• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
je, cherry par. mam rada. inak, cvicite niektora na fitlopte?
4. jún 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie, ci by sa aj na mne uz Terezka vedela tak vyzabavat :grinning:...v pondelok budeme mat doma uz rotanu - som objednala :wink:!...tak skusim zatial aspon to...nechcem viac pokusat kvoli tej jazve...mozno to tak ma byt, ze ma tak stipe...ale bezne ma nestipe ani nic...tak neviem...radsej asi chvilku este pockam? :confused:
4. jún 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi: nie, nemam cviky :frowning2: ak nej. mas, hod link :wink:
4. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, stipe ta jazva? ja som sa inak mojho dokiho (porodnika) pytala, ze kedy mozem cviky na brucho, lebo co clovek, to iny nazor a on mi povedal, ze aspon mesiac by brus. stenu nezatazoval, cize teoreticky po tom sestonedeli uz mozem aj brusaky...
4. jún 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova: verca uz lezie, stoji, takze je uz dost na mne nezavisla, ja jej len robim zabavu, tvoja je este malicka :slight_smile:
4. jún 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi - ved prave, ze ja uz mam od porodu polroka...ale ked dlhsie chodim - s malou ked som 2 hodky vonku a vcera ked som cvicila, tak som ju nalavo normalne citila - stiapalo to :confused: ...nic brutal...akoze prah bolesti mam slusny...ja by som cvicenie vydrzala, len nechcem nic pokusat...tak neviem ci to mam "rozcvicit" alebo skocit k Dr. nech sa pozrie? :-/
4. jún 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.soundcar.sk/reproduktory/martanko-ufon-mimozemstan-nafukovaci-100cm.html

inak hen co som malej kupila :grinning:...no je to jej naj kamos od prveho momentu :grinning:...je to dost komicke, ked ho ma "na sebe", kedze je vacsi od nej :grinning:...

susik - a ten zeleny caj som este neskusala...pijem zatial zihlavovy...ale uz len tyzden a potom hadam vyskusam ten zeleny :wink:
4. jún 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, ja som dojedla po manželovi hranolky :pensive:
áno, idem sa hanbiť do kúta :sweat_smile: , zajtra dám dva krát brušáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

julova, ked ťa jazva štípe, tak by som ešte počkala s cvičením...mňa jazva dosť dlho bolela, myslela som si, že to tak už bude vždy, ale nie je, teraz je to O.K: preto rádšej nič neriskuj, nech sa ti tam niečo neporuší, aby si nemala problémy pri druhom tehu....
4. jún 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj Moni - OK - tak dakujem...som rada,ze si mala nieco podobne a tak dlhsie, lebo som si uz pripadala divne, kedze nie som ziadny hypochonder...na tom mam muza :grinning: :wink:

a za hranolky Ta teda nejdem chvalit - ale za to cvicenie ano...super, ze takto cvicis kazdy den :slight_smile:
apropo na mačkach uz vysivam pozadie :wink: :grinning:
4. jún 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si teda rýchla :grinning: ja teraz nevyšívam vôbec, chodíme častejšie a na dlhšie von a večer kým ich uložím som KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no, snažím sa s tým cvičením, ale dnes som to nedotiahla do konca, bolo nenormálne dusno, že sa mi zle dýchalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som nevládala :angry:
4. jún 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas bolo otrasne...dusno...sice sprchlo pred chvilou, ale zeby bol o moc lepsi vzduc sa neda povedat...ja sice vstavam kazdy den o siedmej, ale akosi neviem zaspat skor ako o polnoci :sweat_smile: ...tak to teraz vyuzivam :wink:...a co ten maxi obraz co si zacala? ten uz mas? stratila som pojem o case, tak neviem :wink:
4. jún 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, ty si ale vtipná, mám z neho 11 strán A4, ešte ma čaká cca 39 strán :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale medzitým robím vianočnú čižmu pre sašku, lebo mi už z tej bordovej hrabalo :grinning:
4. jún 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte Babule :grinning:
konecne sme dosli domov :rolling_eyes: som uplne zmorena a to xcem dnes este zehlit :rolling_eyes:

Zuzi moni ma pravdu este pockaj mna tiez pobolievala jazva a to uz mam dve cisar.rezy za sebou ..nech sa sa pekne zahoji jazva a hlavne dnu v tele aspon mi tak moj Dr. povedal
a spravne som poxopila vysisivas Zuzi?
4. jún 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved preto som napisala, ze som stratila pojem o case :grinning:...tak to bude ina šleha az to dokoncis...lebo je to naaadherna predloha :slight_smile:
ajojteee a je po búrke :grinning:
a aj mna teraz caka pozadie z troch odtienov oranzovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak dufam, ze to dovysivam skor ako mi z toho hrabne :grinning:

ahoj navi :wink: :slight_smile:...OK - tak nebudem nic podcenovat...lebo presne...akoby to skor dnu stipalo...tak budem "cvicit" len s malou, ako ona bude potrebovat byt na rukach a taaak a zatial teda kocikovanie bude moj TOP sport :grinning:....a ano vysivam :slight_smile:
4. jún 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Danieli :dizzy_face:
4. jún 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nech aj k nam pride bude sa nam lepsie spinkati :grinning:
4. jún 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navi - no neviem...aj u nas hrmelo prsalo a aj tak je dusno aj dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj juloviatko

ahoj navik

ako sa vám dnes darí ?? ja som dnes mala strašnú krízu :(
4. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, o akom rotane, tu hovoríte? :confused:
4. jún 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj Moni ..ja tiez rada vysivam ale nejako posledny rok nestiham :pensive:

opustam vas na xvilku idem svoje potvorky osprchovat a supnut do postielky :wink:
4. jún 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danieli - ja som si medzi obedom a olovrantom musela dat aspon jeden suchy knäckebrot...a pred chvilou som isla vedla k mamine a ona v ruke riadok cokolady...tak sme rychlo prehodili par slov a isla som domov sa "skryt" :grinning:
4. jún 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, nech len u nás neprší, lebo mi vypne digi a bude po paneláku a CSI :angry:

julova, zatiaľ ti stačia prechádzky a stravovanie :wink:
4. jún 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navi - nasa haja...tak ked sa nezobudi uz a bude tahat do rana, tak ju okupkam zajtra az :grinning:
4. jún 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj Dani dnes sa musim poxvlait ani som len nepomyslela na sladkost a pritom pocujem ako zo skrine na mna kricia :grinning:
4. jún 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova no ja som skončila až tak že som zožrala taký asi 1kilový mesiac dyne červenej ...sa hanbím :((
4. jún 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zvedava na Panelak a CSI...sme asi pred hodinou dobru hodinu nemali elektrinu...tak radsej nech neprsi uz veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Moni - a myslis, ze aj na rotane sa mozem trosku krutit? :sweat_smile: :confused: ...bo uz je objednana :grinning:
4. jún 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danieli - ale ved dyna nie je zla...ved je to melon vodovy a je to ovocie a ved to vycikas :grinning: :wink:...to by som nevidela ako prehresok :wink:...a videla som uz aj u nas v zelovoci, tak poslem zajtra muza, nech kupi stvrtku:wink:
4. jún 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok