• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
no a ešte som nedokázala odísť dnes v obchode od mraziaceho pultu tak som si kúpila jahodovú dreň tak som si s nej dala dve lyžičky ...síce to neobsahuje tuky ale nejaký cukor sa tam, našiel tak som potom za trest cvičila asi 10minút ...inak cvičievam až večer :frowning2:
4. jún 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danieli - ale tak sama si sa aj potrestala :grinning: :wink:
4. jún 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, ved skús a ak ťa bude niečo bolieť, tak to skús o 2tt a pod.

kočky, ked chudnete, tak melon môžete zjesť aj celý.je to samá voda a navyše zasýti, ale samozrejme, ked zasýti, tak sa nenapchávať inými vecami :grinning:
4. jún 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne - melon sa moze tak isto ako zmrzlina a pivo :grinning:

tak budem skusat po troskach :wink:
4. jún 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, melon precistuje oblicky, ma 90% vody ten cerveny... ale zlty ma vela cukru, tak bacha.
4. jún 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj ty pozeráš panelák? :grinning:
presne ako píše čertica, žltý je zakázaný :grinning:
ahojky kočky
tak ako sa vám darí???

mne moc nie :frowning2:
a nemám stále spojazdnenú váhu ani zdravý nákup v ladničke :angry:
ach jo :fearful:
4. jún 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fujtajbl - zlty melon...ten ja nemozem ani citit...aj muz dostal zakaz si domov kupit - aj ked ho lubi...mne fakt dviha ta jeho zvlastna vona zaludok :sweat_smile: ...tak si ho moze dopriat len v praci :zipper_mouth: :grinning:

Moni - jasneee :grinning:...Svehlovci su niekedy jak my...MM jak Jakub a ja sekera jak Ivanka :grinning: ...ale stari su najlepsi :wink:
ale teraz je napinak - som zvedava, ci Michal urobi tej Michaele ten zakrok :pensive:
4. jún 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi ja žltý nelúbim ...červený zbožňujem :grinning: :grinning: :grinning:

babulky idem ja pocvičiť a odbehnúť si zase pár km ...potom sprcha kuk na telku a samozrejme aj na vás ak tu niektorá budete ...

tak zatííím papa
4. jún 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si objednala ten rotan. Potrebujem schudnúť najmä v páse :angry: :angry: :angry: :angry: , veď ja žiadny ani nemám som ako valec :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez cerveny a musi byt dobre vychladeny :sunglasses:
julova, tak ja tiež žltý melon nemôžem ani cítiť a MM ho zbožňuje, ale nesmie mi ho dať do chladničky, lebo to tam potom smrdí :grinning:

tak to som aj ja zvedavá či jej spraví ten zákrok, podľa ukážky to vyzeralo, že áno. a som zvedavá či je karol otcom enginho (netuším ako sa to píše :sweat_smile: ) dieťaťa... a blichárovci nemajú chybu :grinning: a vlastne všetci :slight_smile:
vesi presne :grinning: , on je taky hrozne vonavy a MM ho tiez zboznuje. sranda, ze chlapi su na zlte a my na cervene

anmary, aj ja som pred chvilou objednala :grinning:
4. jún 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, my ženy vieme čo je dobré :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja chcem ten rotan, ale až sa bojím povedať to mužovi, steper nám tu stál nevyužitý vyše roka :sweat_smile:
4. jún 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dajte mi link na ten rotan please :slight_smile:
4. jún 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja teda milujem žltý melón ooooveľa viac ako červený..aMM neznáša žltý melón a v lete má kvótu, 10 kg melóna, inak sa mu ani neráce ako leto... :grinning: :grinning: :grinning:
Robím si prsia na zajtra... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. jún 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tss, ja rotanu nepotrebuje, ja som ako osa... :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
4. jún 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anmary velmi pekne ďakujem idem to hned kuk
4. jún 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktore ste cvicili uz na rotane, pomohla vam? Ja som na nej cvicila uz davno ale vysledky fakt ziadne :frowning2:
4. jún 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, mala som rotan, tiež dávno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mna z toho dosť boleli kríže a spomínam si, že mi vtedy vravel svokor, že ak sa nevrtím správne je to dosť nebezpečné (aj pre vnútornosti)....ale netvrdím, že to tak vskutku aj je :wink:
4. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali taký ten kovový storočný, ale nikdy som necvičila dosť dlho na to, aby som mohla očakávať výsledky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale aj moje miery vtedy neboli až také mega ako teraz :sweat_smile: :grinning:
4. jún 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi podobne :grinning:
4. jún 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salajciatko, linky su hodene na tu rotanu aj o par stran dopredu... :wink: je tam aj rotana s "pocitadlom"... :dizzy_face:
a ako sa dari? mne fajn, pred chvilou som zmakla 18 brusakov... :sunglasses: sa tesiiiim... idem si dat sprchu a vyvalit sa pred telku :slight_smile:
moja strava dnes vcelku oukej, rano ta kavicka s rozkom, obed, zial som neodolala paprikasu s haluskami :angry: ale bolo maaaalo, za maly tanierik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a na veceru kulincek pizze... a ovocieeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: ziadna slava, ale aspon nebolo sladke ;)
4. jún 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa teda zatial nemám čím chváliť
necitím sa akosi dobre a dnes mám aj zlý depkový den :confounded:
veru aj hranolky dnes s tatarkou boli :zipper_mouth:
takže so mna si priklad neberte
ale som trochu cvičila :slight_smile:
4. jún 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salaj...nerob chute bo ma porazi :angry: :angry: :angry: ...ani ovocie si nemozem dat, nakolko zajtra rano idem na USG pecene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juni, drzim palce na vysetku ;)
4. jún 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta ako, penguin???Drzis dietku co aj ja??
4. jún 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes odolavala, hoci som poobede dostala chut na nej. tvarohovo-kakaovy dezert :sunglasses: Zachranujem to zelenym cajom-po nom fakt nemam hlad :wink:
4. jún 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok