• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
no, az ja budem vazne ta afrodita, pozyvam vsetkych na bahamy :sunglasses:
a ma nestvi, ked uz ty budes demotivovana s tym vzorovym jedalnickom a rotanou, tak si to ostatne mozeme rovno hodit :grinning:
8. jún 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, neboj, aj ja som mala prehresky, ale vzdy som si na to zacvicila a bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi to je super :grinning:
zuzi, čo bojíš, čertica má pravdu, ty určite budeš mať pokroky :wink:
čerti, ty máš ešte nárok na dobrôtky a nechudnutie, ved si len 1 mesiac po pôrode :slight_smile:
8. jún 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dnes to bude pokusenie... na obed mame kapustovu polievku, rezne, nove zemiacky a zeleninovy salat... :rolling_eyes:
8. jún 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, idem ja, majte sa fajn, vecer vas skontrolujem :sunglasses: :wink:
8. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, kapusta je na chudnutie zdravá, len ju nesmieš mať zahustenú, tak si odober nezahustenú :wink: rezne sisi mala udusiť na vode a tročku zemiakov k tomu + ten šalát. a samozrejme, polovičná porcia zo všetkého a medzi polievkou a mäsom aspoň 2 hod odstup :slight_smile:
8. jún 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar herečky :wink: Pingy, veď si daj aj kúsok toho rezňa, ale naozaj len kúsok, takú menšiu polovičku ako zvyčajne. K tomu trošku zemiačikov a kopec kopec zeleniny. Ak ti to veľmi vonia, radšej si daj. Lebo budeš odolávať, zješ polievku, potom zemiaky a potom ktoviečo ešte a nakoniec neodoláš a ten rezeň aj tak zmastíš a to, čo si do dseba napchala miesto neho, sa ti potom uloží. A zješ to neskoro a telo to už nestihne spracovať. Ja na obed jedávam len buď polievku, v tom prípade už nejem druhé alebo keď mám chuť na druhé, tak nejem polievku. A potom ŠUP NA ROTANU!!! :grinning: Joj, ako ti závidím... :sunglasses:
8. jún 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zjem na obed len jeden chod. Druhý chod je ODCHOD! :slight_smile:
8. jún 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, Moni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

inak odkedy jeme prikrmy, tak ked sa pokadime, tak musim vetrat o riadny kus dlhsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:

Lekno :grinning:...ze odchod :grinning: :grinning:
8. jún 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli :grinning: To vieš, aj ty ješ všetko a nevonia ti to konvalinkami :grinning: :grinning:
8. jún 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lekno - ved hej...ale mne asi navzdy zostane zahadou, odkial to deti v sebe beru...take male prdelky a tolko vedia nalozit :grinning: :grinning:...

a taka (blba) otazka - skusenym maminam...ved nemusime len o jedle, ze? :zipper_mouth: :grinning: ...kedy sa zmeni konzistencia stolice? aby ma nechytala panika :grinning:...myslim, kedy to uz nebudu take "kaše" ale riadne "dospelacke" bobky :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
8. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ked zqažne jesť hrudkovité, nie len kašičky, aj ked môže také kakať aj po ryži :slight_smile:
8. jún 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - vdaka :slight_smile:...tak to mame na bobky este cas :grinning:
8. jún 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ked budú bobky, sama sa bude hlásiť, lebo ju budú tlačiť pri sedení alebo ležaní :grinning:
8. jún 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial teda nie su, lebo by sa v srajdach vyskerena valala aj pol dna, keby mi to nesmrdelo :grinning:
8. jún 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás to bolo tak, ked neboli bobky, tak jej to vôbec nevadilo, ale ked boli, tak hned prišla, že fuuuj :grinning: ale teraz už do nočníka a teší sa a kričí gulky mám :grinning:
8. jún 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je téma :grinning: Nuž, ale keď to ide dnu, musí to aj von :grinning: :grinning: :grinning: Vesi, aj moji dvaja majú guľky :sweat_smile:
8. jún 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, peknu nedelu :slight_smile: ja som dnes rano mala na vahe o kilo menej od min. tyzdna :slight_smile: a -4 cm v pase, comu sa dost cudujem, pretoze som cez tyzden cvicila denne max. 10-15 minut :sunglasses:
Dnes sme boli doobeda s malou na 1.5 hodinovej prechadzke v obore-rychlou chodzou, ale zase poobede som si dala zmrzku-vanilkovu s malinami, tak som fakt zvedava, co zajtra :sunglasses:
8. jún 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova: mala mala "bobky" asi len 2-3x :sunglasses: inak je to bezne take polotuhe, neforemne, husta kasa :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a manzelovi to strasne smrdi, tak ked sa pokaka, prebalovat musim ja :confounded: :sunglasses:
Ked som este kojila a ine nepapala, az tak to nesmrdelo, ale zase casto to mala po celom bodycku :sunglasses:
8. jún 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik 4 cm? Fíííha :fearful: Paráda :wink:
8. jún 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, citala som si teraz v junovej marianne, ako tam testovali kremy proti celulitide a zostihlujuce, ze super pomaha nej. zostihlujuci gel od Lorealu, ze za dva tyzdne pomohol zhodit par cm v pase :wink: asi vyskusam.Ozaj, co rotana, pozorujete nej. vysledky? :slight_smile:
8. jún 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby radšej skúšajú tú živú rotanu :grinning:
8. jún 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo to tu začalo písať že EOLN??? :confused:
8. jún 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto je ono Susik?
8. jún 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahojteeeeeeeeeee..... :sunglasses: tak ako? presne, lekno, ako hovoris... dala som si malinko rezna, asi na 2x do ust, bo by som inak zrala ako besna a aj tak by som skoncila s reznom v ruke :confounded: ale bola som bicyklovat :sunglasses: a teraz cakam na rotanu... :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, ako sa vám darí? Verím, že prvé kilečká sú v nedohľadne. Píšete ako divé, nemám šancu to čítať. Bola som pár dní mimo domu a moje stravovanie podľa toho aj vyzeralo :confounded: , hlavne som určite pila o polovicu menej. Keď som prišla domov, na moje prekvapenie, bolo dolu ďaľšie kilečko, tak som od radosti zblajzla celú čokoládu a polovicu bagety, aby ma tak rýchlo neopustilo :grinning: Ale aj zajtra je deň. Ideméééééé! :slight_smile:
8. jún 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vivi čaaaaau :slight_smile: Rada ťa vidím. Ako sa máš? Ako vidím, v chudnutí sa ti darí skvele :wink: Ja na tú druhú tému už skoro nechodím, málokedy tam niekto je. Dúfam, že prídeš aj častejšie :grinning:
8. jún 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lekno, darí sa mi tak, ako som napísala :grinning: , ale celkom to ide, na tú druhú tému už nechodím, nemá to zmysel. Ja práve zisťujem, že je celkom ľahké začať, ťažšie pokračovať a najťažšie dokončiť :wink: Ale tú moju včerajšiu váhu vôbec nechápem, dva krát som jedla vysmážaný syr s tatarkou, dva krát zmrzlinový pohár, raz rezeň - jednoducho nič iné na výber nebolo, pila som málo, mala som pred mrchou a aj tak kilo dolu. Nie, že by mi to vadilo, teraz to už ide tempom pol kg až kg týždenne. Asi je ešte veľa vecí v chudnutí záhadou a ľahko sa mi teraz môže stať, že váha nejaký týždeň, dva postojí. Kdesi som čítala, že keď sme dlhšie na jednej váhe, treba na pár dní pridať jedlo a potom sa to zase rozbehne. Tak to je asi môj prípad. Držkajte sa!!! :wink:
8. jún 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, hovorí sa, že keď váha dlhšie stojí, tak sa máš poriadne najesť a metabolizmus sa znova rozbehne. Ale stojí niekedy aj preto, lebo najskôr ide z tela voda a potom tuk. A že vraj tuk nieje až tak ťažký, takže netreba sa hneď deprimovať, ale treba sa aj merať. Hlavne, aby išli cm dole, keď nie kg. :wink:
8. jún 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok