mi lepsie 🙂
Ja pojdem korculovat az vecer, bo nám nejde výtah byvam na 8 tam neznesiem kociar 😝
Dnes som musela dat malu do klokanky a tak ist,lenze ona je tam uz jak slon 😅

vesi
3. jún 2008

vladka, tak to máš bez výťahu veselo 😝 aspoň máš trochu telocviku 😀
a plne ťa chápem, ja bývam na 1. posch. ale nosiť kočík hore dole bol zážitok 😀

vladkaz1
3. jún 2008

😀 no asi tak muz príde o 3 tak dufam ze sa aj trocha vyspím,som u mami monentalne byva vedla 😀
Ten vytah ma stve mame novy a stale nejde..

dannynka
3. jún 2008

ahojte babulky, 🙂
ja si idem dat prave na obed halusky s kyslou kapustou..ale bez slaninky tu mi teraz netreba 😉
vesi-dlho sme si nepisali,super ze sme sa aspon v tejto teme nasli... 😉

zuzana1979
3. jún 2008

no ja uz som po obede, mala som trosku zeleninkovej polievky, morcacie stehno a kasu zemiakovu, teraz uz len vydrzat az do vecera. doobeda som to nevydrzala a dala si pol konzervy kukurice, je to prilis kaloricke?

dannynka
3. jún 2008

zuzka-ked musis tak musis...kukurica neviem..je to zeleninka takze urcite je to zdravsie ako nejaka sladkost alebo chleba 😉

zuzana1979
3. jún 2008

no isiel na mna hlad a okrem horalky a kukurice som tu v praci nic ine nemala, preto som volila kukuricu. 😎

vesi
3. jún 2008

danny 😀
zuzka, je to vždy menšie zlo ako sladkosti, ale pri diete sa kukurica vraj veľmi neodporúča, aj ked pri niektorých napr. v tom jedálničku od julovej, tak tam je.
ale napr. aj svinkám sa dáva kukurica aby priberali 😅 mimochodom, aj ja som dnes mala v "číne" kukuricu a hrášok 😀

zuzana1979
3. jún 2008

no vesi, tak to si ma moc nepotesila. ☹ 😢 😅

dannynka
3. jún 2008

vesi-ze svinkam... 😀 😀 😀

penguin1
3. jún 2008

cauteeeeeeeeee!!! baby vy pisete jak zandarky! 😎 😀 😀 kto mi tu zhrnie udalosti z dnesneho dna do skratky? 😀 😀 😝 staci mi vediet, ci niekto schudol, alebo porusil... 😀 😀 ja som dnes ranajkovala chlieb s maslom a medom a cajuuuu (pouzivate klasika maslo, alebo tie ramy, flory a pod), desiata pizza rozok (ja viem 😠 ale to narychlo), a obed zemiakove pyre so zeleninou. olovrant mam nachystany jogurt a vecera netusim 😉

monkula
3. jún 2008

Babyyy. moja diéta je v troskách ☹ ☹ ☹
MM sa v nedeľu vrátil z Talianksa a doniesol mi dve fľaše citrónového likéru, a plnú tašku rôznych keksíkov a plnených bonbónov 😵 😵
On mi síce povedal ,žea sú pre deti ,ale povedzte samé, dá sa odolať? ☹
Nakopte ma niekto niekam... 😠 😠